Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41397
    admin
    Správce

    Zkušenost nemám, ale všichni, co si kuchyň od Oresi zakoupili v normální cenové hladině, nadávají a nejsou spokojeni. Nám dělala kuchyň společnost DIZ a jsme velice spokojeni. Cena byla včetně montáží, doprav a nebyly žádné skryté poplatky, což se cení a navíc super kvalita..

    #41398
    admin
    Správce

    Maxorion.cz = nejhorší řešení. Žádná kvalita, nevkus.. Hnus

    #41399
    admin
    Správce

    dobrý den pane profíku……(a zbytek Vás chytráků)

    Já, jakožto bývalý zamšstnanec, mám trochu více znalostí jak z oboru, tak o této firmě.Vaše naivní představa, že se jako v sobotu zbalíte, vezmete s sebou manželku a vyrazíte do Polska do fabriky(kde se nevyrábí pouze Oresi) a tam na Vás bude čekat někdo, kdo Vám prodá kuchyň, je úplně zcestná- za 1.- v této fabrice se ročně vyrobí cca 30.000 kuchyní, řekněme 400 000 skříněk (ne jen Oresi) a nikdo tam není zvědavý na nějakého „šmudlu“ z Čech, který se rozhodl, že si udělá výlet a koupí pár skříněk „strašně levně“ 🙂
    za 2.- funguje to úplně jinak.Oresi je česká firma, která si nechává vyrábět nábytek v Polsku v poměrně nové a veliké fabrice.Kromě lamina( Polsko 16mm síla- nic moc kvalita) si sama dodává veškeré kování atd., které je „značkové“ , byť dnes již jaksi zastaralé.
    za 3.- na tom, že se to vyrábí v Polsku by nebylo nic špatného, pokud by byly kvalitní materiály, bohužel nejsou.
    Obecně pro Oresi platí :
    1.- nic moc kvalita za průměrnou cenu – ale určitě jsou i horší
    2.- z bodu 1. vyplývající mnoho reklamací, které se teprve po letech začaly řešit , jak by se mělo (né jak já pamatuji že reklamovaný díl přišel po 2,3 měsících)
    3.- naprosto zmatečný systém prodejna-centrála-dovoz-montáž-zapojení
    (kdo s tímto měl problém, ví o čem mluvím)
    4.- velmi pěkné expozice a odborný personál na prodejnách – což ovšem značně zkresluje reálnou kvalitu nábytku
    5.- obývákový nábytek a židle – o dost horší kvalita než kuchyně-pozor!

    #41401
    admin
    Správce

    Dobrý den všem, pokud zvažujete koupi nové kuchyňské linky rádi Vám dáme i svou nabídku. Zaměření na místě , konzultace a návrh standartně poskytujeme zdarma. Do podpisu smlouvy o dílo se k ničemu nezavazujete. Pokuď jste z Prahy a okolí cca střední čechy zkuste se podívat na http://www.vcasinteriery.cz

    #41400
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    já tedy Oresi mohu jen doporučit. Mám ji přes 3 roky a vše je OK. Když jsme se rozhodovali o kuchyni, tak tu co máme, měli v Jihlavě vystavenou-na první pohled se nám s Pavlem líbila. Tak jsme se hned ten den domluvila na schůzce. Na schůzce jsme vše hned domluvili-cenu, … spotřebiče jsme kupovali jinde (nevadilo jim to), zaplatili jsme 10 proc. zálohu a přibližně nahlásili, že ji budem potřebovat za 3/4 roku. Potom jsme jim upřesnili termín a vše bylo OK. S montáží jsme problém neměli, protože jsme si to dělali sami. Takže z mého pohledu SUPER.

    #41380
    admin
    Správce

    Já doporučuji firmu Palesta v Koněvově ulici v Praze, je to česká rodinná firma s vlastní výrobou, rychlá dodací lhůta 2-3týdny, kvalitní kuchyně, vstřícný přístup, byla jsem moc spokojená.

    #41381
    admin
    Správce

    Doporučuji firmu Palesta v Koněvově ulici v Praze.
    Je to česká rodinná firma s vlastní výrobou, vstřícní přístup, rychlá dodací lhůta 2-3týdny, kvalitní kuchyně.Doporučuji firmu Palesta.

    #41378
    admin
    Správce

    S oresi mám zkušenosti jen a jen dobré, vše co slíbili dodrželi do posledního slova, do poslední koruny.

    #41376
    admin
    Správce

    Nedavno jsme si koupili s pritelkyni byt v novostavbe a nyni vybirame kuchyn. Protoze nam byt predaji az za cca 3 mesice, tak je jeste cas. Linku chceme do tvaru „U“ cca 7bm v bilem lesku (Oresi – Pulita). Vcetne vestavenych spotrebicu (indukcni deska, spotrebice A nebo A+ popr A++ lednice) a montaze, kvalitniho kovani nas vychazi na cca 130 tis. (Z toho spotrebice cca 50 tis, ktere jsou temer za internetove ceny), u Gorenje 198 tis. (3D navrh davaji pouze za 2000Kc, Finep nam dal 50tis slevu, ale i tak je zde pouzito levnejsi kovani), Katalpa 140 tis., Koryna 120 tis. (Mame ji ted kde je asi uz 5 let v pronajatem byte a sleza z ni dyha, vypadavaji supliky z kolejnic, ale mozna se jiz ted zlepsili), Ikea 115 tis.. Vyhodou u Oresi je ze davaji 7let zaruku a spotrebice od Indesitu (Ariston) maji s 5-ti letou zarukou. Takze kdyz by se to melo brzo rozsypat, kdo by Vam dal tak dlouhou zaruku? Pri podpisu chteji pouze 15 tis., v dobe sjednani montaze chteji mit 75% a zbytek po montazi, takze zatim jsme naprosto spojeni a nejspise ji od Oresi vezmeme, protoze kazdy truhlar na zakazku chce min. 50% zalohu a vysledek je nejisty pokud to neni znamy, nebo Vam ho nekdo nedoporuci. Jakekoliv zmeny v 3D navrhu nebyly problem a bylo se nam venovano na 100%.
    Je pravda, ze si tu mnoho lidi stezuje, ale to je povaha lidi (hlavne Cechu) pouze si stezovat a malo chvalit. Takze zatim se nenechame odradit, samozrejme pokud nastane problem bude reklamace, kterou pripadne budeme resit dle zakona, do 30 dni vyresit po ctvrte stejne zavade vratime.
    Takze preji hodne stesti pri vyberu a pevne nervy.

    #41367
    admin
    Správce

    Dobrý den,když to tu tak vidím..tak ani nevím,co na to říct. Možná byste měli přestat věřit mediím a ulhaným truhlářům!! Nikde jinde Vám tak velkou záruku na kuchyně nedají..ceny jsou taky opravdu nízké..a lepší kování?? můžete mi říct co je lepší kování než blum a hettich?? A že to jsou polské kuchyně? Běžte se podívat do obchodů, kde mají jen nábytek – nebudu jmenovat..tam můžete vidět rozdíl mezi polskou kuchyní a Oresi. To zas jen napsal někdo,kdo chtěl pomluvit značku a nic o tom neví. To, že všechen nábytek se vyrábí, to Vám nevadí. Možná byste měli přestat číst s***ky a opravdu se poradit s odborníkem, s někým kdo není vázaný smlouvu k jakékoliv z této firmy a to mluvím i o truhlářích.

    #41364
    admin
    Správce

    tím jste chtěl říct co? že se ty navrtané polotovary – díly co prodává Oresi v krabici jako nábytek pro kuchyně nevyrábí v Polsku? Myslím, že nemluvíte pravdu. Vyrábí se tam. Tečka.

    #41354
    admin
    Správce

    dobrý den já mám kuchyn z oresi 4rokem a uz jsem jí 4x reklamovala na jednu a tu samou vadu odlepené folie..takže kvalita ta tam opravdu nenííííí…a zrovna včera jsem našla na dalších 2 skřínkach opět odlepenou folii takže další reklamace…to už by měli vrátit snad i peníze a kuchyn at si klidne odvezou jsem zklamaná …

    #41402
    admin
    Správce

    Musím také reagovat na spokojenost, nebo spíše nespokojenost s firmou Oresi. Kuchyňskou linku ještě nemáme namontovanou, ale neustále řešíme s firmou Oresi nějaké nesrovnalosti a neochotu. Takže jsem zvědavá, co nám nakonec namontujou. Objednávku kuchyně jsme realizovali na pobočce v Praze – Na Pankráci. Byl nám udělán návrh, který jsme na další domluvené schůzce opravili dle našich požadavků (jiné typy skříněk). A světe div se – přijel pán od montáže na zaměření kuchyňské linky a od firmy Oresi dostal návrh původní, tedy úplně jiný, než který jsme si vybrali a poté na něj uzavřeli smlouvu. Dalším problémem bylo vystavení faktury, o kterou jsme žádali opět na pobočce. Prý to není jejich práce a nevěděli, jestli nám jí budou schopni zajistit. No vědět tohle na začátku, tak bych si firmu Oresi nezvolila. Zatím jsme jenom u služeb, ale nemůžu říct nic jiného, než katastrofa. Takže jsem zvědavá, jaká bude konečná spokojenost, až nám linku přivezou a namonutjí.

    #41403
    admin
    Správce

    Tak Vás nechápu :))

    #41404
    admin
    Správce

    Já si chtěl koupit taky Oresi, ale před podpisem smlouvy jsem zjistil, že musím ještě doplácet skoro za všechno. Děs,nechtěj nést ani záruky za montáž.
    Teď zkouším Hanáka na Harfě, kuchyně se mi líbí a jednání je taky dobrý
    a co je nejdůležitější nakonec jí asi koupím za míň než v Oresi :))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.