Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #40986
    admin
    Správce

    a která pobočka je tak neschopná ?Já moc nadšená Zlínem nejsem.

    #40987
    admin
    Správce

    a která pobočka je tak neschopná ?Já moc nadšená Zlínem nejsem.

    #40988
    admin
    Správce

    Já si pořídil kuchyň z OV a vše je v pořádku. Ti lidi si tady spíše léčí své mindráky.

    #40989
    admin
    Správce

    Ahojky Pražando, my si ji pořídili taky a je moc hezká, dobře se tam vaří, je to moc příjemný pocit. A hlavně povzbuzení k jídlu.

    #40990
    admin
    Správce

    Ahoj, toš my byli se podívat v Olomouci a měli tam pěkné kuchyně, hned bych i kupil, ale robka tak se nemůže nějak rozhodnout který vzor.

    #40991
    admin
    Správce

    Jinak kdyby nam někdo mohl poradit jaký vzor je nejlepší pro údržbu tak by to bylo fajn. Není to rada pro manželku, ale spíše pro mně, když už pak budu hlídat děcka ať nemám moc práce. Díky za radu. Honza

    #40992
    admin
    Správce

    Ahoj Honzo, doporučuji Vám od Oresi kuchyň typu Tenera. Podívejte se klidně na jejich stránky. Je to velmi moderní kuchyň. A ze své vlastní zkušenosti vím že nároky na údržbu nejsou moc vysoké a vy jako muž to jistě velmi oceníte. Mějte se hezky. PS: jinak tuhle kuchyň mám doma a myslím že je to nejoblíbenější typ. Jde docela na dračku. Ahoj Daniela

    #40993
    admin
    Správce

    Vždyť to říkám, tenhle typ kuchyní jde na dračku, vidím že nejsem jen jediná kdo je spokojen. 🙂 mějte se hezky a přeji mnoho úspěchů ve vaření. Daniela

    #40994
    admin
    Správce

    Ahoj, zajděte si znovu do studia a nechejte si tam udělat i návrhy, dělají to tam zadarmo. Jsou fakt super. A prodejce Vám když tak poradí co si vyhrat, ale když máte děti tak opravdu nic světlého. A pak se pochlubte co jste vybrali. Nazdárek Hanka

    #40995
    admin
    Správce

    Ahoj, taky jsem si vybrala kuchyň typu Tenera, manželovi se sice moc nelíbila, ale co, vařit v ní budu stejně já, tak uvidíme co na to bude říkat za půl roku. Máme ji doma už měsíc, chodí sice a říká že by se mu líbilo něco jiného. Ale je to chlap a doufám že ho to dířve než za půl roku přejde :]] Vendulik

    #40996
    admin
    Správce

    Ahoj Honzo, pěkné a nenáročné kuchyně jsou třeba i Lantea – mám ji doma a je super, teda já i chlap jsme spokojeni. Je nenáročná na údržbu. Takže pro Vás je možná i nejlepší, i když Vaše žena si musí také vybrat. Nikola Olomouc

    #40997
    admin
    Správce

    Ahojky,mám prosbu – nešlo by dát fotečky kuchyně Tenera – Wenge? Dost se tady o ní píše a i na prodejně říkají,že jde opravdu skvěle prodávat.Děkuji

    #40998
    admin
    Správce

    Ahoj, proč nejste nadšená? Já si tam nechala dělat do nového bytu nejprve návrhy na novou kuchyň a pak si ji tam nechala i vyrobit a namontovat, a neměla jsem s nimi žádný problém. Ahoj Kiki

    #40999
    admin
    Správce

    Ahoj, já mám taky kuchyň ze Zlína a prodejci byli příjemní i montážní dělníci byli fajn. Jeden dokonce chtěl za každou cenu vytírat. Docela mě to překvapilo Katuška – Zlín

    #41000
    admin
    Správce

    Třeba jste se mu líbila, nebo tu kuchyň namontoval tak pěkně a ještě to chtěl nějak pěkně zakončit. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.