Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41382
    admin
    Správce

    nene prodejce nejsem, ještě to tak . kuchyň mám rok a půl nebo tak nějak tomu je ježiš to ten čas letí no každopádně asi máte pravdu s tou folii a jejím odloupnutím stalo se to u myčky na spodní hraně dvířka jen kousek , s reklamací nebyl problém do 20 dnů vyměněno od nahlášení uplně sem se divil protože po přečtení zdejších příspěvků sem se připravoval na dobu půl roku vyřízení reklamace a na věčné urgence stačilo ale zajít do prodejny kde mě ujistili že s výměnou nebude problém sepsali semnou reklamační protokol já ho podepsal a za 14 dní mi volali že dvířko mají na prodejně nové s tím že se omlouvali na vytíženost montážníků a výměnu naplánovali o týden později souhlasím sem s tím, termín čas byl naplánovaný, ve smluvený den mě jistý pán volal že nepřijede ve smluvený čas ale spíše o 4 hodiny déle vysvětloval to tím že ještě musí někde něco zaměřit. Řekl sem si a je to tady výmluvy odklady atd ale ono ne za 4 hodiny přijel montážník deset minut podepsání protokolu vzal si poškozené dvířko a byl pryč. Osobně si nemůžu stěžovat kuchyň je pěkná nic se nebortí jak tu někteří píšou. Na důkaz dokládám foto kuchyně pulita od Oresi aby si někteří pisatelé nemysleli že tu jen mlžím

    #41383
    admin
    Správce

    Já mám kuchyni Oresi 5 let a pomalu si mi začínají dvířka „svlékat z kůže“ odlupije se z nich fólie a prodloužená 5ti letá záruka je najednou ta tam, to samé má moje kamarádka … už bych si jí nekopupila.:X

    #41384
    admin
    Správce

    Mohu Vám poslat foto jak se mi šuplíky a dvířka „svlékají z kůže“ ….. v případě zájmu napiště na mejl vera.firtova@seznam.cz

    #41385
    admin
    Správce

    Mám kuchyň od Oresi cca 5 let za hodně peněz. Musela jsem si brát půjčku! Dnes je kuchyň ve stavu, že bych za ní nedala ani halíř, kdyby ještě platil, nekvalitní materiál, který se po cca 2 – 3 letech začal odlupovat, nehledě na velmi špatnou montáž. Firma, která spolupracuje s oresi poslala dva mladý kluky, který jsou evidentně jako pat a mat! Šrouby zašroubované křivě, jeden mi několikrát řízl do pracovní desky, takže jsou tam rýhy zalepené nějakým voskem a to nemluvím o tom, že mi do jedněch dvířek provrtal díry na úchytku ovšem na opačné straně, opět zalepeno voskem. Při kontrole jejich šéfem mi dali 1000,- slevu což ale neodpovídá ceně zničeného materiálu. Takže Oresi už nikdy :X(_)!
    Nejlepší řešení je šikovný truhlář, který vám udělá pořádnou kuchyň…

    #41386
    admin
    Správce

    Ahoj,kuchyň Oresi mám 7 rokem,všechny horní skříňky mám s plynovým brzdičem a ještě jsem neměla žádný problém,co se týče montáže a dodání kuchyně vše na výbornou,jsem spokojená a nikdy bych neměnila.Ochota montéru kteří mě vymysleli i věci do atypické niky.Pro mě je to jednička s hvězdičkou.

    #41387
    admin
    Správce

    Ahoj,kuchyň Oresi mám 7 rokem,všechny horní skříňky mám s plynovým brzdičem a ještě jsem neměla žádný problém,co se týče montáže a dodání kuchyně vše na výbornou,jsem spokojená a nikdy bych neměnila.Ochota montéru kteří mě vymysleli i věci do atypické niky.Pro mě je to jednička s hvězdičkou.

    #41388
    admin
    Správce

    nevím jakéjste měli vy informace,ale hned na první schůzce mě řekli vše co jsem potřebovala vědět,obešla jsem hodně kuchyňských studii a musela jsem si zaplatit i návrh ,abych se vůbec dozvěděla cenu,cenu za montáž i dovoz mě řekli až na vyžádání a to vše jenom přibližně.Myslím si že u Oresi jsem se dozvěděla vše kuchyň mám 7 let a jsem na 100% spokojená

    #41389
    admin
    Správce

    Kuchyň mám již 7 rokem a bez závad a problému,co se týče navrhování kuchyně jsem spokojená perfektně vyškolený personál,poradí a všechny úpravy byli dělány vstřícně a to jsem se jich naotravovala,ani jednou jsem nepocítila ,že bych jim byla na obtíž.Můžu jenom doporučit.

    #41390
    admin
    Správce

    Kuchyni Oresi mám již 3 rok. Jsem strašně spokojená jak s kvalitou tak s celým přístupem. Kdo Vám dneska dá 7 let záruku na spotřebiče a na kuchyni.Koupila jse msi bílý lesk a nemohu si vynachválit.Mohu jen a jen doporučit

    #41391
    admin
    Správce

    Dobrý den.
    pokud se slékaji dvířka je to špatnými spotřebičemi a né kucyhní.Každý spotřebič musí mít odvětrávací dvířka. A pokud vím, když jsi dojdete do jakékoliv prodejny rádí Vám poradí a i dvířka vymění

    #41392
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    také jsem zvažovala při výběru nové kuchyně Oresy, ale když jsem se byla u nich podívat na prodejně, divila jsem se, jaké mají malé možnosti výběru. Nejen sestav a barev, ale i vnitřního vybavení. Nenašla jsem žádné aventosy, samé zastaralé a ztěžka otevíratelné písty, potravinovou skříň bez zásuvek, rohy s otočnými policemi. Přišlo mi to, že jdou s dobou jen načančáním, ne provedením a praktičností.
    Nakonec jsem koupila kuchyň u firmy Alin z Choltic, mám ji tři roky a nedám na ní dopustit. Ano, byla o chloupek dražší, ale vím, že ji už nebudu měnit…
    Alena

    #41393
    admin
    Správce

    Právě jsem přišla asi po šesté z Oresi v Třebíči. S pánem, který se mi věnuje kdykoli si vzpomenu a je ochotný několikrát měnit návrh, madla i skla nemůžu být nespokojená. Pokaždé mi ochotně pomohl. O tom, že by se nedalo sestavovat nevím. Mohla jsem si skla i dvířka vybrat podle svého.

    #41394
    admin
    Správce

    Maxorion.cz – jeho výrobky jsou asi odkud… taky Polsko a kvalita otřesná!!!

    #41395
    admin
    Správce

    Kuchyni máme sice chvilku, ale s kvalitou jsem spokojená. Problém byl ovšem v komunikaci s firmou. Na pobočkách sedí jen velmi málo povolaných. Jakoukoli věc na kterou jsme se chtěly zeptat jsme musely na pobočku a na odpověď jsme většinou čekaly přes týden a to včetně domluvy o montáži. Ale kluci z montážní společnosti- mimochodem je od září nová- jsou velmi šikovní a kuchyně vypadá skvěle.

    #41396
    admin
    Správce

    Nad tady tou kuchyní uvažuji, moc se mi líbí a proto tady brouzdám, ale jak tady čtu tak si to moc lidí nechválí.. Tak nevím

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.