Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41345
    admin
    Správce

    Reklama na kuchyni Oresi a její předvádění se v různých pořadech je jen samej klam . Mám kuchyni Oresi Latea 4,5 m dlouhou za 60 tisíc korun. Myslím , že to neni zrovna levná kuchyň . Jelikož je to jen pár skříněk . Ještě bych se ráda podělila o zážitek s vizualizací kuchyně . Nikdo Vám nic moc neporadí . Co si řeknete to Vám tam nakreslí , takže si to můžete v klidu udělat doma a popřemýšlet co a jak by se Vám líbilo a vyhovovalo . A zaměření kuchyně , to je úplně zbytečné vyhození peněz . Třešinka na konec . Neschopný prodejce udělá chybu a kupující to odnese . Příklad : převzala jsem kuchyň u které jsem měla mít dvířka na myčku 45 cm . Dvířka tam byla , ale 60cm . Jelikož jsem podepsala převzetí , tak jsem měla smůlu a dvířka už mi nikdo nevyměnil . Prodejce pouze popletl kod a já jsem to měla poznat . Takže , když v pořadu Jak se staví sen ukazují jak jsou úžasný a levný , tak se mi pění krev v žilách . Už to sice nemohu změnit , ale Oresi již nikdy víc .

    #41346
    admin
    Správce

    to nemusi byt konkurence, ale mluvi pravdu ten clovek

    #41347
    admin
    Správce

    Ale jaká je kvalita kuchyní Bon Appétit? Nikde jsem na netu nenašla žádné hodnocení 🙁

    #41348
    admin
    Správce

    Souhlasím s Vámi. Kuchyň od Oresi jsme kupovali před dvěma roky a všechno bylo v pohodě do té doby, než nám ji přijeli namontovat dva ,,experti,,! Sami jsme jim skoro museli ukazovat kam jakou skříňku dát, ten jeden si na férovku u nás v bytě zapálil, krabice a všechen ten bordel z montáže jsme uklízeli sami (i když nám bylo řečeno, že vše uklidí a odvezou) a na spotřebiče jsme pak ještě čekali 2 týdny. Nakonec vůbec nic nepasovalo, písty nedojížděly jak měly a okno nad linkou od té doby nemůžeme otevřít kvůli špatné výšce desky. Bylo a je toho mnohem víc, ale nebudu tu vše rozepisovat.

    #41349
    admin
    Správce

    Dobrý den, předem píšu, že jsem truhlář a tudíž na problematiku Oresi koukám z trochu jiného úhlu než většina lidí která není od „fochu“. Bohužel v dnešní době spousta z nás slyší denně z TV jak je Oresi super. V každém časopise, na každém billbordu na nás kouká hezké heslo „my Vám dáme víc“. Na koho by to nepůsobilo, že. Pak tu máme internet který se už tak lehce jako pořady v TV ovlivnit nedá. A najednou tu jsou diskuze kde se objevují nespokojení zákazníci a jejich protiklady extrémně spokojení zákazníci. Obrázek nechť si každý udělá sám. O kvalitě jen ve zkratce, odlepující se fólie, prasklé panty, řídké a tenké lamino u korpusů kde ani nedrží vruty a kde se dá dřevotříska vydrolit nehtem. To opravdu nejsou drobnosti které by se daly nějak obejít. Přeci jen kuchyň se nedělá na 2-5 let. Životnost by měla být 15-20 let a toho při použití nekvalitních materiálů opravdu nelze dosáhnout.

    #41350
    admin
    Správce

    oresi nemuze byt ani na paradu, je to hnus fialovej z polska. pohybuji se v tomto odvetvi radu let a orsi ucite ne! kdyz kvalitu tak k firmam co maji jmeno radu let!

    #41351
    admin
    Správce

    Zdravím, kuchyně jsou to dobré. Chce to vidět, osahat. My máme 3 roky a jsme moc spokojeni. Cena byla dobrá, kvalita také. Přivezli, namontovali. Nemáme s ní žádné potíže. Kupovali jsme ji v Oresi Mostě.

    #41352
    admin
    Správce

    Kuchyni Oresi mohu jen doporučit. Koupil jsem loni manželce k Vánocům a je naprosto nadšená. Sice dost nadávala jak si to můžeme dovolit, ale to ještě neví že stála tak čtvrtinu toho co ona očekává. Vybrali jsme si ji v Praze, objednali, sami namontovali a je dobrá. Zatím žádné problémy.

    #41353
    admin
    Správce

    Kuchyň od Oresi mám cca rok – po vzhledové stránce nemá chybu, prozatím s ní nemám ani žádný další technický problém.
    Ale chcete-li kuchyň od Oresi, obrňte se trpělivostí. Mně 4x posunuli termín montáže (v důsledku o více než měsíc – představte si měsíc bez kuchyně, kdy již vše bylo nachystáno pro montáž – tedy hrnce, talíře atd. na jedné hromadě, žádná skříň, žádný dřez…), podali mi nesprávné informace a když konečně na montáž přijeli, nedodali mi všechny poličky a ač se jednalo o malou kuchyň, ani to nestihli domontovat. Měsíc jsem se domáhala chybějících věcí – přestali se mnou komunikovat a až jsem napsala oficiální stížnost do sídla firmy (objednáno jsem měla na brněnské pobočce), ozvali se mi s mnoha omluvami. Výsledkem bylo další čekání a další domáhání se již zaplacených věcí (má chyba – doporučuji platit vše, až budete mít vše kompletně namontováno)… Bylo to již skutečně zoufalé…

    #41355
    admin
    Správce

    Ahoj,před koupí kuchyně od Oresi bych si v prvé řadě zjistil odkud je materiál použitý na korpusy a dvířka.Pokud se budete trochu zajímat zjistíte proč je tento výrobce tak levný..Je to asi nějak podobné tomu když si v marketu koupíte šunku v akci která nemá se šunkou nic společného.Navíc v marketu alespoň vidíte kolik je konečná cena kterou zaplatíte.U Oresi s jejími příplatky za montáž kuchyně a spotřebičů se toho musíte nejdříve dožadovat a ve finále když se dopracujete do finále zjistíte,že zas tak levní nejsou..Kuchyň jsme nakonec objednali od místní firmy kde s námi od počátku jednali férově
    a řekli konečnou cenu bez podloudných praktik.

    #41356
    admin
    Správce

    řek bych že sou v poho některé komentáře jsou mimo,kdo byl v oresi tak pochopí namontoval jsem jich stovky a samozdřejmě nějaké drobné reklamace jsou ,ale v porovnáním s některými výrobci je to zanedbatelné doporučuji nějaké foto z montáží na http://www.drevomontaze.cz

    #41357
    admin
    Správce

    … jakožto profík v oblasti nábytku mohu říct jen to, že český národ je dost jednoduchý a proto v TV slyšíme jak kde koho okradl. U Oresi tomu je stejně tak. Jelikož se nejedná o výrobce kuchyní, ale jen o dodavatele „polských“ kuchyní na český trh. Až všichni co je tak propagujou rozjasní oči a trochu málo zapojí do života ten sval v hlavě, pochopí, že i oni nacpali prachy jen dalšímuzloději do kapsy. Když budu uvažovat, pujčím si dodávku a sjedu si do Polska koupit tu kuchyň za třetinu ceny a pak si najmu montážníky na brigádu a ve finále budu mít kuchyň za polivinu. Jak můžete věřit někomu kdo Vám dá cenu a z ní ještě slevu? A kdo platí tu TV propagandu? Zákazník :oDDD … njn čecháčci :o) … hlavně když je tam sleva (^)

    #41358
    admin
    Správce

    Mrzí mě, že jste jeden z mnoha co naletěli. Ale reaguji na Váš vystihující příspěvek. Až si všichni uvědomí, že je lepší podpořit české výrobce, a to hlavně drobné truhláře s referencema, bude to první krok ke spokojenosti obou stran.
    A pane Krale, ani nechtějte vědět za kolik byste to koupil, kdyby ste si zajel do Polska odkud to Oresi kupuje ?-( Od Oresi ruce dál !!!

    #41359
    admin
    Správce

    presne tak… cesi kupuji slevy, nic jineho je nezajima….

    #41360
    admin
    Správce

    až se začne podporovat domácí produkt, bude to krok k lepšímu. A ne furt lézt do pr*ele jiným státům a cpát peníze jinam. Jenže to bychom museli asi zopakovat rok 1618 a vyházet ty prasata co nám diktují od koryt z oken. Kde jsou časy kdy sme měli všichni a nezáviděli si. Lid měl k sobě lepší vztah … dnes se okrádáme a jak jen to jde. Tento příspěvek je více politický názor oproti předchozímu, ale dokud budeme podporovat Oresi,Möbelix,Sconto atd. bude to tu čím dál horší. Stejně na tom rejžujou zase jen ty nahoře a hloupý český lid vesele kupuje dál předražené ho*no
    Antonio (UnL)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 391. až 405. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.