Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41330
    admin
    Správce

    Mám podobnou zkušenost. Cenu montáže jsem s pracovníky firmy ladil cca 2 měsíce dopředu. Zaslal jsem finální objednávku od Oresi k přesnému nacenění montáže. S předběžnou cenou jsem souhlasil. Rozčarování nastalo po montáži, kde byla cena o 2 tisíce vyšší. Prej ten kdo naceňoval to neudělal dobře. Pozdější vymáhání částky bylo bezvýsledné. Firma nekomunikuje.

    #41331
    admin
    Správce

    Také máme kuchyň od Oresi. S vlastní kuchyní jsme spokojeni, to se bohužel nedá říci o společnosti Techwood, která prováděla montáž. Celou jejich snahu jsme ukončili po jejich cca pětitýdenním trápení a opakovaných reklamacích, kdy nebyli kuchyň schopni řádně smontovat. Montáž dokončili lidé od Oresi – museli nám vyměnit za nové pět skříněk, které Techwood při montáži a opakovaných opravách poškodil.
    Komunikace s Techwoodem příšerná, nedrží slovo, jezdí bez věcí potřebných pro montáž, občas nepřijedou vůbec. Pozor na položky, co si píší a vyúčtovávají na fakturách! V současné chvíli s nimi řešíme slevu za opakovaně nepovedenou montáž – zpočátku to vypadalo na férový přístup z jejich strany alespoň v této oblasti, nakonec se to zvrtlo, co slíbili už neplatí, odmítají komunikovat a odkazují nás pouze na své právníky. Tak uvidíme. Vše máme zdokumentováno a některé fotky jejich mistrovství opravdu stojí za to. Nakonec je skoro jedno jakou kuchyň si pořídíte, klíčová je montáž, která může i jinak skvělou kuchyni zcela pohřbít. Nicméně musím vyzdvihnout skvělý přístup a pomoc Oresi při řešení problémů s montáží.

    #41332
    admin
    Správce

    Dobrý den,

    všechno je to stejně dovoz z Polska. Když si najedu na Maxorion.cz, tak si seskládám kuchyni dle mých představ a mám to za třetinovou cenu.

    #41333
    admin
    Správce

    Kupovali jsme si kuchyni v Oresi Most! Velká spokojenost! Úžasně příjemný přístup, máme nádhernou kuchyň, všichni nám ji závidí. A za pakatel.
    Kupovali jsme zde: http://www.oresi-kuchyne-most.cz u sl. Veroniky! Moc chválím.

    #41334
    admin
    Správce

    Zvažujeme koupi kuchynské linky. Obešli jsme různá kuchyńská studia, Jeden stejný návrh jsme si nechali ocenit u více studií a nejvíce nám vyhovovala cenově Oresi. Ovšem ouha. Nebyla zde možnost volitelné kombinace barvy skříněk a dvířek. A jími určené kombinace byly děsivé, dekory dřeva např švestka viditelně umělé. Začala nás zajímat kvalita, a opět pozor – slabé lamino, a dvířka na slabých pantech se budou prohýbat a svěšovat, (zkušenosti kamaráda po dvou letech používání), u klopnových skříní používají plyn. písty, které časem sjíždí a již se nedostanete na úchytku v horní řadě. A i když mají hloubku dolních skříněk 60cm, tak skutečná hloubka je menší cca 50cm a prostor není plně využit, poze ušetří na materiálu.
    S cenou je to také všelijaké. Že není montáž již v ceně Vás neupozorní, a když si ji vyžádáte, dělá až třetinu ceny kuchyňslé linky.
    Závěr: U nejmenovaných a to i značkových výrobců pořídíte za stejné peníze (nebo o málo vyšší) kvalitní linku včetně montáže. A záruku máte na celou linku a ne jen na jednotlivá prkýnka.
    nejsme tak bohatý, abychom si kupovali lenvé věci, v tomto případě pladí dvojnásob.

    #41335
    admin
    Správce

    Zvažujeme koupi kuchynské linky. Obešli jsme různá kuchyńská studia, Jeden stejný návrh jsme si nechali ocenit u více studií a nejvíce nám vyhovovala cenově Oresi. Ovšem ouha. Nebyla zde možnost volitelné kombinace barvy skříněk a dvířek. A jími určené kombinace byly děsivé, dekory dřeva např švestka viditelně umělé. Začala nás zajímat kvalita, a opět pozor – slabé lamino, a dvířka na slabých pantech se budou prohýbat a svěšovat, (zkušenosti kamaráda po dvou letech používání), u klopnových skříní používají plyn. písty, které časem sjíždí a již se nedostanete na úchytku v horní řadě. A i když mají hloubku dolních skříněk 60cm, tak skutečná hloubka je menší cca 50cm a prostor není plně využit, poze ušetří na materiálu.
    S cenou je to také všelijaké. Že není montáž již v ceně Vás neupozorní, a když si ji vyžádáte, dělá až třetinu ceny kuchyňslé linky.
    Závěr: U nejmenovaných a to i značkových výrobců pořídíte za stejné peníze (nebo o málo vyšší) kvalitní linku včetně montáže. A záruku máte na celou linku a ne jen na jednotlivá prkýnka.
    nejsme tak bohatý, abychom si kupovali lenvé věci, v tomto případě pladí dvojnásob.

    #41336
    admin
    Správce

    Bohužel mi vadí na vaší recenzi, že uvádíte nejmenované – jaké nejmenované. Také chci novou kuchyň a každý pomlouvá ale neuvede jiné kontakty a doporučení. Že by žádné neexistovaly???
    Piště konkrétní informace nebo nepomlouvejte!!!

    #41337
    admin
    Správce

    Z které konkurence vy jste ? Že bych si šel koupit kuchyni k vám, jste určitě nejlepší …(8))(_)

    #41338
    admin
    Správce

    Už zase vy ? Nechte toho, už je to od vás trapné.

    #41339
    admin
    Správce

    Objednali jsme si kuchyň od Oresi, protože slíbili nám, že bude hotová relativně rychle – záleželo nám na tom, protože v tom bytě jsme už bydleli. Cenově nejsou až tak moc levné – menší linka bez spotřebičů skoro za 100 tisíc (přičemž to nebyla ta nejdražší) a to včetně slev. Hotová byla opravdu rychle – do dvou týdnů. Ale hned měli byste vědět, že montáž není v ceně, že dovoz musíte sjednat sami v Praze (pokud bydlíte jinde, třeba v Brně) a spousta takových dalších věci.
    Podepsali jsme smlouvu, odborní konzultant vypadal hodně otráveně, žádná ochota nebyla vidět (na rozdíl od konzultantu studie Gabon, kde nám bohužel naprosto nevyhovoval termín montáže). Objednali jsme si dovoz, přišel technik na přeměření. A tady se to začíná…
    Zjistil, že pracovní plocha (máme kuchyň do L) naplánovaná špatně, že nabídli nám do rohu poličky, které se tam vůbec nehodí, že malá skříňka na krájí linky je úplně zbytečná a je lepší tam dát jenom desku – tzv. zaslepení, stejně ten prostor nepůjde moc využit. Teda musíme to přeobjednat. Tentýž večer dostali jsme fakturu z Prahy, kde bylo napsáno, že musí být zaplacená max. 4 dny před dovozem (ten den byl právě 4.). Jeli jsme do pobočky, ta byla zavřena kvůli opravě, na jiné se to nedá vyřídit – prý zakázka je na počítači jenom na té naši. Ještě že jsme se dovolali tam, kde jsme tu objednávku udělali. Zdánlivě nám to opravili, slíbili, že to pošlou mailem – tiskárna nefungovala (samozřejmě nic nedošlo). (dale…

    #41340
    admin
    Správce

    Dovoz, montáž, technik zjistil, že chybí zaslep, několik pistů (který konzultant zapomněl dat do smlouvy), že je potřeba strnout parapetu u okna, ale on to neudělá (to nám nemohl nikdo říct předem?), že pokud chceme pracovní desku také dát pod okno, proč nám poradili, že máme objednat dva kusy, když to jde z jednoho širšího? Takže namontoval jenom půlku linky (hned jsme objevili několik škrábanců na deskách, dovezli to zabalené, takže je to asi ještě z výroby, dále šroubky jsou tak krátké, že úchyty se sotva drží, u jedné ze skříněk se vůbec nepředpokládají tlumiče). Museli jsme doobjednat chybějící díly s tím, že špatně naplánované desky vrátíme (svým autem). Chybějící věcí jsme si museli sami vyzvednout na prodejně (třeba desku dlouhou přes dva metry a širokou kolem metru, troubu atd.).
    Nakonec, když už měla proběhnout konečná montáže, zavolali nám, že dnes to nepůjde, že jeden z techniků onemocněl, je tam potřeba mít dva, ale žádná náhrada není. O víkendu samozřejmě nikdo nepracuje (v první den si musel vzít volno přítel, dnes zase já, další už nedostaneme), takže přijedou ve všední den poté, jak se někdo z nás vrátí domu z práce. To jsem zvědava, jestli uděluji za půldne to, co měli by dělat celý den?
    A také jsem zvědava, jak dlouho ta kuchyň vydrží. Sama od sebe je celkem pěkná (máme Sorano), ale tenhle způsob jednaní mě fakt začíná štvát. Podruhé už do toho rozhodně nepůjdeme.

    #41341
    admin
    Správce

    Jo, a nejsem žádná konkurenční firma, jiné studio jsem uvedla jen proto, že tam nám sestavili návrh, který se nám líbil a také proto, že ten přístup byl o úroveň výš, než jinde. Takže názory, že negativní příspěvky nechává jen konkurence – stejná blbost, jako když řeknu, že pozitivní píšou pracovníky Oresi a jejích známí/příbuzné.

    #41342
    admin
    Správce

    Máme také kuchyn u ORESI objednanou,nechali jsme si od truhlářu udělat návrh,ORESI vyšlo cca o 10 000 levněji+nějaké další výhody.Obě firmy se snaží zákazníky natáhnout na montáži,na spotřebičích a dalších doplncích,pokud je nevezmete od nich,tak začnou dost vyhrožovat různými způsoby(dražší montáž atd.).
    Jinak k těm co vychvalují české truhláře.Neviděl bych to tak růžově,kamarád si nechal udělat 4 skřínky za masivu za 100 000 a z toho jsou dvě v strašném provedení,z reklamacemi to řeší už přes rok bez výsledku.Češi nejsou o moc lepší výrobci než poláci.Za měsíc bude kuchyn hotová tak se podělím o zkušenosti.Doufám,že to bude z minimálními problémy.Nesetkal jsem se poslední dobou s ničím co by šlo hladce.Vše je dost odfláklé a navíc to stojí hrozné prachy.

    #41343
    admin
    Správce

    Vůbec s Vámi nesouhlasím asi jste od konkurence máme kuchyni ORESI dva roky a bez jediného problému,panty,tlumiče,dýhy,police vše v naprostém pořádku a upozornuji že vaříme každy den ,nemáme ji na parádu.

    #41344
    admin
    Správce

    Sice se sama o kuchyně zatím moc nezajímám, ale na to, že Oresi jsou vlastně kuchyně z Polska mi přijdou ceny strašně přehnané. Rodiče si letos pořizovali kuchyň na míru (taky z Polska) a vyšla je na 50tisíc včetně spotřebičů. Čekalo se sice trochu déle na montáž ale ve finále jsou moc spokojeni.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.