Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #40971
    admin
    Správce

    jj taky jsem s spokojen s linkou, nemáte nějakou fotečku té vaší linky? Ahoj Denis

    #40972
    admin
    Správce

    No jak tak čtu ten článek na Lupa.cz, tak tady vlastně nemůžu ani napsat že jsem s Oresi spokojen. Dokonce ani to Oresi bych neměl vůbec napsat protože mě ještě někdo nařkne že jim dělám reklamu. Ale co, já s nima problém nemám a to mám linku Oresi jak v paneláku tak na chalupě.

    #40973
    admin
    Správce

    Zdravím, fotku nemusím ani posílat, na stránkách oresi http://www.kuchyne-oresi.cz je fotogalerie a tam si stačí najet na kolekci Gobi. Tu máme a vypadá přesně jako na obrázku. Která ženská by nebyla spokojena, no ne?

    #40974
    admin
    Správce

    Zdar, u mně taky no problemo, tak nevim vo co go… 🙂

    #40975
    admin
    Správce

    Dobrý den, tak já mám už měsíc kuchyň od Oresi – Latea (vanilka), perfektní servis, kuchyň nádherná, peču co to dá, abych věděla, zda se nebudou olupovat dvířka u trouby a zatím nic. Jsem vážně spokojená, vypadá myslím si parádně, i podle kritiky známých. Koukněte na fotky, zatím chybí myčka, takže tam je díra :-)) Hezký den

    #40976
    admin
    Správce

    No to naštěstí moji maminu ještě nenapadlo, kdyby pekla tak jedině sladký a to my chlapi většinou nemusíme. Ale je to zajímavý poznatek jak otestovat kuchyňskou linku 😀 nám se nikde nic neolupuje a ani nikde nic neupadává, a těm co ano, tak kdo ví co s tím dělají. Ahojky Dan

    #40977
    admin
    Správce

    Máš pravdu, každý normální člověk si překontroluje při převzetí vše. 🙂 Ahoj Dan

    #40978
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    já ano mám od nich ne zcela dokončenou kuchyň již 2 měsíce a lžou slibují a tahají za nos. Již nikdy více.
    Opravdu.
    radimkovar zavinac seznam.cz

    #40979
    admin
    Správce

    Jak můžete mít doma nedodělanou kuchyň? Vy jste si to nekontroloval při převzetí? A 2 měsíce, to je docela dlouhá doba. Tereza

    #40980
    admin
    Správce

    Já si pořidila od Oresi, krásnou jemně zelenou kuchyň. Chlap při výběru nadával, že doma zelenou hrůzu nechce, ale ono je to jemně zelená kuchyň, mám teď k tomu sladěné i nádobí a jiné doplňky. A teď, chodí do kuchyně relaxovat :)) Terezka

    #40981
    admin
    Správce

    Ahoj, já taky v té kuchyni peču, dokonce mám stejný typ i barvu. fakt super. jen ty buchty u nás už nemá kdo jíst, parádně se tam vaří a peče. Jen není moc pro koho, všichni držej dietu, tak jsem na to sama. Vendula

    #40982
    admin
    Správce

    Ahoj, o těch článcích si taky myslím svoje, každý má nárok na názor, ale co tam ti lidi píšou, to dle mého názoru normální člověk nenapíše, co znám lidi co mají linku od Oresi tak nikdy neměli problém a ani nikdy v prodejně neviděli nikoho že by si tam stěžoval. Ahoj Mirek

    #40983
    admin
    Správce

    Uvádějte prosím jednotlivá místa .

    #40984
    admin
    Správce

    Uvádějte prosím jednotlivá místa .

    #40985
    admin
    Správce

    Uvádějte prosím jednotlivá místa .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.