Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41090
    admin
    Správce

    Když se řekne polsko většina z nás si představí nekvalitní výrobky. U nábytku to platí desetinásobně. Nekvalitní materiály, a zpracování tzv horkou jehlou.
    Já sázím na českou kvalitu. Například firma http://www.me-si.cz. Český výrobce, kvalitní materiály a hlavně precizní zpracování. A že by cena byla vyšší než u oresi to bych rozhodně neřekl.

    #41091
    admin
    Správce

    Dobrý den, ráda si nákup vždy předem prověřím. Kuchyň od Oresi mají už 2 moje kamarádky a obě jsou spokojené. Prosím, pokud máte někdo negativní zkušenost, pište konkrétně. Toto jsou jen nepodložené výkřiky, možná od konkurence, že? Zajímají mě autentické zkušenosti a dojmy. Musím se rozhodnout do měsíce. Předem všem děkuji.

    Jana

    #41092
    admin
    Správce

    Za sebe můžu Oresi doporučit! Jsem nadšená. Ještě sehnat takhle krásnou sedačku a můžeme bydlet:-)

    Zdravím a držím palce, ať dobře vyberete:-)

    #41093
    admin
    Správce

    Mercedes je taky z Polska…. a trenky máš z Malajsie…o to dnes už nejde. Jsme v globální vesnici:-) Kvalitu ozkouším na prodejně…

    já mám asi vybráno – Oresi.

    Díky za inspiraci.

    #41094
    admin
    Správce

    Ahoj, taky jsem s nima spokojená, už ji mám 4 roky a stále slouží dobře. Terez

    #41095
    admin
    Správce

    Opravdu krásné přirovnání Mercedes a trenky 😀 každý máme svoji představu o kuchyni, já jsem tyky spokojená.BB

    #41096
    admin
    Správce

    Jaký typ kuchyně jste si vybrala? K

    #41097
    admin
    Správce

    je cas na reklamu? 😀

    #41098
    admin
    Správce

    Jakou reklamu, vždyť v polsku to jsou pěkné šunty, tedy pokud chce někdo levnější variantu, to ani u nás nejsou takové hrůzy jak tam.V

    #41099
    admin
    Správce

    No já myslím že každý kdo jede do Polska a vidí tam ten nábytek, tak snad každému musí být jasno že horší snad není. V životě bych si nábytek od kdo ví jaké firmy nekoupil.

    #41100
    admin
    Správce

    Dobrý den, nechci nijak poškozovat firmu Oresi, ale z osobní zkušenosti vím, že jejich obchodní trh je postaven na jiném systému než u poctivých truhlářů. Jsem návrhář interierů a tudíž je jasné že koukám hlavně na poměr kvality a ceny. Bohužel tato firma nám nabízí dobré ceny na úkor kvality. Pokud někdo chce kuchyň, kterou za 2 až 3 roky vymění a bude muset znova investovat, tak hurá k Oresi. Ale pokud chcete kuchyň řešit “ jednou v životě“ oslovte tuzemský truhláře (lépe ještě firmy s delším trváním na trhu), kde si budete moci býti jistí kvalitou. Nebál bych se říct že to co ušetříte na kuchyni, nacpete do montáže a zjistíte že na celé kuchyni jste ušetřili pouhých pár tisíc. Bohužel kvalita je uplně někde jinde a případné reklamace …… bez komentáře. Myslím si, že radši zvolím kvalitu a hold si připlatím. Budu mít jistotu že případnou reklamaci budu mít vyřešenou v rychlosti. Každopádně není od věci při sepisování objednávky požádat o přílohu v podobě smlouvy o dílo, kde si určíte přesné podmínky. Ale je to o lidech … chcete-li nábytek „za 1,-Kč“? …pak oslovte polské výrobce …. chcete-li kvalitu, oslovte truhlářské firmy v ČR … popř. info u mě B)

    #41101
    admin
    Správce

    Ahoj, chci se s váma podělit o zkušenost několika lidí v mém okolí s firmou Oresi, konkrétně zlínským studiem. Člověk, který je tam zaměstnaný jako prodejce, je neuvěřitelně neochotný jakkoliv poradit a mou známou, která s manželem do tohoto studia přijela nejen za inspirací, ale také se záměrem možného výběru a koupě kuchyně, uvítal slovy: „Co tady chcete?“ Přišli tedy nevhod, aniž by v prodejně byl jakýkoliv další zákazník. Trošku vyvedeni z míry to ale nevzdali. Prodejce odpovídal pouze na otázky, na které se ho vyloženě zeptali, neměl vlastní názor, natož aby poradil.
    Od svého kolegy (který si pořídil kuchyň Oresi, v tomtéž studiu) jsem se dozvěděla, že člověk do prodejny musí nejprve zavolat a dohodnout si schůzku. Což je divné. Dotyčný kolega s kuchyní Oresi zažívá hotové peklo. Objednal si vestavěné spotřebiče dle svého výběru, byly mu zaslány jiné. Na dodacím listu byly uvedeny ale opět jiné než si objednal a než mu přišly a na faktuře ještě úplně jiné. A to není vše. Kuchyň je špatně smontovaná. Všechny tyto věci se kolega snažil řešit, psal reklamační emaily, na které mu nikdo neodepsal (ani po měsíci!), volal, nebrali telefon. Když se dovolal, domluvili si schůzku u něj v bytě, kde chtěl danou věc zástupci firmy ukázat a dohodnout se na řešení. Ještě týž den si podruhé telefonicky schůzku potvdil s tím, že zástupce ho ujistil, že přijede ve stanoveném čase. Kolega čekal, marně. Nikdo nepřijel, nikdo nezavolal. (Takto se jedná se zákazníky??)

    #41102
    admin
    Správce

    Jel tedy do studial ve Zlíně, kde potkal paní, co v prodejně strašně křičela a domáhala se práva při reklamaci kuchyně Oresi za 100.000,-
    Kolega je ze situace, která mu nedá spát, samozřejmě nešťastný. Jelikož sami pracujeme jako obchodní zástupci jedné společnosti, denodenně tedy jednáme s lidmi, řešíme reklamace a požadavky zákazníků, nedokážeme pochopit přístup firmy Oresi k zákazníkům. Možná se jedná jen o zlínskou pobočku, nevíme, ale každopádně nedoporučujeme do ní chodit (ještě vám nakonec vynadají, že k nim jdete otravovat), natož cokoliv kupovat.
    Tady ve zlínském kraji je Oresi velice nechvalně známá a dle zkušeností lidí kolem by mohla být žhavým kandidátem na jedno z témat do pořadu Občanské judo.

    #41103
    admin
    Správce

    Jel tedy do studial ve Zlíně, kde potkal paní, co v prodejně strašně křičela a domáhala se práva při reklamaci kuchyně Oresi za 100.000,-
    Kolega je ze situace, která mu nedá spát, samozřejmě nešťastný. Jelikož sami pracujeme jako obchodní zástupci jedné společnosti, denodenně tedy jednáme s lidmi, řešíme reklamace a požadavky zákazníků, nedokážeme pochopit přístup firmy Oresi k zákazníkům. Možná se jedná jen o zlínskou pobočku, nevíme, ale každopádně nedoporučujeme do ní chodit (ještě vám nakonec vynadají, že k nim jdete otravovat), natož cokoliv kupovat.
    Tady ve zlínském kraji je Oresi velice nechvalně známá a dle zkušeností lidí kolem by mohla být žhavým kandidátem na jedno z témat do pořadu Občanské judo.

    #41104
    admin
    Správce

    Jel tedy do studial ve Zlíně, kde potkal paní, co v prodejně strašně křičela a domáhala se práva při reklamaci kuchyně Oresi za 100.000,-
    Kolega je ze situace, která mu nedá spát, samozřejmě nešťastný. Jelikož sami pracujeme jako obchodní zástupci jedné společnosti, denodenně tedy jednáme s lidmi, řešíme reklamace a požadavky zákazníků, nedokážeme pochopit přístup firmy Oresi k zákazníkům. Možná se jedná jen o zlínskou pobočku, nevíme, ale každopádně nedoporučujeme do ní chodit (ještě vám nakonec vynadají, že k nim jdete otravovat), natož cokoliv kupovat.
    Tady ve zlínském kraji je Oresi velice nechvalně známá a dle zkušeností lidí kolem by mohla být žhavým kandidátem na jedno z témat do pořadu Občanské judo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.