Kuchyne Oresi

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyne Oresi

  • Toto téma obsahuje celkem 548 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 549)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18903
    admin
    Správce
    #40957
    admin
    Správce

    Mate prosim nekdo zkusenosti s ceskou firmou Oresi – vyrobcem kuchyni?

    #40958
    admin
    Správce

    ahoj,mám kuchyň od oresi z Prahy 7. Vybrala jsem si Lozano – vanilková dvířka na tmavém korpusu. Krásná moderní kuchyň (;) jak z nejdražších studií, ale za třetinovou cenu.Můžu doporučit.(^)

    #40959
    admin
    Správce

    Dobrý den, prosím o radu ohledně kuchyní ORESI, vybrala jsem si typ v barvě Wenge, ale vůbec nevím, jak náročná je na údržbu. Pokud někdo máte zkušenosti, s touto barvou dvířek, prosím ozvěte se mi, klidně i na jitka.proksova@seznam.cz Pořád nad tím přemýšlím, abych nebyla otrokerm kuchyně. Není na to vše vidět? Děkuji a zdravím, Jitka

    #40960
    admin
    Správce

    Já mám taky kuchyň od Oresi. Jsem spokojená. Barvu mám sice úplně jinou než o které jsem snila, ale neva, kuchyň mám krásnou a to je hlavní. :))

    #40961
    admin
    Správce

    My bychom do Oresi nešli…Na netu-jejich strankach jsme meli vytypovanou linku,jeli se podivat do jejich studia a utikali pryc.Ceskej vyrobce to neni, ale dovozce z pšonkovska, kde nic kvalitniho nevyrobi.Je to levné,ale za jakou cenu.Už ve studiu , kde pocitame,ze maj vystavené to nej, tak u vanilkové folie kazdé dvířka jiny odstin a bublinky ve folii, takze za par meniců loupačka:-(Takze nas nazor jen z navstevy kuchynského studia-nebrat!Nejsme tak bohati,abychom si kupovali levno veci.

    #40962
    admin
    Správce

    Ahoj Marci, to je tedy něco, já jsem sice taky byla přímo v Oresi a tam jsem si vybrala kuchyňskou linku přímo která se mi líbila. V prodejně jsem ale na žádných vzorech co tam měli postavené že by se olupovaly, nebu že by tam měli někde dokonce bublinky. Jo a byla to prodejna v Ostravě. 🙂 Pa Míša

    #40963
    admin
    Správce
    #40964
    admin
    Správce

    Dle meho, radeji ne!

    #40965
    admin
    Správce

    Kuchyň Oresi Tenera – wenge jsem si také vybrala. S údržbou není žádný problém, vše utřu vlhkým hadříkem. Byla jsem na prodejně Fenix v Praze a veškeré služby včetně montáže bez problémů. Cena a kvalita prfektní. Můžu opravdu doporučit.
    🙂

    #40966
    admin
    Správce

    No koukám že články jsou docela husté 8-0, ale divím se těm lidem že si nepřekontrolujou co jim vlastně dovezli, a když se mi to nelíbí tak to nepřeberu a hotovo, i když nespokojených lidí je dost neznamená že nejsou někteří spokojení, četla jsem tam i dobré přízpěvky co ženské píšou že mají tuhle linku doma a v pohodě, tak nevím co si mám vlastně myslet.

    #40967
    admin
    Správce

    Ahoj,taky jsem tam byl a všechno bylo v pořádku,kuchyň máme s manželkou novou už půl roku a jsme spokojeni, nikde se nic neolupuje a podobně jak to píšou jiní. I firma nám to namontovala správně. Ronysek

    #40968
    admin
    Správce

    Zdar, domluvil jsem se s manželkou že ji koupím kuchyň pod podmínkou že nebude za šílenou cenu. Jedině Oresi nám cenově vyhovovalo a ženuška je s kuchyní spokojená, kdyby nebyla tak mi to dá patřičně najevo, to mi věřte. Takže to záleží asi na situaci a lidech. A těch špatných článků jsem si už přečetl docela dost… a i tak jsem ji koupil, člověk nesmí věřit všemu co se kde píše.

    #40969
    admin
    Správce

    Zajímalo by mně, ve které prodejně ste byli, my totiž obešli 3 v Moravskoslezském kraji, byli jsme se podívat i na kuchyně co byli vystavené a ve výprodeji a byly moc pěkné, nevšiml jsem si nikde že by byly někde bublinky nebo že by se někde něco odlupovalo. Jestli tady někdy budete, tak napište co to bylo za prodejnu. Díky Tomáš

    #40970
    admin
    Správce

    Ahoj, ty odkazy které tady píšeš tak se objevují všude, a všichni tam píšou jen negativní věci. Já mám doma kuchyň od Oresi a nikdy jsem neměl problém. Ani s linkou a ani s prodejcem a to jako chlap dostává pořádně zabrat. Takže ty odkazy co tu jsou, jsou spíše jen provokace. Nazdar Denis

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 549)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.