Kuchyně na míru???

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyně na míru???

  • Toto téma obsahuje celkem 495 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 496)
  • Autor
    Příspěvky
  • #42363
    admin
    Správce

    mame jednu takovou a super. nemohu si vynachvalit vsechny veci ktery jsem si s pritelem navrhla

    #42364
    admin
    Správce
    #42365
    admin
    Správce
    #42366
    admin
    Správce

    jedině na míru a v tomhle je sconto perfektní

    #42367
    admin
    Správce

    kuchyne na miru jedine ze sconta, my od nich mame perfektni kuchyni za super cenu.

    #42368
    admin
    Správce

    Kuchyni bych si pořídila jen na míru. my máme 7rokem kuchyni ze sconta udelanou na miru a je perfektní.

    #42369
    admin
    Správce

    taky jsme si ji nechali udělat na míru, návrh jsme si udělali podle sebe a zbytek už byl na oresácích, a naštěstí nebyl ani tak velký borčus po tom co kuchyni nainstalovali, toho jsem se dost bála.

    #42370
    admin
    Správce

    u nás máme kuchyni na miru a už skoro pět let a jsme velmi spokojení. je to kvalitní kus nábytku a nikdy nám nebylo ani chvíli líto ze jsme dali takove penize

    #42371
    admin
    Správce

    Dobrý den, našla by se tu nějaká zkušená kuchařka, která by mi poradila s výběrem napařovacího hrnce prosím?

    #42372
    admin
    Správce

    Určitě, kuchyně jedině na míru.

    #42373
    admin
    Správce

    Z vlastní zkušenosti bych se vykašlala přímo na takové ty parní hrnce, já jsem si koupila titanový hrnec, který slouží jako hrnec, a na něho nástavce ze skla, a dohromady je to také napařovací hrnec, který je mnohem kvalitnější, protože vrchní část je ze skla, a ne z plastu…

    #42374
    admin
    Správce

    Jaký jste si tedy koupila? A bylo to výrazněji dražší?

    #42375
    admin
    Správce

    Z vlastní zkušenosti bych se vykašlala přímo na takové ty parní hrnce, já jsem si koupila titanový hrnec, který slouží jako hrnec, a na něho nástavce ze skla, a dohromady je to také napařovací hrnec, který je mnohem kvalitnější, protože vrchní část je ze skla, a ne z plastu…

    #42376
    admin
    Správce

    Podívejte se na stránky zgastro .cz, kde mají různé tvary, já jsem si ho pořídila za 2 tisíce korun, a jsem s ním velice spokojená.

    #42377
    admin
    Správce

    takovy nabytek jako je kuchyne, tak nechat delat jedine na miru.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (celkem z 496)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.