Kuchyně na míru???

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyně na míru???

  • Toto téma obsahuje celkem 495 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 496)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41958
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    inspirujte se na http://www.idealinteriery.cz

    #41959
    admin
    Správce

    Koupila jsem si kuchyň od Duška v Brandýse zn. Dekodom. Jsem velmi spokojená, montáž s malým problémem řešil p.Dušek osobně po telefonu a náprava 2.den proběhla s velkou omluvou. Vše sedí, nic se neviklá, po 2letech kuchyň perfektní. Poradí při výběru kuchyně, počítačově nakreslí, návrhy dají domů a pak proběhly ještě úpravy na počítači dle našich přání. Vřele doporučuji.

    #41960
    admin
    Správce
    #41961
    admin
    Správce

    Nechceme se nikomu vnucovat,ale na druhou stranu reklama je drahá a navyšuje výrobní cenu nábytku!
    Naším cílem je poskytnout profesionální služby a ukázat lidem že i malé firmy dokážou dělat stejně nebo lépe, než veliké firmy.
    Jenomže je problém že si všichni myslí, že když má někdo reklamu v TV,nebo na každém rohu,tak že dělá nejlépe,ale většinou opak je pravdou.
    Vyrábíme kuchyně,nábytek a děláme kompletní interiéry.Baví nás to a proto to děláme,snažíme se o maximální spokojenost zákazníků.
    http://www.ki-fu.eu

    #41962
    admin
    Správce

    Dobrý den, já mohu z vlastní zkušenosti doporučit na postele tuto firmu http://www.jacques.cz/. Asi před rokem jsme si u nich nechávali dělat na míru jak postele, tak skříně do ložnice a jsem opravdu nadšená. Po roce užívání absolutně žádné problémy a jsem opravdu ráda, že jsem tuto firmičku objevila.

    #41963
    admin
    Správce

    Kuchyňské linky
    40% sleva na zakázkovou výrobu

    http://kuchyne-nejlevneji.vestavene-skrine.com/

    na zakázkovou výr.kuch.linky min.délky 3m(sleva 40% se nevztahuje na madla,mont.,dopr.)
    typ otvírání dvířek s tlumením
    typ zásuvek skrytý s integrovaným tlumičem a dotahem – kovové bočnice
    síla pracovní desky 38mm
    skříňky lamino třískové opatřené 2mm ABS hranou,spodní skříňky na nožičkách,zákl.bílé
    rozměry skříněk, vše je zakázková výroba,atypické skříně bez příplatku
    madla luxusní za velkoobchodní ceny – zhruba od 50kč/ks
    stav skříněk smontované,není potřeba složitě skládat
    montáž kuchyně dle domluvy,150kč/h
    spotřebiče nejsou zahrnuty v ceně,možnost za internetové ceny s CZ záručním listem a servisem
    drátěný program není zahrnut v ceně,široká nabídka drátěného programu a příslušenství

    #41964
    admin
    Správce

    Zvažujeme koupi kuchynské linky. Obešli jsme různá kuchyńská studia, Jeden stejný návrh jsme si nechali ocenit u více studií a nejvíce nám vyhovovala cenově Oresi. Ovšem ouha. Nebyla zde možnost volitelné kombinace barvy skříněk a dvířek. A jími určené kombinace byly děsivé, dekory dřeva např švestka viditelně umělé. Začala nás zajímat kvalita, a opět pozor – slabé lamino, a dvířka na slabých pantech se budou prohýbat a svěšovat, (zkušenosti kamaráda po dvou letech používání), u klopnových skříní používají plyn. písty, které časem sjíždí a již se nedostanete na úchytku v horní řadě. A i když mají hloubku dolních skříněk 60cm, tak skutečná hloubka je menší cca 50cm a prostor není plně využit, poze ušetří na materiálu.
    S cenou je to také všelijaké. Že není montáž již v ceně Vás neupozorní, a když si ji vyžádáte, dělá až třetinu ceny kuchyňslé linky.
    Závěr: U nejmenovaných a to i značkových výrobců pořídíte za stejné peníze (nebo o málo vyšší) kvalitní linku včetně montáže. A záruku máte na celou linku a ne jen na jednotlivá prkýnka.
    nejsme tak bohatý, abychom si kupovali lenvé věci, v tomto případě pladí dvojnásob

    #41965
    admin
    Správce

    Zvažujeme koupi kuchynské linky. Obešli jsme různá kuchyńská studia, Jeden stejný návrh jsme si nechali ocenit u více studií a nejvíce nám vyhovovala cenově Oresi. Ovšem ouha. Nebyla zde možnost volitelné kombinace barvy skříněk a dvířek. A jími určené kombinace byly děsivé, dekory dřeva např švestka viditelně umělé. Začala nás zajímat kvalita, a opět pozor – slabé lamino, a dvířka na slabých pantech se budou prohýbat a svěšovat, (zkušenosti kamaráda po dvou letech používání), u klopnových skříní používají plyn. písty, které časem sjíždí a již se nedostanete na úchytku v horní řadě. A i když mají hloubku dolních skříněk 60cm, tak skutečná hloubka je menší cca 50cm a prostor není plně využit, poze ušetří na materiálu.
    S cenou je to také všelijaké. Že není montáž již v ceně Vás neupozorní, a když si ji vyžádáte, dělá až třetinu ceny kuchyňslé linky.
    Závěr: U nejmenovaných a to i značkových výrobců pořídíte za stejné peníze (nebo o málo vyšší) kvalitní linku včetně montáže. A záruku máte na celou linku a ne jen na jednotlivá prkýnka.
    nejsme tak bohatý, abychom si kupovali lenvé věci, v tomto případě pladí dvojnásob

    #41966
    admin
    Správce

    Zvažujeme koupi kuchynské linky. Obešli jsme různá kuchyńská studia, Jeden stejný návrh jsme si nechali ocenit u více studií a nejvíce nám vyhovovala cenově Oresi. Ovšem ouha. Nebyla zde možnost volitelné kombinace barvy skříněk a dvířek. A jími určené kombinace byly děsivé, dekory dřeva např švestka viditelně umělé. Začala nás zajímat kvalita, a opět pozor – slabé lamino, a dvířka na slabých pantech se budou prohýbat a svěšovat, (zkušenosti kamaráda po dvou letech používání), u klopnových skříní používají plyn. písty, které časem sjíždí a již se nedostanete na úchytku v horní řadě. A i když mají hloubku dolních skříněk 60cm, tak skutečná hloubka je menší cca 50cm a prostor není plně využit, poze ušetří na materiálu.
    S cenou je to také všelijaké. Že není montáž již v ceně Vás neupozorní, a když si ji vyžádáte, dělá až třetinu ceny kuchyňslé linky.
    Závěr: U nejmenovaných a to i značkových výrobců pořídíte za stejné peníze (nebo o málo vyšší) kvalitní linku včetně montáže. A záruku máte na celou linku a ne jen na jednotlivá prkýnka.
    nejsme tak bohatý, abychom si kupovali lenvé věci, v tomto případě pladí dvojnásob

    #41967
    admin
    Správce

    Zvažujeme koupi kuchynské linky. Obešli jsme různá kuchyńská studia, Jeden stejný návrh jsme si nechali ocenit u více studií a nejvíce nám vyhovovala cenově Oresi. Ovšem ouha. Nebyla zde možnost volitelné kombinace barvy skříněk a dvířek. A jími určené kombinace byly děsivé, dekory dřeva např švestka viditelně umělé. Začala nás zajímat kvalita, a opět pozor – slabé lamino, a dvířka na slabých pantech se budou prohýbat a svěšovat, (zkušenosti kamaráda po dvou letech používání), u klopnových skříní používají plyn. písty, které časem sjíždí a již se nedostanete na úchytku v horní řadě. A i když mají hloubku dolních skříněk 60cm, tak skutečná hloubka je menší cca 50cm a prostor není plně využit, poze ušetří na materiálu.
    S cenou je to také všelijaké. Že není montáž již v ceně Vás neupozorní, a když si ji vyžádáte, dělá až třetinu ceny kuchyňslé linky.
    Závěr: U nejmenovaných a to i značkových výrobců pořídíte za stejné peníze (nebo o málo vyšší) kvalitní linku včetně montáže. A záruku máte na celou linku a ne jen na jednotlivá prkýnka.
    nejsme tak bohatý, abychom si kupovali lenvé věci, v tomto případě pladí dvojnásob

    #41968
    admin
    Správce

    Já mám výborné zkušenosti s firmou Stolařství arbor (http://arborinteriery.cz/).Tato firma se zabývá kompletní výrobou interiérů i exteriérů, mám od nich novou kuchyň a sem naprosto spokojen,výborné jednání z jejich strany a montáž profesionální.Kvalitní celkové zpracování a cena nebyla nijak vysoká.

    #41969
    admin
    Správce

    Ahoj, mám stejný problém. S manželkou jsme se rozhodli pro novou kuchyň a zvažujeme, zda najmout odborníky na design. Máte někdo zkušenosti s tímto problémem? Mám pozitivní reference na mladé designéry z http://www.mr-design.cz. Nevím zda někomu svěřit za peníze takovouto záležitost.
    Díky za info. S pozdravem Petr Ch.

    #41970
    admin
    Správce

    Dobrý den, s manželkou jsme se rozhodli pro novou kuchyň a zvažujeme, zda najmout odborníky na design. Máte někdo zkušenosti s tímto problémem? Mám pozitivní reference na mladé designéry z http://www.mr-design.cz. Nevím zda někomu svěřit za peníze takovouto záležitost.
    Díky za info. S pozdravem Petr Ch.

    #41971
    admin
    Správce

    Dobrý den, s manželkou jsme se rozhodli pro novou kuchyň a zvažujeme, zda najmout odborníky na design. Máte někdo zkušenosti s tímto problémem? Mám pozitivní reference na mladé designéry z http://www.mr-design.cz. Nevím zda někomu svěřit za peníze takovouto záležitost.
    Díky za info. S pozdravem Petr Ch.

    #41972
    admin
    Správce

    Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jakou barvu kuyhcně bych měla zvolit, pokud máme javorové dveře a světle hnědou dlažbu – Doga Sandal (výrobce Atlas Concorde). Okna jsou bílá, kuchyň je spojená s obývacím pokojem, prostor cca 30m2. Děkuji už jsem bezradná, nevím, co vybrat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 496)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.