Kuchyně na míru???

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyně na míru???

  • Toto téma obsahuje celkem 495 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 496)
  • Autor
    Příspěvky
  • #42303
    admin
    Správce

    My byly též se scontem velmi spokojení, našli jsme tam vše co jsme potřebovali.

    #42304
    admin
    Správce

    Za mě bohužel spolupráce velké zklamání.
    Ačkoliv se jedná o jednu firmu, funguje jako dvě samostatné jednotky. S panem Heřmánkem spolupráce ohledně kuchyňské linky zcela bez problémů. Realizace vestavných skříní s panem Najbrtem velmi lituji. Vše co mohlo být špatně bylo špatně – zaměření prostor, výroba, špatně vyrobené kusy nábytku, několkrát předělávané, pouze jeden montážník na všechny díly, zpoždění s dokončením 3 měsíce. Se zbytkem nábytku se rozhodně obrátím na jinou firmu.

    #42305
    admin
    Správce

    Tak já nedám dopustit na naši kuchyn Gala. Jednoduchá, čistá a hlavně praktická!!!! Domluva byla super, čistá práce (^) žádné ťapance vidět nejdou a to máme 2 děti…
    http://www.ketyban.cz/5064-planovana-kuchyn-gala/

    #42306
    admin
    Správce

    Ja jsem take konatktovala firmu interiery4u a vytvoreni narvhu na kuchyn je perfektni tesim se na jeji realizaci.

    #42307
    admin
    Správce

    To ja vim, mame ji taky a velka spokojenost.

    #42308
    admin
    Správce

    Kuchyni jedině na míru, s manželkou takovou máme a už by jsme jinou nechtěli.

    #42309
    admin
    Správce

    Ahoj, zkus určitě mrknout na sconto.cz my máme čtrvtým rokem kuchynku a super.

    #42310
    admin
    Správce

    Kuchyni na miru to je slozita otazka, kazdemu se libi neco jineho a hleda specifickou cenu.

    #42311
    admin
    Správce

    Nám ta kuchyne hezky vysla. jsem moc stastna ze jsme si ji poridili ze sconta.

    #42312
    admin
    Správce

    všichni řeší cenu, ano to se musí, ale pokud by kuchyně měla vydržet víc let když bude dražší , tak to je jasný, že si raději připlatím..

    #42313
    admin
    Správce

    Pro příště zkušenost. zvol jiný obchod.

    #42314
    admin
    Správce

    My kupovali kuchyni ve scontu..

    #42315
    admin
    Správce

    Dobrá volba paní. taky mám od nich.

    #42316
    admin
    Správce

    S nimi mam take dobre zkusenosti a doporucuji.

    #42317
    admin
    Správce

    To je nejlepší co můžete do domu poridit, kuchyni na miru..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 496)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.