Kuchyně na míru???

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyně na míru???

  • Toto téma obsahuje celkem 495 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 496)
  • Autor
    Příspěvky
  • #42288
    admin
    Správce

    manzelka jinou nez vestavenou a ze sconto.cz nechtela takze mi to usnadnila timhle, ale ten vyber tam s ni to bylo neco 😀

    #42289
    admin
    Správce

    Jak dlouho se zhruba čeká na vyhotovení kuchyně tady u té firmy jestli se můžu zeptat ? Jak jsou na tom se vzorníky a spotřebiči ? Má člověk z čeho vybrat ?

    #42290
    admin
    Správce

    No buď truhlář nebo nějaké studio, skoro všude se dá nějak udělat kuchyně na míru, mě pomohlo si nechat udělat návrhy u více firem, pak jsem se rozhodla podle toho co mi víc vyhovuje, a radši jsem si u oresi trochu připlatila za materiály aby kuchyň něco vydržela a v pohodě.

    #42291
    admin
    Správce

    Pokud na ceně nezáleží, tak se podívej http://www.interiery4u.cz. Mají neuvěřitelný cit pro kombinování barev a hlavně dělají neuvěřitelné návrhy kuchyní a poradí si fakt se vším. Nám dělali kuchyni do hodně špatně řešeného prostoru, ale pan projektant to vyřešil báječně a dostal tam všechno co jsme chtěli.

    #42292
    admin
    Správce

    urcite ano ve scontu jsou kuchyne krasne, mame od nich jiz sesty rok a perfektni.

    #42293
    admin
    Správce

    I my máme ze sconta a super, jak cena tak kvalita, byl jsem mile prekvapen.

    #42294
    admin
    Správce

    My mame kuchyni ze sconta a jsme velmi spokojeni delanou na miru.

    #42295
    admin
    Správce

    Ja jsem moc spokojena s kuchyni ze sconta je take na miru 🙂

    #42296
    admin
    Správce

    mrkni na sconto 🙂

    #42297
    admin
    Správce

    Mohu jedině pochválit. kvalitní kuchyně ze sconta to není žádná novinka 🙂

    #42298
    admin
    Správce

    Ještě aby ne Mirku, to je kvalita, která jen tak neomrzí.

    #42299
    admin
    Správce

    100% normální.

    #42300
    admin
    Správce

    to máte pravdu, už ji nějakej rok máme a super. žádný problém s ní nebyl

    #42301
    admin
    Správce

    mrkni na http://www.sconto.cz 🙂 my s jejich kuchyni byli a jsme stale neskutecne spokojeni, urcite se zajed podivat na prodejnu a budes muset hodne premyslet jakou vybrat.

    #42302
    admin
    Správce

    To pro mě taky, já bych nešla do jiné kuchyně než na míru a všechno podle sebe.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 496)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.