Kuchyně na míru z Polska

Úvodní stránka Fóra Tipy a rady Kuchyně na míru z Polska

  • Toto téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 16. až 26. (celkem z 26)
  • Autor
    Příspěvky
  • #67238
    admin
    Správce

    S manželkou jsme si koupily kuchyň bleck meble v Bialské Biale. Problem nastal až při montaži, kdy dily neseděly a hrany byly odlepené. Musel jsem to pracně zpravovat a dodělavat. No Polsky nabytek už nechci ani vidět.

    #67239
    admin
    Správce

    http://www.zamecnik24.cz , profesionální nonstop zámečnická služba která je pro Vás připravena odstranit jakýkoliv problém týkající se dveří, zámků a podobně.Výjezdy po Praze a středočeském kraji ihned!!

    #67240
    admin
    Správce

    jo bobtnání, je nutno udržovat v bytě vlhkost správná má být 53%, ale pokud sušíte doma věci a vlhkost 80% vaříte a nevětráte tak to vám udělá každá linka, osdtraňte v první řadě vysokou vlhkost v bytě, máte platsová okna, nefunguje mikroventilace atp.. ne nadarmo naši dědové dělali okna dřevěnná a vlkho nebylo, prádlo sušili na půdě a na v bytě a když vařilil tak větrali, neprali a neměli puštěnou myčku každý den a tak vlhko napách hodně neplechy.

    #67241
    admin
    Správce

    Dobrý den, objednal jsem si kuchyňskou linku na míru v Polsku, složil jsem zálohu 20.000,-Kč. Polák přijel, změřil veškeré náležitosti. Poté jak sebral zálohu, už není dostupný a v místě prodejny, má napsáno, že je na montáži a není k dostižení. Nemáte náhodou někdo zkušenost s takovým problémem? Co mám dělat dál? Mám fakturu, která potvrzuje, že jsem mu dal zálohu ve výši 20.000,-Kč.

    #67242
    admin
    Správce

    Šetřit na špatném mistě se neviplácí!!!!! 🙂 Kdy si to uvědomíte?

    #67243
    admin
    Správce

    Šetřit na špatném mistě se neviplácí!!!!! 🙂 Kdy si to uvědomíte?

    #67244
    admin
    Správce

    To je pravda.Kdo to kdy viděl, vařit v kuchyni. Nebo nedej Bože umývat nádobí. 😛

    #67245
    admin
    Správce

    Zdravím.Taky máme kuch.linku z Pl.Nejdříve jsme byli u Morosczuka v Puncově,asi 7km od Č.Těšína.Nechali jsme si tam udělat projekt,který byl dle našich představ a zdarma na dobu 30 dnů,pak byl vymazán.Jenže mou chytrou a šetřící manželku oslovila další taková ………její kamarádka,která ji doporučila studio naproti Kauflandu v Polském Těšíně.Taky projekt zdarma a nějaké bonusy.Ještě,že mě napadlo si vybrat spotřebiče u nás.Přijel technik poměřit kuchyň,namaloval si kde co má být,vzal si 50zl a odjel.Za 3 dny volali,že máme dát zálohu.Linka byla o 4000kč levnější než u předchozího studia.Samozřejmě,že má chytrá a šetřící žena okamžitě přistoupila na tuto,pro ní lákavou nabídku.Po vše perepetií nám ji přivezli až z Krakova.Samozřejmě,že některé části se neshodovaly s naším projektem.Tolikrát jsem nebyl v Polsku za celý svůj život,než během týdne reklamací a verbálního vyjádření s kvalitou jejich práce.Rozměry O.K.,kvalita K.O.Jeětě teď mám z toho osypky a špatné spaní.NEDOPORUČUJI V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ.Přejí hezký den a pokud chcete ušetřit,né peníze,ale zdraví a nervy,tak tam raději nechoďťe.(_)8-0

    #67246
    admin
    Správce

    Hold, komu není rady…………….

    #67247
    admin
    Správce

    Hold, komu není rady…………….

    #67248
    admin
    Správce

    My jsme byli asi před 20 lety v Lubavce.Firma,kde podle rozměru zhotovili kuchyň,zákazník si vybral tvar a frézování dvířek,rozložení polic a šuplíků,barvu a úchytky.Dodnes všechno funguje,jen u některých úchytek jsme za ty roky museli vyměnit delší šroubky. Až nyní po těch 20 letech se projevuje odření lamina(nebo té folie,zas se tak v těch materiálech nevyznám) pouze tam,kde se bere za úchytky. Dcera měla kuchyň dělanou na zakázku českou firmou, barva ji slezla u úchytek stejně jako nám daleko dříve a navíc bílá základovka začala prostupovat i na ostaních plochách.(Měli kuchyň v třešňové barvě.)Asi bych se nákupu v Polsku nebála,šmejd seženete i doma.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 16. až 26. (celkem z 26)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.