Kuchyně na míru z Polska

Úvodní stránka Fóra Tipy a rady Kuchyně na míru z Polska

  • Toto téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 26)
  • Autor
    Příspěvky
  • #67224
    admin
    Správce

    🙁 Před nedávnem jsem se spolu s manželkou rozhodli, že si necháme přes Meble – Domus, (který je v Polských Glubczycích) vyrobit kuchyňskou linku na míru. po více jak hodinovém výběru, kdy manželka dolaďovala barvu, a různé doplňky slíbeno, že linka bude do týdne. neuplynuly ani 3 dny, kdy se nám prodavačka ozvala, že je linka hotová a že nám ji za poplatek mohou dovézt domů. Divné tušení nám říkalo, že si ji raději přebereme osobně přímo v Polsku na prodejně. (_) Jaké bylo naše rozčarování při následné kontrole výrobku, který se spíše podobal výrobku stolářského učně druhého ročníku a to bych i toho učně urazil, protože takovou fušeřinu jsme již dlouho neviděli. :S Kromě toho nás dorazil i argument prodavačky, která řekla, že ty neopravitelné vady si máme spravit doma doslova zalepit. :X Rozladěni jsme vzali zálohu zpět. :(( S poučením, že určitě už ne Meble DOMUS – Glubczyce . Co vy ostatní jaké máte zkušenosti ????

    #20727
    admin
    Správce
    #67225
    admin
    Správce

    No nevím, já bych si nikdy kuchyňskou linku na míru nenechával dělat od někoho, kdo si ji sám nezaměří a nenainstaluje… Jinak můj kamarád si nakoupil a dovezl hotový nábytek v Polsku a je velmi spokojen – kvalita dle očekávání a ceny výrazně nižší…

    #67226
    admin
    Správce

    Polsky nabytek je vcelku fuserksy vsechen a tomu odpovida i cena.My jsme se si privezli rozkladaci gauc, ale brzy se prosedel. Takze bych si uz tam nic podobneho nekoupila.

    #67227
    admin
    Správce

    To je již v dnešní době známé všem že u naších Polských sousedů a osadníků v naší zemi přebývajících platí pravidlo nahoře huj dole fuj.

    #67228
    admin
    Správce

    proto mate jezdit dal az za warsavu jezdime a mame nabytek do cele hospody i do penzionua super kuchyne na miru super fakt super spolehlivost kvalita vsechno jo umeni vybrat a ne jet do prvni vyrobny

    #67229
    admin
    Správce

    proto mate jezdit dal az za warsavu jezdime a mame nabytek do cele hospody i do penzionua super kuchyne na miru super fakt super spolehlivost kvalita vsechno jo umeni vybrat a ne jet do prvni vyrobny

    #67230
    admin
    Správce

    trochu to tam znám a co teď napíšu je svatá pravda a nemyslím to vůbec ve zlém(jsou to holá fakta):ze zemědělců(s úctou k tomuto povolání a myslím,že i dobrých) stolaře neudělají ani dovezené stroje z Německa nebo Itálie.Nemají k řemeslu prostě „bratia polski“ žádný vztah.To co je pro ně dobré je pro našince totální humus.

    #67231
    admin
    Správce

    a od kohoj ste ji koupili? znáte název té firmy???

    #67232
    admin
    Správce

    Tak to já mám podobnou zkušenost s několika českými výrobci. Po nělkolika týdnech obcházení místní i dalších dostupných firem jsem bylo utvrzena v tom, že snad na Moravě ani žádný slušný stolář neexistuje. Takovou fušeřinu bychom si sami nevyrobili ani přesto, že nikdo z naší rodiny není stolář. Po návštěvě Polska musím konstatovat, že nákup se naopak povedl a jsem více než rok max. spokojena. A to už vůbec nemluvím o ceně.

    #67233
    admin
    Správce

    Tento web používám již několik let a jsem s ním nadmíru spokojen za celou dobu jsem nenašel firmu která by byla nějak nekompetentní. Opravdu skvěle profiltrovaný seznam stavebních firem. Proto se chci s vámi podělit o tento skvělý web.

    http://www.STAVBOMAT.cz

    #67235
    admin
    Správce

    Moje zkušenost s polským nábytkem a nejen jím je následující. Na rozdíl od Čechů , nejsou Poláci tak lenošní. Naopak jsou ještě činorodější jak Moraváci a nebo Slováci. Velká část nábytku, která se v Česku, na Moravě a ve Slezsku pordává je vyrobena právě v Polsku. Jen to prodejci moc neprezentují. Na rozdíl od Německých výrobců ti Polští reagují na reklamace i neoprávněné. Němci na žádné. Mohu dokázat . rcm@wbs.cz

    #67234
    admin
    Správce

    Pod dobrou cenou a pěkným vzhledem se vždy skrývá jedno ale a to hlavně v použitém materiálu a kování. Jejich dřevotřiska je jak papundekl olepený tapetou. Panty a úchyty praskají. Dokonce jsem se setkal s pojezdy z Činy a laminem z Ukrajiny atd.. Zlatí Český stolaři.

    #67236
    admin
    Správce

    Moje zkušenost je bohužel také negativní. Po doporučeních pár známých, kteří mají kuchyň z Polska, jsme se rozhodli, že to taky risknem a třeba budeme mít i my štěstí a vše bude v pohodě. Nebylo a není. Když jsme si zařizovali byt, neměli jsme na rozhazování a Polsko se jevilo jako dobré řešení. Vyrazili jsme do Bogatynie a dlouho vybírali, aby dvířka byla dost silná, aby panty brzy „neodešly“ apod. Vybrali jsme, zaplatili, a do 5 týdnů linka bude. Linka opravdu byla, přivezli, namontovali, ale „někdo“ to špatně změřil a nevystačila jim páska lemující spodní sokl. Budiž, řekla jsem si. Dušovali se, že pásku pošlou poštou spolu s papírama, které „zapomněli“, stačí dolepit.. Já natěšená, konečně mám krásnou kuchyň, očička zaslepená leskem novoty, chápete..
    A teď? Pásku ani papíry nikdy neposlali, k dostižení nebyli a po měsíci jsme to už přestali zkoušet. Po asi půl roce začala bobtnat „dýha“ a po roce byly ve všech spojích „oloupané“ konce. Ona to totiž není dýha (jako byla původně v obchodě vystavená), ale přelakovaná tapeta. Vesele se nám odlupují na všech dvířkách dál a paradoxně to nezačalo u trouby, kde by to člověk tím horkem čekal, ale u špajzu na druhé straně kuchyně. Pokud panty na vyklápěcích horních skříňkách cca 3 týdně nedotáhnu, spadly by mi na hlavu. Takže za mě kuchyň z Polska už nikdy. A pro upřesnění – linku máme 4 roky a už šetříme na výměnu všech dvířek, protože při pohledu na ten oprýskaný hnus mě chytá vztek.. Snad budem mít víc štěstí.

    #67237
    admin
    Správce

    Prosím o informaci kam pro nábytek jezdíte. mitas@chovservis.cz

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 26)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.