Kuchyně na míru???

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Kuchyně na míru???

  • Toto téma obsahuje celkem 495 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 496)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19008
    admin
    Správce
    #41929
    admin
    Správce

    Potřebovala bych radu někoho, kdo má již se zabydlováním zkušenosti. Chceme si pořídit kuchyň na míru, zároveň ale neutratit veškeré úspory. Bylo by lepší nechat si tuto kuchyň vyrobit od nějakého soukromého truhláře, nebo se obrátit na kuchynské studio? Jaké jsou výhody a nevýhody? A která varianta vyjde cenově výhodněji? děkuji za názory

    #41930
    admin
    Správce

    Pokud nechcete zešedivět, nenavštěvujte kuchyňské studio Sykora. „Obyčejný“ (neznačkový) truhlář vám nabídne v podstatě tu samou kvalitu, jenže za 50-70% ceny značkového studia. S kvalitou Sykora jsme byli celkem spokojeni, ale zase nic ohromujícího to nebylo. Jak říkám – použitý materiál už dnes používá spousta „obyčejných“ truhlářství. Horší je to ale s montáží. To je něco, co Sykora absolutně nezvládá. Výsledný efekt: děs a hrůza. Když jsem to chtěl reklamovat přímo u Sykory, vykrucovali se, že bude lepší se dohodnout na nějaké slevě přímo se smluvním prodejcem, u kterého jsme to objednávali, že opravovat to nemá smysl – výsledek by pak mohl být ještě horší – a oni stejně nemají žádné montéry, které by poslali. Když jsem do Sykory volal potřetí, už si na reklamačním oddělení zapamatovali moje číslo a přestali to brát. Tak jsem po určité době zkusil fintu: zavolal jsem v rozmezí 1 hodiny asi 3x – nevzali to. Hned potom jsem zavolal z jiného čísla – vzalli to. Pokud by kuchyně od Sykory měla být opravdu „na míru“, byla by nejspíš dražší než Porsche. Mají několik standardních rozměrů. Všechno ostatní je atyp, čili 50% navrch.
    Naše volba padla na Sykoru a dodnes nás to mrzí a ještě dlouho mrzet bude. Je to samozřejmě o zkušenosti. Chybama se člověk učí, ale nesmí je opakovat. Nedělejte prosím stejnou chybu, jakou jsem udělal já.

    #41931
    admin
    Správce

    Doporučuji firmu Kuchyně Dušek, moderní kuchyně za velmi dostupné ceny. Návrh kuchyně a montáž zdarma. Více info na http://www.kuchynedusek.cz

    #41932
    admin
    Správce

    Já mám taky otřesnou zkušenost s kuchyňským studiem.U nás je to firma -Fima kuchyně.Taky budeme litovat už navždy těch peněz.Studia opravdu neznamenají kvalitu a po zaplacení je už nezajímáte!Takže raději nějaký šikovný stolař za třetinu peněz než arogatní ,nekomunikativní lidi ve studiu,pro které to stejně zase vyrábí nějaký stolař na koleně!Mě osobně zaráží,že se v dnešní době studia nebojí o své dobré jméno a dělají si jen nespokojené zákazníky a špatnou reklamu.

    #41933
    admin
    Správce

    Zdarvím vás, mohu nabídnout své služby http://www.musilnabytek.cz , nehraji si na žádné studio, materiál i kování používám stejný, někdy i lepší(dle přání zákazníka) a cena je vždy nižší a jelikož podle spokojenosti a kvality si toho lidé mnoho řeknou, ani si nemohu dovolit kvalitu ošidit.

    #41934
    admin
    Správce

    Zdravím všechny na kuchyně Dušek jsem sčetla samou chválu je se chci zepta, kuchyně Dušek sídlí Sedlčanech a sklady Dušek v Brandýse n. Labem, je to stejná firma nebo dvě různé. Moc děkuji za odpovědi

    #41935
    admin
    Správce

    Dobrý den Fi.Dušek prodává kuchyně od výrobce Decodom.Jsou to kuchyně ze slovenska ale myslím že on je prodává pod svojí značkou.Pátral jsem po tom protože jsem také zařizoval kuchyni.Ale na konec jsem se rozhodl pro sokromníka nabýdl mi lepší mater.kování a ostatní služby a za velmi dobrou cenu.Doopravdy se nevyplácí chodit do kuchynských studii,jsou drahé a nebo nekvalitní.
    Pokud mohu doporučit tak toho našeho stolaře. GEMYT.CZ
    Dělal nám i vestavěné skříně a taky za dobrou cenu.

    #41936
    admin
    Správce

    Já jsem zvažovala mezi 3 výrobci.Oresi,FIMA a Vynab.Nejnižší cena byla sice v Oresi,ale když mi známá řekla,jak probíhala montáž,kterou musel známý stolař dodělávat asi týden,řekla jsem si,že to mi za to nestojí.Ve Vynabu jsem měla pocit,že nejspíš obtěžuji a že pokud nebudu chtít kuchyň za minim milion,tak se se mnou ani nikdo bavit nebude.Musím říci,že nejlepší přístup byl v kuchyňském studiu FIMA-vážně velmi ochotní a i když jsem návrh měnila asi 5x,měli se mnou trpělivost.Rozhodla jsem se nakonec pro ně.Výsledek je perfektní,krásná kuchyň za rozumnou cenu a montáž proběhla během jednoho dne.Vřele doporučuji !!!Cvrček

    #41937
    admin
    Správce

    Dobrý den,

    kuchyň je pro mne srdeční záležitost a proto jsme jejímu výběru věnovali s přítelem mimořádnou pozornost. Ve volném čase jsme navštěvovali výstavy a kuchyňská studia, ale stále se nám nedařilo najít to pravé. Přiznávám, že finance hráli pří výběru velice významnou roli.
    Samozřejmě jsme si zadali také poptávku na internetu a ozvalo se nám na ní spousta firem. Se zástupcem jedné z nich jsme si dali schůzku. Byl ochoten hned napoprvé přijet k nám a navíc ještě o víkendu, takže jsme si nemuseli brát v práci volno.
    Ze všeho nejdřív jsem byla zahrnuta spoustou otázek, které jednoznačně ukazovaly zájem a nadšení pro věc.
    Moje kuchyň je plně podřízená mým potřebám a jsem s ní naprosto spokojena, nejen kvůli atypické výšce, která vyhovuje mé postavě.
    Ráda předávám kontakt dál http://www.kuchyne-jpk.cz. Doufám totiž, že firmy, jako je JPK Truhlářství již brzy vytlačí ty v nichž se člověk cítí spíše jako obtížný hmyz, než jako platící zákazník.

    Přeji i Vám Šťastnou ruku při výběru

    Barbora Stejskalová

    #41938
    admin
    Správce

    Jj, je spousta truhlářů, kteří Vám vyrobí kuchyň za dobrou cenu ve výborné kvalitě. Bohužel je taky dost firem, mající velkou reklamu, ze které těží (viz. Oresi). V reklamě nabídnou cokoliv, na studiu kuchyň vyšperkovaná téměř do detailu . Ale realita je jiná. Proto jsem vždy pro vyběr z tuzemských výrobců … každopádně vždy je dobré vědět kompletní cenu kuchyňské linky dle návrhu včetně dopavy a montáže. Zákazník by si neměl nic montovat, neboť tím mu pak padá záruka na daný komponent. Každopádně před výběrem kuchyně je dobré věnovat čas a poohlédnout se po vhodné firmě (popř. nechat si udělat návrh a poté rozeslat k cenovým nabídkám). Upozorňuji, že ne vždy nejlevnější je nejlepší a nejkvalitnější. Též jsou dobré reference firmy, případně daného obchodního zástupce firmy, který Vám kuchyň navrhuje. Neměl by být zákazník snad vždy být spokojený s výběrem a realizací objednávaného předmětu? (;)

    #41939
    admin
    Správce

    Zdravím,
    kuchyně Dušek z Prosenic u Sedlčan ( http://www.kuchynedusek.cz ) nám vyráběli kuchyň ve vanilkovém lesku. Je to menší firma, ale ten výběr barev a materiélů, prostě super. Vše jsme si poskládali jak jsem chtěli. Pan Dušek se nám věnoval, až do půl deváté (večer).
    Cenu nám udělal o 20% nižší než byla nejnižší nabídka.
    Doporučuji. Jitka – Liberec

    #41940
    admin
    Správce

    doporučuji němce
    nějaká střední třída odpovídá u nás té luxusnější
    navíc ceny (jako u všeho zboží) nižší než u českých výrobců
    a vysoká kvalita bude samozřejmostí

    #41941
    admin
    Správce

    dostupnou cenu? Je to za cenu odpovídající Slovenskému sektoru podprůměrné kvality. Kvalitní kuchyň bude mít cenu kvalitní kuchyně a luxusní plně vybavená bude mít asi cenu luxusní a plně vybavené. A je některá z nich levná nebo drahá? No nejméně výhodný bude asi právě ten decodom – kolikrát si ho asi budete muset koupit – 3x? – a to není jen kupní cena, jde o to že se něco x krát vyrábí , vozí + starosti a čas
    ecologisti!

    #41942
    admin
    Správce

    http://www.inhol.cz/ truhlářství mrkněte Iva

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 496)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.