Krásné i účelné

Úvodní stránka Fóra Úložné prostory Krásné i účelné

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 17 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #69203
    admin
    Správce

    Paráda, nejlepší jsou ty poslední dva stolky!

    #20970
    admin
    Správce
    #69204
    admin
    Správce

    Myslím si, že jsou tyhle věci příliš přestylované a moc praktické nebudou. Ale co člověk, to názor…(;)

    #69205
    admin
    Správce

    Krásné a účelné.To může tvrdit jen ten,kdo nemá doma děti a nebo ten,kdo si může dovolit platit si služku!! Noční stolky,konferenční a dokonce i ty jídelní stoly vyrobené nebo kombinované se sklem jsou opravdu moc krásné,ale vůbec nejsou praktické.Člověk aby pořád běhal s kusem hadry a leštil a leštil.Copak to jde?? Do normálně fungující domácnosti to nepasuje.Co všechno by jsme my chudery ženský měly ještě dělat?? Vaříme,pereme,žehlíme,uklízíme všechno a po všech,chodíme nakupovat,pro děti do školky a ze školky ještě se jim věnovat a pořád je to málo.A ti slavní návrháři,místo toho,aby nám to ulehčili,tak pořád vymýšlí sice hezké,ale naprosto nepraktické věci.Asi jsou určeny těm horním 10 000 ům.

    #69206
    admin
    Správce

    No, krásné… mně se to tedy zrovna nelíbí…Nemám ráda takovýto styl, samé sklo a tak, přijde mi to takové odosobněné. Ale pokud se to někomu líbí.. proti gustu, žádný dišputát (;). Účelné a praktické – to mi tedy nepřijde, tam souhlasím s Blánž, asi bych to lépe nepopsala. Navíc, když jsou třeba malé děti – tak mi to přijde pro ně i nepříliš bezpečné – nábytek samé sklo, děti se přece pohybují po celém bytě či domě – nejsou jen ve svém pokojíčku. To mi přijde také jako výrazné proti – proti takovému nábytku. Krásné – věc vkusu – pro mě ne, účelné, to se mi nezdá.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.