Koupě nové lednice může ušetřit až 20 000 Kč

Úvodní stránka Fóra Bílé zboží Koupě nové lednice může ušetřit až 20 000 Kč

  • Toto téma obsahuje celkem 60 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 61)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22055
    admin
    Správce

    a je opravdu zásadní rozdíl mezi A++ a A+++?

    #21983
    admin
    Správce

    a je opravdu zásadní rozdíl mezi A++ a A+++?

    #22056
    admin
    Správce

    no četla jsem, že Energetická třída A+++ ušetří až o 60 % více energie ve srovnání s běžnou A třídou.

    #21984
    admin
    Správce

    no četla jsem, že Energetická třída A+++ ušetří až o 60 % více energie ve srovnání s běžnou A třídou.

    #22058
    admin
    Správce

    aha 60% je hodně oproti obyč A. Nevíš ještě kolik je úspora u těch A++?

    #21985
    admin
    Správce

    aha 60% je hodně oproti obyč A. Nevíš ještě kolik je úspora u těch A++?

    #22059
    admin
    Správce

    To je kravina, jedno + odpovídá cca 10%……

    #21986
    admin
    Správce

    To je kravina, jedno + odpovídá cca 10%……

    #22061
    admin
    Správce

    myslím, že A++má úsporu oproti A 45%, no ale pořád mi přijde velký rozdíl 45 a 60%?

    #21987
    admin
    Správce

    myslím, že A++má úsporu oproti A 45%, no ale pořád mi přijde velký rozdíl 45 a 60%?

    #22064
    admin
    Správce

    tak to je mazec, jsem vůbec netušila, že už se dělají i A+++ lednice a už vůbec jsem netušila jakej rozdíl je ve spotřebě. Díky za cennou informaci.

    #21988
    admin
    Správce

    tak to je mazec, jsem vůbec netušila, že už se dělají i A+++ lednice a už vůbec jsem netušila jakej rozdíl je ve spotřebě. Díky za cennou informaci.

    #22065
    admin
    Správce

    No nevím, jen jsem se podělila o info získané, když jsem sháněla také lednici a přesně po tomto jsem se pídila. Na stránkách Gorenje je tato informace.http://www.gorenje.cz/spotrebice/domaci-spotrebice/chladnicky-a-mraznicky/vlastnosti

    #21989
    admin
    Správce

    No nevím, jen jsem se podělila o info získané, když jsem sháněla také lednici a přesně po tomto jsem se pídila. Na stránkách Gorenje je tato informace.http://www.gorenje.cz/spotrebice/domaci-spotrebice/chladnicky-a-mraznicky/vlastnosti

    #22067
    admin
    Správce

    jo jo je to mazec

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 61)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.