Kancelářská židle

Úvodní stránka Fóra Židle a stoly Kancelářská židle

  • Toto téma obsahuje celkem 132 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 133)
  • Autor
    Příspěvky
  • #71168
    admin
    Správce

    jaké pořizujete židle když opravdu dlouho sedíte doma u pracovního stolu?

    #71169
    admin
    Správce

    taky mám už dlouho fomeoffice a pořizovala jsem tuhle https://www.kancelarskezidle.com/zidle/mercury jsem s ní spokojená

    #71170
    admin
    Správce

    a podle čeho si ji vybírala? je dobrá na záda? je kvalitní?

    #71171
    admin
    Správce

    dostala jsem na ni doporučení a zatím jsem spokojená, myslím, že bude dobrá i na záda, ale jestli máš nějaký problém, můžeš zkusit objednat i nějakou zdravotní

    #71172
    admin
    Správce

    a to je herní židle? nebo kancelářská? nebo je to jedno?

    #71173
    admin
    Správce

    já myslím, že může být herní i kancelářská a obě jsou podle mě dobré, záleží na tobě

    #71174
    admin
    Správce

    já jsem na kancelářských židlích značku mercury taky brala a je dobrá 🙂

    #71175
    admin
    Správce

    ahoj, jaké kupujete židle do dětského pokoje? nějaké studentské nebo zdravotní? jak dlouho vám vydrží?

    #71176
    admin
    Správce

    záleží asi pro jak staré dítě, jestli nějakou dětskou rostoucí nebo studentskou, může být i zdravotní, ale podle mě, jestli dítě nemá žádný problém, tak to být nemusí

    #71177
    admin
    Správce

    je dobrý nápad kupovat křeslo i ostatní vybavení kanceláře na internetu? nemáte nějaké negativní zkušenosti?

    #71178
    admin
    Správce

    já jsem křeslo objednávala na kancelarskezidle.com a jsem spokojená, asi záleží jaký e-shop si vybereš

    #71179
    admin
    Správce

    takže to křeslo odpovídá tomu, co je uvedené na netu i cenově je to ok? a doručení bylo taky v pořádku?

    #71180
    admin
    Správce

    určitě, já jsem spokojená i s doručením a celkově se vším

    #71181
    admin
    Správce

    a ty sis kupovala jaké?

    #71182
    admin
    Správce

    já jsem kupovala tuhle značku https://www.kancelarskezidle.com/zidle/mercury

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 133)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.