Kancelářská židle

Úvodní stránka Fóra Židle a stoly Kancelářská židle

  • Toto téma obsahuje celkem 132 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 133)
  • Autor
    Příspěvky
  • #71153
    admin
    Správce
    #71154
    admin
    Správce

    jenomže tam je toho docela dost, nedoporučíte mi nějakou konkrétní?

    #71155
    admin
    Správce

    jsou tam přímo dětské židle nebo studentské nebo dětské rostoucí, tu jsem teď třeba kupovala já

    #71156
    admin
    Správce

    přesně

    #71157
    admin
    Správce

    Mám kancelářskou židli ve tvaru co mám v autě, jakoby závodní a sedí se mi na ní dobře.

    #71158
    admin
    Správce

    ahoj, potřebovala bych vybral kvalitní židli do pracovny, jelikož poslední dobou hodně pracuji z domu a z mojí současné židle mě už bolí záda. Poradíte někdo?

    #71159
    admin
    Správce

    podívej se na stránku kancelářské židle, je tam velký výběr, já jsem nedávno k počítači kupovala značku Mercury, ale je jich tam víc dobrých

    #71160
    admin
    Správce

    ta vypadá dobře, ale je jich tam hodně, líbí se mi třeba tahle https://www.kancelarskezidle.com/zidle/fish-bones, ale nevím, jestli bude dobrá

    #71161
    admin
    Správce

    Nechal jsem si vyrobit dubový pracovní stůl. Hledám k němu vhodné kancelářské křeslo, které by mělo ideálně dřevěné prvky, ale mělo by být také pohodlné. Nevíte, kde se podívat?

    #71162
    admin
    Správce

    Záleží, kolik jste připravený do křesla investovat, objednával jsem do firmy křesla v dřevěném dekoru, ale jedno vycházelo okolo 6500 korun. S výběrem jsem opravdu spokojený, protože se na křesle dá sedět i několik hodin bez bolesti zad.

    #71163
    admin
    Správce

    Dřevěná je tedy která část židle? Sedací plocha je látková?

    #71164
    admin
    Správce

    Ano, sedací plocha je normálně látková, toto křeslo https://www.ezidle.cz/kancelarske-kreslo-moon-wood/5392/p se bude k masivnímu dřevěnému stolu velmi hodit. Křeslo má navíc výrazný bederní profil, takže dokáže skvěle podepírat záda. Křeslo má maximální nosnost 150 kg, takže je opravdu hodně bytelné.

    #71165
    admin
    Správce

    ta je taky dobrá, má takový originální vzhled, kamarádka si ji pořizovala domů do pracovny

    #71166
    admin
    Správce

    a je i pohodlnná?

    #71167
    admin
    Správce

    je s ní prý moc spokojená, hlavně si ji každý všimne hned, když přijde

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 133)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.