Kancelářská židle

Úvodní stránka Fóra Židle a stoly Kancelářská židle

  • Toto téma obsahuje celkem 132 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 133)
  • Autor
    Příspěvky
  • #71138
    admin
    Správce

    a budou se hodit i pro někoho, kdo hráč není? jen prostě sedí dlouho u počítače?

    #71139
    admin
    Správce

    Hlavně určitě látkovou židli. Měl jsem v minulosti sice kvalitní, ale koženou a na tom se nedá po pár hodinách sedět. A v létě už po pár minutách.

    #71140
    admin
    Správce

    to je pravda, tak na těch kancelářských židlích by se dala sehnat i látková stejně kvalitní ne?

    #71141
    admin
    Správce

    určitě ano, mají tam velký výběr, dá se tam objednat třeba ta značka FishBones, ty jsou látkové, vypadají pěkně a jsou kvalitní

    #71142
    admin
    Správce

    a co tyhle? https://www.kancelarskezidle.com/zidle/mercury s těmi náhodou zkušenost nemáte?

    #71143
    admin
    Správce

    ty jsou taky dobré, do kanceláře super podle mě, já s nimi teda zkušenost nemám, ale kolegyně je objednávala a je spokojená

    #71144
    admin
    Správce

    Dobrý den, taky sháním židli, ale do kanceláře přímo a chtěla bych, aby byla pěkná i vzhledově, orientujete se v tom teď? Dá se sehnat nějaká kvalitní na internetu, ať nemusím nikam jezdit?

    #71145
    admin
    Správce

    ano, teď to tady právě řešíme, na internetu se určitě dá vybrat právě, zkuste se podívat na příspěvky, co jsou tady, je tu vypsaných pár značek

    #71146
    admin
    Správce

    já se na ty kancelářské židle dívala, na tu stránku, ale nemůžu se rozhodnout kterou, tak by mě spíš zajímalo, kterou značku třeba máte doma a jste s ní spokojeni

    #71147
    admin
    Správce

    já jsem teď objednávala tuhle https://www.kancelarskezidle.com/zidle/mercury a jsem moc spokojená, ale každému může vyhovovat něco jiného

    #71148
    admin
    Správce

    ještě je dobrá z té stejné stránky značka FishBones, tak se na to podívej, mají docela zajímavý design

    #71149
    admin
    Správce

    díky holky, teď jsem teda zmatená ještě víc, obě vypadají moc dobře

    #71150
    admin
    Správce

    podle mě je ve finále jedno, kterou objednáš, obě budou určitě kvalitní, spíš asi záleží, která se ti víc líbí 🙂

    #71151
    admin
    Správce

    moc děkuji, už jsem objednala tu FishBones, moc se mi líbí 🙂

    #71152
    admin
    Správce

    ahoj, sháním židli do dětského pokoje, poradíte někdo?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 133)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.