jídelna

  • Toto téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 3 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 16. až 22. (celkem z 22)
  • Autor
    Příspěvky
  • #70905
    admin
    Správce

    Dobrý den, doma máme řešenou kuchyni tak, že máme linku, ostruvek a veliký jídlení stůl. Teď řešíme osvětlení… Jaké myslíte, že by bylo vhodné nad ostrůvek a nad jídlení stůl? Jaké řešení máte vy?

    #70906
    admin
    Správce

    Doporučuju podívat se na Nardi nábytek mají originální designový nábytek a z hodně kvalitních materiálů

    #70907
    admin
    Správce

    A může ten nábytek zůstat venku i v zimě? Moc se mi líbí, ale neměla bych ho na zimu kam schovat.

    #70908
    admin
    Správce

    No, můžem sem třeba hodit fotku? To by se asi radilo lépe. Nicméně kuchyňské osvětlení máme od https://www.elusia.cz/. Tak se tam podívej. Mají fakt dost dobrý řešení. Technicky i designově 🙂

    #70909
    admin
    Správce

    To mě naprosto okouzlil ohýbaný nábytek. Přesně něco takového bych chtěla hwww.jelinek.eu/nabytek-z-masivu/jidelni-set-david

    #70910
    admin
    Správce

    Jakou zkušenost máte s masivem ? Nevíte o někom, kdo má pěkné návrhy jídelních sestav ?

    #70911
    admin
    Správce

    Loni jsme si nechali dělat jídelní sestavu od Jelínka. Doporučuju kouknout na ty jejich návrhy, protože fakt stojí za to a sama jsem nebyla schopna vybrat jeden jediný návrh takže to rozsekl manžel 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 16. až 22. (celkem z 22)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.