Jak staví RD Styl

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů Jak staví RD Styl

  • Toto téma obsahuje celkem 639 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 640)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22420
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    taky jsme dokumentaci elektro nedostali… 🙁

    #22421
    admin
    Správce

    k tomu gass-eku budu je muset kapanek branit zkuste si představit 54 domu za 356 dni v kapacitě 12lidi a kde sou dalši stavby ne pokažde se vše povede na určite stavbě udělat to co se vten den urči bud se čeka na obkladače nebo na jine hodně chyb je i na straně stavbyvedoucich r.d stylu. estli si myslite že to dělaji schvalně tak vas mohou zamestnat na brigadu jen na rdstylu chybi totiž kvalifikovanych lidi a vetšina lidi manualni praci v terenu neumí to radši sedi doma u pc a stežuji si KDO CHCE PSA BÍT TEN SI HUL NAJDE

    #22422
    admin
    Správce

    Máte někdo kontak na dobrou firmu, která udělá dřevěné schody pro RD Praktik? Za případný typ, cenu a foto budu ráda.

    #22423
    admin
    Správce

    To snad nemyslite vážně?Předpokládám,že jste z Gass Eko.Uvědomte si,že investoři platí za provedenou bezchybnou práci.Pokud jako firma nejste schopni zajistit kvalitně odvedenou práci,tak to nedělejte!Prostě spoléhate na to,že investoři jsou natolik hloupí a na nic si nestěžuijí.Není asi náhodou,že si na práci Vaší firmy stěžují skoro všichni investoři z RD STYL ..
    A máte pravdu v jednom-investor opravdu nemusí dělat Vaší práci!!On si ji prostě zaplatil!!!
    Za takové minely co jsem viděl se styděl i Váš pracovník,který je přijel odstraňovat.Z Vaší strany není prostě vůbec žádná kontrola.

    #22424
    admin
    Správce

    To je pravda natahujou cenu kde se dá. Vůbec nesplnili to co jsme si dojednali ve smlouvě. Dnes jim to jde ale možná lépe. Zkuste to a uvidíte. Já už bych s nimi do toho nešel.

    #22425
    admin
    Správce

    samozřejmě že to myslim važne nejsem ale z gass-eko ale taky jim zadavam praci a podle mě ta požadovana objednavka na montaž je spíše mezi investorem a montažnim pracovnikem kdyby tohle šlo přes mě tak by se to nepovedlo protože každy má na danou problematiku jiny nazor jak jej provezt z mé strany nemam žadny problem s danou firmou vetšina zakazniku konkretni požadavky řeši touto cestou anebo toto nechaji na mem usudku aby byl klient spokojen musí mi duveřovat dneska zrovna mi jeden zaměstnanec této firmy řekl že dokonale provedenou praci musel předělavat protože investor si usmyslel že nechce to co je v stav.planech takže tato oprava se netykala jen jeho ale i dalších firem tak se tam jezdi na 3krát
    (_)

    #22426
    admin
    Správce

    když investor nechá vše naivně na montážních pracovnících bez důkladné kontroly,tak to může dopadnout následovně:
    -špatně spojeno odkouření kotle -toto zjištěno náhodou neboť komín byl nakřivo.spaliny by šly pod střechu
    -namontován redujkční ventil do místa kde mělo být umístěn radiátor-výkres byl k dispozici
    -odvod kondenzátu z kotle -spojeny 2 plast.trubky k sobě s-ka páskou ve směru tečení-kondenzát tekl na podlahu
    -po uvedení radiátorů do provozu tyto uzavřeny na šroubení dole-zřejmě neodzkoušeno a určitě neseřízeno.
    -i když byla provedena tlak.zkouška tak zjištěn průsak vody okolo ventilu na myčku-jak asi tedy?
    toto je má zkušenost.za své peníze chci dobře odvedenou práci ať se to někomu líbí nebo né…

    samozřejmě nejlepší jsou pro firmy takoví investoři ,kteří si nechají vše nakukat a nepátrají jestli navržené řešení je to nejlepší..např.která top.firma navrhne kotel do novostavby dle tep.ztrát a ne „oblíbený“24 kW ??teď jsem byl ve třech novostovbách s TZ 5-6 kW a vesele naplánovány 24 kW kotle!!Argument jedné top.firmy -je to pro rezervu ať to v zimě stačí nebo je to kvůli TUV,je opravdu šílený!!Prostě vše jede v zajetých kolejích a pokud se někdo ozve,že tak je to špatně, tak jsou firmy nervózní..Prostě se musí naučit dělat práci kvalitně a v souladu s dnešní dobou,jinak mají smůlu…
    Pozn: Poslední odstavec se netýká gass-eka!

    #22427
    admin
    Správce

    Na kolik Vam nacenily ve dreve schody RDSTYL? ja mam od mistni firmy nabidku na zhruba 44 000 bez dopravy a zabradli. [^] Jak jste spokojeni s praktikem 5+1? Ma nekdo www stranky rady tipy.

    #22428
    admin
    Správce

    Já si nestěžuji, já už to mám naštěstí za sebou… to gass-eko.:]]
    Já jen konstatuji… horší firmu jsem zatím nepoznala … ještě jí konkuruje stolařství Šindler z Orlové. Taky umělci alá A JE TO…
    A podle toho, co tu plácáte, jste jeden z gass eka. A Kapitán má pravdu, když to nezvládáte, tak běžte prodávat lístky do kina.

    #22429
    admin
    Správce

    No i u nás dělal Šindler-kuchyň a byli v pohodě.Při montáži posledního šroubku tento prtojel dvířky.Byl originál,ale delší.Bez problému do 2 týdnů vyměněno.Jinak jim práce šla od ruky.

    #22430
    admin
    Správce

    Tak to máte kliku, my jsme si užili… byli tu snad 5x a ještě mi jeden z nich vzal z trouby plnovýsuv… :X ( doma měl tu samou troubu…) Myslela jsem, že to nerozchodím. Nic jim totiž nedokážete a nafotit troubu vevnitř mě opravdu nenapadlo. Ale kuchyň je hezká. I když do diskuse o RD stylu to asi nepatří…:)

    #22431
    admin
    Správce

    Tak to bych zuřil taky…my jsme je po montáži volali jen jednou.Jinak je už vše OK.

    #22432
    admin
    Správce

    My jsme je po RD Stylu nechtěli, našli jsme si firmu sami a ta je udělá za 70 tis. i se zábradlím, ale přijde mi to hodně

    #22433
    admin
    Správce

    Tak to budte v klidu 70 tis neni mnoho.. vsak se mrknete na ceny schodiste na netu a poptejte se i v jinych firmach. Me se do nedavna take zdalo hodne 70tis za schodiste, ale je to tim ze jsem vubec nemela prehled o cene dreva atd… ted uz vim, ze 70tis za schody je dobra cena. Take jsme si ted objednavali schody do domku..

    #22434
    admin
    Správce

    Ahojky, nám nacenili celodřevěné schody na 60 tis. + tedy ještě zábradlí, asi tak 10-15 tis., máme nahoře otevřený prostor, jen se zábradlím. Ale nakonec jsme se rozhodli jen pro dřevěné schodnice a podschodnice budou omyvatelná omítka, to je za 40 tis. Prostě těch 20 tis. teď už nemáme, bůhví, kam se vyšplhá elektro a obklady, dlažby.

    Jinak celková spokojenost s RD stylem je zatím opravdu téměř maximální, jen na projekci je někdy těžká domluva a trvá jim, než pochopí, že chceme něco vyjmout (např. asi 5x jsme žádali o vyjmutí plynového topení z projektu – budeme mít el. vytápění Devi, ale stále nic a když jsme pak posunovali střešní okno, tak nám nacenili i změnu výkresu, kde bylo to topení a ten výkres už tam dávno neměl být). Ale je to detail. Zatím máme hrubou stavbu včetně komplet střechy a vnitřních příček, chybí jen schody a okna (bude příští týden). Do země kopli před 5 týdny a jsou už takto daleko, celá dědina se chodí dívat, co to staví za blesky. 🙂
    Kvalita zatím super – základy, zedníci, strop, tesaři, střecha – zatím všichni 1*, i náš stavební dozor je nadšený. Tak uvidíme, co bude dál. Okolo nás se staví hodně domků, předběhli jsme už všechny, kteří začali na podzim. 🙂 A hlavně všichni na ty své firmy nadávaji, jsou nespokojení a my zatím chodíme vysmátí. Stavbyvedoucí je super a má to perfektně časově zorganizované.
    Postup výstavby – fotografie mám na net. stránkách,pokud máte někdo zájem, tak pošlu odkaz na email. Můj email: jirina.mrazkova@seznam.cz

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 640)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.