Jak staví RD Styl

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů Jak staví RD Styl

  • Toto téma obsahuje celkem 639 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 640)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22405
    admin
    Správce

    Letos na jaře stavím s firmou RD styl. Prosím jak jste byli s touto firmou spokojeni! Děkuji za Vaše odpovědi!

    #22406
    admin
    Správce

    My byli spokojeni, stejne jako vsichni nasi znami od kterych jsmena RD Styl prisli. Ale jak koukam najde se par zoufalcu kteri spokojeni nejsou. Neverim ze by si nekdo dovolil betonovat venec v -10. Mame RD Rodina a jsme nad miru spokojeni. Bojujeme jen s uskladnovacimi prostory.

    #22407
    admin
    Správce

    Dobrý den jéé moc děkuji za odpověd! Já si osobně taky myslím,že to není možné,aby dělali věnec v -10 stupních! Taky si myslím,že je to solidní firma! Sice dnes si každý na všechno musí dávat pozor a být ostražitý! Určitě s něma stavět budeme! Děkuji chtěla jsem se jen zeptat jestli jste měli svůj stavební dozor! Nebo to není potřeba! Prosím napište mi na fflodur@seznam.cz Moc děkují za odpověd

    #22408
    admin
    Správce

    Stavební dozor v každém případě!!!Pokud máte na stavbu blízko tak,doporučuji denně kontrolovat postup výstavby,přeměřovat a fotit.Je třeba si uvědomit,že pro RD STYL dělají vše subdodavatelé.Firmy zkoušejí nahradit předepsaný materiál levnějším ( např.u mne náhrada 50% EPS do podlahy fasádním..)atd.
    Stavbyvedoucí má staveb mnoho,takže se dostane na stavbu 1x denně když jde dobře.Z větší části však používají již mnoha léty prověřené „subky“.Prostě nevěřte nikomu,v domě budete bydlet Vy!

    #22409
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    my už pár měsíců bydlíme a jsme spokojeni. Vlastní stavební dozor doporučuji, je třeba si to hlídat. Náš občas něco našel… Ale s RDčkem jsme neměli nějaké velké problémy. Když se něco objevilo, vždycky se to vyřešilo. Takže v pohodě. Jen jejich „subka“ Gass-eko, to je síla. Kapitán je nazval Pat a Mat z A je to! a má pravdu. Ti vše dělali třikrát. Na ty velký pozor!!!! Divím se RD stylu, že je už dávno nekopli do zadnice. Kazí jim dobré jméno. Stavby jsem se bála, známí měli šílené zkušenosti z jinými firmami, ale u nás to bylo v klidu. Opravdu, až jsem byla překvapená, jak to šlo hladce. Sousedi to taky hlídali a říkali, že to tam kmitalo…:) Tak přeji klidnou stavbu a hezké bydlení. [^]

    #22410
    admin
    Správce

    Opravuji se, …s jinými firmami… nevím, kde se tam to z vzalo…:]]

    #22411
    admin
    Správce

    Dobrý den, právě se rozhodujeme zda máme stavět s firmou RD Styl, vybrali jsme si Praktik XL. Chci se zeptat na ty skladovací prostory jestli se máme na něco více zaměřit. Máte zkušenosti tak prosím poraďte. Děkuji

    #22412
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    my máme taky XL, je to dobrá volba. Máme ho upravený pro naše potřeby, ale pár rad Vám můžu poskytnout. Určitě si nechte udělat pochůzí půdu. Bez té bychom byli zavaleni věcmi… My máme v patře místo koupelny pokoj a koupelna je v místě WC+šatna, nebo co to tam mělo být. Koupelna je dostačující, na čištění až moc. :)) (a je tam WC, sprchový kout – zděný, vana a umyvadlo.) Na chodbě v patře jsme si nechali místo zdi (průchod do zadního velkého pokoje) dát zábradlí a je to super. Není to jako v tunelu. Jinak jsme byli taky spokojeni s firmou RD styl. Občas se něco vyskytlo, ale dalo se s nimi domluvit. Snažili se vyjít vstříc. Bydlí se nám dobře a jsme spokojení.
    Mějte se hezky a ať se dobře staví a hlavně bydlí.

    #22413
    admin
    Správce

    Dva měsíce bydlíme a musím říct, že až na drobné nedostatky (hlavně obkladač) je to v pohodě. Jmenovité poděkování stavbyvedoucímu panu Palátovi za velmi vstřícné jednání.

    #22414
    admin
    Správce

    Co se týče Gass Eka,tak Těm jsem po prvním příjezdu a pozdravu sdělil ,že jsem viděl jejich fušerskou práci u kolegy a že jestli to uvidím i na mé stavbě,tak že ihned skončí. Opravdu se vraceli skoro ke všemu.
    Jestli se můžu zeptat,dostali jste od RD STYL-u závěrečnou dokumentaci elektro? Mně ji odmítli dodat,že jedině za doplatek.Takto se vyjádřila subka pro ně dělající elektro.Toto jsem ještě nestrávil…:S

    #22415
    admin
    Správce

    Dobrý den,mohu se zeptat co dělá ta firma gass-eko? Moc děkuji! Máme už uzavřenou smlouvu z rd stylem jen aby jsme věděli co dělají jakou práci! Moc děkuji

    #22416
    admin
    Správce

    Voda+topení.

    #22417
    admin
    Správce

    Děkuji moc! Za odpověd!

    #22418
    admin
    Správce

    Zdravíme! Taky stavíme s firmou RDstyl, první baráček, který jsme viděli byl v Ostravě kousek od vzorového domu. Bylo to minulý rok v dubnu, nebyl ještě dokončený. Podle vašeho popisu, by mu odpovídal. Taky jsem se rozhodli pro Praktik XL. Přejeme vám hezké bydlení.

    #22419
    admin
    Správce

    RD STYL je velmi seriozní společnost, ale má špatné subdodavatele zejména v oboru voda, plyn, topení. Několikrát byly vážné závady v instalaci , které si vyžádaly opravy. Ale vše se dalo do super stavu. Osobně doporučuji s touto společností stavět.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 640)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.