Jak staví RD Styl

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů Jak staví RD Styl

  • Toto téma obsahuje celkem 639 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 640)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22376
    admin
    Správce

    Zajímalo by mne jaké máte zkušenosti se stavební firmou RD Styl.
    Zvažuji výstavbu domu touto firmou.:S

    #17282
    admin
    Správce
    #22377
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    jen náhodou jsem objevila na netu Váš dotaz…
    My s touto firmou stavíme, dům bude za dva měsíce, možná dřív, hotový. (Je to RD Styl Ostrava, jen pro pořádek.)
    Máme s nimi velmi dobré zkušenosti. Jsou vstřícní a nic není problém…:) Zatím si nemůžeme stěžovat. Taky jsem měla na začátku strach, ale zbytečně. Začali jsme v polovině dubna kopat a v polovině října je termín předání.
    Tak přeji šťastnou ruku při výběru firmy.

    #22378
    admin
    Správce

    Doporučím vám jen to ať vám předem dodají položkový rozpočet,
    rádi mění ceny a hlavně jsou o dost přemrštěné !!!

    #22379
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    nevím jak Vám, ale u nás žádné ceny neměmili, pouze když jsme si vybrali něco dražšího než je ve standardu. (Např. kachličky, dražší umyvadlo…) A ve smlouvě jsou pouze uzlové body, co kolik stojí, RD styl nedělá položkový rozpočet…(Prý by to bylo dražší – to nemůžu posoudit, tomu nerozumím.) Ale s RDčkem jsme spokojeni.
    Přeji hezký den.

    #22380
    admin
    Správce

    S firmou RD STYL, a.s. jsme uzavřeli smlouvu na jaře tohoto roku, a snad se ještě letos začne stavět, zatímco u jiné firmy je stavba již v plném proudu.

    #22381
    admin
    Správce

    Ahojky [^] co stavíte s RD stylem Jak jste dopadli co domecek? uz je hotovy! Jaky typ jste staveli? o kolik se zvedle cena domecku (nemuzete mi napsat email Dekuji(;)

    Prosím o kazdeho kdo snima stavel aby se mi ozval tady nebo spise na email res5ekt@seznam.cz

    Moooc dekuji 🙂

    #22382
    admin
    Správce

    S RD Stylem jsme uzavřeli smlouvu v dubnu. V září jsme dostali povolení a začlo se stavět. Teď se dělá druhé patro. Zatím víceméně dobrá zkušenost. Cena samozřejmě šplhá, ale tím, že si k původní konfiguraci přidáváme (zatím dveře, okapy, vybavení koupelny…) Uvidíme. Jinak kdyby někdo chtěl bližší informace tam na mail ariston@seznam.cz

    #22383
    admin
    Správce

    Snad jen toto: http://atrium.webgarden.cz/
    Stavime taky, meli jsme strach, ale po podrobne konzultaci s majitelem tohoto domecku jsme se uklidnili a jede to vse jak ma!
    Pepa[^]

    #22384
    admin
    Správce

    Dobrý den,taky jsem se před 2 měsíci stěhoval.Doba výstavby krátká,jednání firmy až na pár detailů velmi dobré.Více na
    http://www.atrium.webgarden.cz/

    #22385
    admin
    Správce

    Zdravím.

    S firmou RD Styl Ostrava jsme si nechali postavit RD „Atrium“. V současné době v jejich katalogu již není. Jsme celkem spokojeni, ale je pár drobných věcí, problémů, které bych rád konzultoval s někým, kdo tento typ domu má, zda se jedná o problémy, které jsou u tohoto typu domu normální, případně zda u toho našeho nedošlo k nějaké chybě.

    Předem děkuji.

    #22386
    admin
    Správce

    mám Atrium od RD STYL. pošlete mail na
    kapitan.9@gmail.com

    #22387
    admin
    Správce

    Ještě se můžete podívat na moje www stránky
    http://www.atrium.webgarden.cz/

    #22388
    admin
    Správce

    Zdravím všechny, kteří se rozhodují stavět s RD-Stylem. Příběhu s touto firmou mám na rozdávání – ten poslední by se dal nazvat – „Jak betonovali věnec v -10 stupních“. Ostatně fotky mohu kdykoliv poskytnout. A vzhledem k tomu, že není všem dnům konec, budu mít ještě spoustu historek na rozdávání. Kdo přemýšlí o podepsání smlouvy, ať mě klidně kontaktuje….jurankova@casradio.cz.

    #22389
    admin
    Správce

    Slyšel jsem,že máte problémy již od počátku stavby,vlastně od stavebního povolení.
    Pokud můžu poradit,využívejte maximálně stavební deník,zapisujte konkrétní porušení norem,ČSN…Jen bláznivá firma Vám bude dělat věnec v -10 oC.Je to porušení všech technologických postupů.Když ihned zapíšete postup,teploty atd.,tak si dají pozor.Toto vše by Vám měl dělat stavební dozor.Jinak taky není problém si zavolat na posouzení stavby autorizovaný dozor ve stavebnictví(státní zkoušky). Já jsem se dostal za 6 měsíců na 3 deníky,stanovil jsem pevné kontrolní dny,které dodržovali.Zapisovali jsme každou drobnost a hlavně jsme chtěli řešení vzniklých nedostatků po RD STYL.V případě,že se někde odchýlili od projektu vyžadoval jsem okamžitě nápravu a pak případně slevu.
    Přeji Vám pevné nervy a ať se dílo podaří.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 640)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.