Grilování na zahradě

Úvodní stránka Fóra Zahrada Grilování na zahradě

  • Toto téma obsahuje celkem 75 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 76)
  • Autor
    Příspěvky
  • #70051
    admin
    Správce

    Jestli hledáte něco do malého prostoru, tak já jsem si teď koupil na náš pidi dvorek gril, který vyjíždí ze země, to je pecka!

    #70052
    admin
    Správce

    Kde jste to sehnal? to by se nám také asi hodilo, jaký to má mechanizmus?

    #70053
    admin
    Správce

    Koupil jsem ho přes internet, přes eshop http://www.vyjizdecigril.cz/, je tam taková pružina, která gril vytlačí, podívejte se na jejich stránky, máte tam i video, jak to funguje.

    #70054
    admin
    Správce

    Máte prosím někdo zkušenosti s menším grilem? který bych si mohl pořídit na náš menší dvorek.

    #70055
    admin
    Správce

    Dá se na grilu na dřevěné uhlí držet teplota podobně jako u plynového? Mám doma gril na plyn, který není špatný, ale přece jenom ta vůně dřeva mi tam prostě schází

    #70056
    admin
    Správce

    Loni už jsme grilovali ostošes a letos je gril pomalu ještě nevyužitý. Už by to chtělo teplo, aby se mohlo venku víc posedět.

    #70057
    admin
    Správce

    Pokud tam chcete držet teplotu, tak si musíte koupit gril i s horním víkem. Tam se potom dá držet teplota dobře. Není to nic drahého, kupoval jsem gril za 1500 s víkem i odkládacím stolkem po obou stranách. Ty stolky jsou opravdu perfektní.

    #70058
    admin
    Správce

    A je ten gril pevný? Viděl jsem pár grilů, kde bych se bál na to sáhnout, aby se mi to nerozpadlo pod rukama.

    #70059
    admin
    Správce

    Ano, koupil jsem si robustní gril https://www.bmshop.eu/p/robustni-gril-s-drevenymi-policemi-grilovaci-sada-zdarma , ke kterému dávají navíc i grilovací sadu zdarma.

    #70060
    admin
    Správce

    měl bych dotaz na ty, co mají plynové grily, tak jaké výhody má ? Nikdy jsem plynový gril neměl, ale docela uvažuju nad jeho koupí, tak budu rád za vaše rady.

    #70061
    admin
    Správce

    Já bych do jiného než do plynového nešel, nemá pachuť uhlí ani ničeho na čem maso děláš. Je to jak kdyby si vařil doma, pohodlné a spolehlivé, protože se mi nestalo, že bych z něj vytáhl maso syrové.

    #70062
    admin
    Správce

    Už jsem měl možnost se o tom přesvědčit, protože jsem si udělal radost a na gardenspace jsem si koupil plynový gril, který jsem si fakt dlouho přál.

    #70063
    admin
    Správce

    Nemáte přes gardenspace i zahradní nábytek ?

    #70064
    admin
    Správce

    My ano, nakupujeme od nich většinu věcí na zahradu.

    #70065
    admin
    Správce

    Vy co máte plynové grily, tak jakou značku by jste mi doporučili ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 76)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.