eurosystemy.cz

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů eurosystemy.cz

  • Toto téma obsahuje celkem 89 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 90)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23454
    admin
    Správce

    Firma Eurosystémy byla s přehledem můj nejhorší dodavatel na stavbě. Jenom arogance, s jakou tady kdosi z této firmy pomlouvá a spamuje tuto diskusi je střípek toho, čeho se pak člověk dočká. A to vůbec nemluvím o tom, jak fušerskou práci odvedli! Tato firma je pouze slupka bez vlastních zaměstnanců, vytvořená za účelem rýžování peněz ze zákazníků!

    #23455
    admin
    Správce

    Firma Eurosystémy byla s přehledem můj nejhorší dodavatel na stavbě. Jenom arogance, s jakou tady kdosi z této firmy pomlouvá a spamuje tuto diskusi je střípek toho, čeho se pak člověk dočká. A to vůbec nemluvím o tom, jak fušerskou práci odvedli! Tato firma je pouze slupka bez vlastních zaměstnanců, vytvořená za účelem rýžování peněz ze zákazníků!

    #23456
    admin
    Správce

    NEDOPORUČUJI!!!
    Jedniné co udělali dobře, jsou lité podlahy, ale to řešila firma Obrador, nikoli EUROSYSTEMY.
    Co se týká kotelny, dodali mi úplně jiné komponenty, než jsem si objednal. Neustále s nimi řeším reklamace. Výsledek nejsem schopen posoudit a jen doufám, že jejich práce nebude trpět závažnými nedostatky.
    Už niky!!

    #23457
    admin
    Správce

    Musím se přidat na stranu nespokojených zákazníků. Firma byla jednoznačně nejhorší dodavatel. Chtěl jsem topení na klíč a to opravdu neumí ač se tak nabídka tváří. Když dělníci přijedou tak práci odvedou velice dobře, proto jsou reference na stánkách (i zde v diskuzi) pozitivní i Já jsem hodnotil do protokolu kladně. Jenže to je hodnocení odvedené práce dělníků a ještě povětšinou nasmlouvaných. Celková komunikace a návaznost jednotlivých etap na stavbě je naopak strašná a rozhodně by jsem tímto už nechtěl projít. Nechte si opravdu projít hlavou zda topení od této firmy, za Mě … opravdu NE.

    #23458
    admin
    Správce

    Od kvalitních topenářů čekám, že budou dělat kvalitně topení. Ne že budou sedět u počítače a zaplevelovat diskuze reklamou s nápisy „skvělá práce! top kvalita! zákazník spokojen!“.

    Nejhorší je, že jsem jim taky naletěl. Moc a moc jsem chtěl mít podlahy co nejdřív a jejich zástupce tvrdil, že vše zvládnou od A do Z. Nakonec byl problém je dokopat, aby vůbec přišli. A když přišli, tak nevěděli co mají dělat a chyběl jim materiál… který ovšem nezapomněli vyúčtovat ve faktuře.

    Předávací protokol (kde byla polovina toho, co na faktuře) u faktury chyběl, zato reklamní obrázky vysmátých chlapíků s nápisy „skvělá práce!! zákazník spokojen!“ spolu s fakturou přišly.

    #23459
    admin
    Správce

    hello guos 9128738516

    #23460
    admin
    Správce

    completely free dating site
    dating

    #23461
    admin
    Správce

    dating sites free
    free dating site

    #23462
    admin
    Správce

    senior dating site
    dating

    #23463
    admin
    Správce

    free adult dating
    dating sites

    #23464
    admin
    Správce

    free single chat
    local single

    #23465
    admin
    Správce

    free online dating
    date sites

    #23466
    admin
    Správce

    free chat and dating online
    xxx dating

    #23467
    admin
    Správce
    #23468
    admin
    Správce

    best online dating sites
    ghana internet dating scammers

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 90)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.