eurosystemy.cz

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů eurosystemy.cz

  • Toto téma obsahuje celkem 89 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 90)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23424
    admin
    Správce
    #23425
    admin
    Správce
    #23426
    admin
    Správce
    #23427
    admin
    Správce
    #23428
    admin
    Správce
    #23429
    admin
    Správce
    #23430
    admin
    Správce

    Názor zákazníka: Michal Bratrů

    Dobrý den dámy z Eurosystémů,
    chtěl bych vám mockrát mockrát poděkovat za veškerou papírovou přípravu administrativy kvuli dotacim na solar. 17.12. nám dosly z min.živ.prostředí peníze ve vysi 34164Kč což je slusna castka a je to lepsi jak nic.

    Alespon na nejakou dotaci jsme dosahly a cast penez se nam vratila z dotací:-)

    Mockrát vám všem,kdo se podilel na priprave dokumentů,dekuji a vazim si toho.
    Hlavne tech komplikaci ktere vznikly s fakturami kvuli panu Gothardovi,to me mrzi a proto vam moc moc dekuji za vse co jste pro nas udelali,jste laskave,hodne a ochotne a diky moc opravdu. Panu Novotnemu jsem to psal uz tez a dekoval.Diky moc.

    Preji vam krasne,klidne a radostne vanoce,hodne zdravi v novem roce,moc se nedřete v práci a hodne stesti:-)

    Prosim o podekovani a pozdravovani vsem kdo se podilel na priprave dokumentů a nezminil jsem se o nich,protoze nevim co to pro vas ve skutecnosti znamenalo za litani,papirovani,obehavani,telefonovani a kdo vse do toho musel byt zaiteresován.

    Dekuji a posilam nejake male foto z Afghánistánu,kde stravime Vanoce a Silvestr a kde nas navstivil ministr obrany Stropnický a herec Jiří Šmicr.

    Mejte se hezky a nashledanou a jeste jednout mockrat dekuji.

    #23431
    admin
    Správce

    Názor zákazníka: Michal Bratrů

    Dobrý den dámy z Eurosystémů,
    chtěl bych vám mockrát mockrát poděkovat za veškerou papírovou přípravu administrativy kvuli dotacim na solar. 17.12. nám dosly z min.živ.prostředí peníze ve vysi 34164Kč což je slusna castka a je to lepsi jak nic.

    Alespon na nejakou dotaci jsme dosahly a cast penez se nam vratila z dotací:-)

    Mockrát vám všem,kdo se podilel na priprave dokumentů,dekuji a vazim si toho.
    Hlavne tech komplikaci ktere vznikly s fakturami kvuli panu Gothardovi,to me mrzi a proto vam moc moc dekuji za vse co jste pro nas udelali,jste laskave,hodne a ochotne a diky moc opravdu. Panu Novotnemu jsem to psal uz tez a dekoval.Diky moc.

    Preji vam krasne,klidne a radostne vanoce,hodne zdravi v novem roce,moc se nedřete v práci a hodne stesti:-)

    Prosim o podekovani a pozdravovani vsem kdo se podilel na priprave dokumentů a nezminil jsem se o nich,protoze nevim co to pro vas ve skutecnosti znamenalo za litani,papirovani,obehavani,telefonovani a kdo vse do toho musel byt zaiteresován.

    Dekuji a posilam nejake male foto z Afghánistánu,kde stravime Vanoce a Silvestr a kde nas navstivil ministr obrany Stropnický a herec Jiří Šmicr.

    Mejte se hezky a nashledanou a jeste jednout mockrat dekuji.

    #23432
    admin
    Správce
    #23433
    admin
    Správce

    Beinl Rudolf, Přáslavice.
    Byl jsem skutečně spokojen s přístupem, jednal jsem přímo s jednatelem společnosti. To co slibují, to dodržují. Tzn., že když jsme si dohodli tloušťku trubek, dohodli jsme si materiál, termíny, že na ně bylo spolehnutí, nic neodkládali, všechno provedli v řádném termínu, v požadované kvalitě. Tohle bohužel nemůžu říct o ostatních firmách, se kterými jsem spolupracoval. Tohle byla jedna opravdu z těch zářných příkladů, jak by to asi mělo fungovat.

    #23434
    admin
    Správce

    Flek Josef, Praha 4 – Kozojedy nad Č. Lesy.

    Pro mě bylo hlavním rozhodujícím faktorem to, že to byla jedna z mála firem, která mi byla schopna dodat dílo jako celek, tzn. ne jenom podlahové topení, ale byla mi schopna dodat i položení podlahy, zalití podlahy, výběr toho zdroje toho topení, navíc mi ještě dělali vnitřní vodoinstalace a kanalizace.

    Firma, která je schopna dodat komplexní řešení a ne jenom podlahového topení, ale celé vodoinstalace a kanalizace.

    http://www.eurosystemy.cz/co-o-nas-rekli-zakaznici.php

    #23435
    admin
    Správce
    #23436
    admin
    Správce
    #23437
    admin
    Správce
    #23438
    admin
    Správce

    Chvíla Rostislav, Moravská Ostrava (Stará Bělá).
    Byl jsem spokojen s komunikací a celkovým přístupem firmy. Firma splnila dohody a s nainstalovaným systémem nemám žádný problém.

    Bc. Jurečkovi Michal a Radka, Olomouc – Hněvotín.
    Byl jsem spokojen s kvalitou montáže, s termíny i komunikací, předání veškerých podkladů proběhlo bez problémů.

    Karásek Jan, Frýdek-Místek (Sviadnov).
    Byl jsem spokojen jak s kvalitou, tak s termínem dodání i s přístupem zaměstnanců firmy.

    Karpáti Jan, Kopřivnice (Tichá).
    Rozumná cena, solidní přístup.

    Klivarová Věra, Hranice (Olšovec).
    Kvalitní, solidní, bezproblémová dodaná kvalitní práce. Všechny plusy, i co jsem jednala s vedením, komunikovala, všechno bylo v pořádku.

    Kocián Tomáš, Kopřivnice (Štramberk).
    Kvalitní a solidní firma.

    Koláček Pavel, Brno (Olšany u Rousínova).
    Bezproblémová firma, doporučuji všem.

    Kolomazníkovi Martin a Renata, Majetín.
    S firmou Eurosystemy jsem byl spokojený. S kvalitou systému podlahového topení, s kvalitou práce i s kvalitou pracovníků.

    Konečná Dagmar, Olomouc (Ol – Holice).
    Jsem spokojená s dodávkou podlahového topení a s přístupem pracovníků a všech zástupců firmy.

    Kudláček Martin, Lomnička.
    Byl jsem spokojen s kvalitou montáže, s kvalitou podlahového topení i s komunikací a dodržováním dohod.

    Kunka Zdeněk, Slunečná u Č. Lípy.
    Vynikající komunikace, montáž přesně zapadla do harmonogramu stavebních prací. Nejvíce oceňuji montážníky, samostatní, klidní, slušní.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 90)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.