eurosystemy.cz

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů eurosystemy.cz

  • Toto téma obsahuje celkem 89 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 90)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23395
    admin
    Správce

    Nemate nekdo prosim zkusenosti s firmou eurosytsemy?
    Chteli bychom od nich podlahove vytapeni v RD.
    Dekuji predem za Vase reakce.

    #17318
    admin
    Správce
    #23396
    admin
    Správce

    Dobrý den,

    Vidím, že nemáte žádnou odpověď v této diskusi. Mám stejnou otázku. Realizovali jste to s nimi? Máte nějaké jiné reference?

    Děkuji za odpověď,:)

    Bělohlávek

    #23397
    admin
    Správce

    Ted o vikendu jsme se do toho nakonec pustili sami. Neni to zadna veda a minimalne 50 000 usetrime. Zvolili jsme trubky a rozdelovace od firmy Revel-pex (vc. projektu).

    #23398
    admin
    Správce

    firma Eurosystemy mi instalovala podlahové vytápění v obou mých domech (rok 2010, 2012) a s prací i materiálem nebyl žádný problém. Cena nebyla z nejnižších,ale podle vybírat podlahové topení jen podle ceny jsem samozřejmě nechtěl.

    #23399
    admin
    Správce

    Také máme od nich podlahovku a solární systém a jsme moc spokojeni 🙂 ale teď řešíme co na podlahu. Prý není moc vhodná laminátová plovoucí podlaha, i když dnes jsou už ty dražší dělané přímo na podlahové topení. Máte někdo s tím zkušenost?

    #23400
    admin
    Správce

    A termické clony máme? A motal ste to ala šnek, nebo modulačně dle potřeby náporu chladu? A co přítokové teploty, známe? Díky

    #23401
    admin
    Správce

    Zkuste vinyl.

    #23402
    admin
    Správce

    Firmu jsem oslovila před několika měsíci, ihned reagovala a domluvili jsme si termín na prohlídku, šlo o rekonstrukci RD(podlahové topeni v přízemí a nahoře v pokojích radiátory)Pan Lesák nasliboval hory doly, jelikož byla realizace v říjen/listopad, že si zajistí ohřev přímotopy, že nastoupí první polovinu listopadu. Po zaplacení zálohy se realizovalo až začátkem prosince, přímotopy jsem si musela zajistit sama a ještě arogantní jednání ze strany technika typu „To netuším, co jste si domluvila s kolegou“ atd. Očekávala jsem mnohem lepší přístup, jejich nabídka byla jedna z nejdražších. Kvalitu topení, ještě nemohu posoudit, ale jednání teda strašné.

    #23403
    admin
    Správce

    S firmou máme špatné zkušenosti, nedodržování termínů, domluví si schůzku na stavbě – my si bereme dovolenou a pánové nedorazí (telefony nikdo nebere). V současné době řešíme reklamaci (už několikátou)30 dní od podání uplynulo a problém je neřešen….. Arogantní jednání p. Lesáka a spol je otřesné. Pokud si tuto firmu vyberete nechte si vše potvrzovat přes e-maily (telefonní domluvy popírají).

    #23404
    admin
    Správce

    Blbe

    #23405
    admin
    Správce

    Mám podobné zkušenosti, nedodržují termíny, neustále výmluvy, že takhle to nebylo domluvené a navíc velmi arogantní jednání, důrazně nedoporučuji. Za předraženou cenu.

    #23406
    admin
    Správce

    A co jste prosím reklomovali, opravili Vám to? Uvažujeme o nich.

    Děkuji

    #23407
    admin
    Správce

    Firmu nedoporučuji.Přesně jak píší zákazníci přede mnou.Nedodržování termínů schůzek, nesrovnalosti s dodaným a následně účtovaným materiálem atd.

    #23408
    admin
    Správce

    Reklamace: chyběli některé důležité díly (regulační ventily na teplotu pro podlahové a pro radiátory,každý potřebuje jinak vysokou teplotu, únik plynu – chyběla těsnění, tekoucí trubky z kotle – chybělo těsnění, při vrtání děr ve zdech pro průchod trubek udělali u země díru jako vrata,na fakturách vyčísleno víc materiálu než bylo použito ve skutečnosti apod…..).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 90)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.