dřevostavba

Úvodní stránka Fóra Stavba dřevostavba

  • Toto téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 27)
  • Autor
    Příspěvky
  • #66920
    admin
    Správce

    Ahoj máme dřevostavbu, která stojí na ,,betonovych sloupkách“ takže nám pod celým domem vznikl prostor který by jsme chtěli uzavřít a toho se týká má otázka. čím tento prostor zakryt?

    #20642
    admin
    Správce
    #66921
    admin
    Správce

    Rádi bychom si chtěli nechat postavit dřevostavbu a sháníme kvalitní firmu. Doporučí nám ji někdo?

    #66922
    admin
    Správce

    Slyšela jsem o thermohome, že staví kvalitní dřevostavby.

    #66923
    admin
    Správce

    pokud stavíte nový domeček, za sebe mužu doporučit předokenn žauzie, nebo rolety. Je to super věc za každého počasí.

    #66924
    admin
    Správce

    předokenní žaluzie se mi líbí, ale bojím se toho, aby to nebyla zbytečnost. Máme klasické žaluzie. V čem jsou dobré?

    #66925
    admin
    Správce

    předokenní žaluzie se mi líbí, ale bojím se toho, aby to nebyla zbytečnost. Máme klasické žaluzie. V čem jsou dobré?

    #66926
    admin
    Správce

    Vidíte a mě se zase předokenní žaluzie nikdy nelíbily. Zdálo se mi, že kazí vzhled domu. Zvítězily ale jiné vlastnosti a dokonce ani vzhled domu v závěru neutrpěl. Máme je odsud: http://www.mm-zaluzie.com/produktova-rada/venkovni-rolety-a-zaluzie-climax/venkovni-rolety-climax Z těch výhod za mě perfektní světelná i tepelná izolace v létě i v zimě. Jelikož s rodinou často cestujeme, na spodních oknech je máme uzamykatelné. Za druhé úspora energií, za třetí absolutní soukromí a v neposlední řadě snížení hluku. Kdo si myslí, že na vesnici je klid šeredně se mýlí.

    #66927
    admin
    Správce

    Jakou máte zkušenost s dřevostavbou?

    #66928
    admin
    Správce

    Dřevostavba pro trvalé bydlení je hloupost, dřevo je dávno překonané…………plísně, houby, dřevokazný a jiný hmyz, hlodavci, vlhko a v neposlední řadě neustálá dilatace způsobená tím, že dřevo při změnách vlhkosti pracuje a kroutí se – z toho vyplývající netěsnosti a vše s tím výše popsané…………..

    #66929
    admin
    Správce

    Ale proti tomu co píšete je to snad vše impregnované a ošetřené, nebo ne?

    #66930
    admin
    Správce

    A tomu opravdu věříte? Každá ochrana je dočasná, proti hlodavcům a některým houbám neexistuje, pokud použije stavař špatné dřevo(hniloba apod.)nepomůže nic………je vidět, že s tím nemáte naprosto zkušenost, dřevo je přírodní dočasný materiál…….

    #66931
    admin
    Správce

    Já mám postavenou dřevostavbu od firmy http://www.domy-oldar.cz/ a věřím tomu, že dnešní moderní technologie ošetřování dřeva jsou na vysoké úrovni a není potřeba se toho bát

    #66932
    admin
    Správce

    Jděte už s tou reklamou do (_!_), kdo se dřevem pracuje celý život, ví o čem je řeč…….., zrovna včera byla v TV rozhledna někde na Vratislavicku, nevydržela ani 20 let, zavírají,bourají a budou pálit – Vy „ošetřovno chemická“………..

    Dřevo je skvělý přírodní matriál, vhodný k mnoha účelům, ovšem na bydlení dle dnešních požadavků v žádném případě, jsou to jen vyhozené peníze.

    #66933
    admin
    Správce

    Ahoj, take uvazujeme o drevostavbe, slysela jsem ze spada do nizkoenergetickych staveb, bydlite v takovem domecku někdo?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 27)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.