Digestoř nad ostruvek

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Digestoř nad ostruvek

  • Toto téma obsahuje celkem 41 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 4 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 31. až 42. (celkem z 42)
  • Autor
    Příspěvky
  • #43311
    admin
    Správce

    My tuhle digestoř máme a mě přijde teda tichá oproti těm, co jsme měli v předchozích bytech a taky mi přijde, že táhne perfektně.

    #43312
    admin
    Správce

    Dojmy,pojmy….průjmy, tichá a výkonná je dnes každá, pokud porovnáváte s něčím, co jste koupila za krále klacka (CH Kovo,Norma a podobné hity s axiálním motorem z MEZu Náchod :-)))). Ještě to ale zdaleka neznamená, že jde o špičku trhu…..

    #43313
    admin
    Správce

    A jakou máte konrétně?

    #43314
    admin
    Správce

    My tuhle digestoř máme a mě přijde teda tichá oproti těm, co jsme měli v předchozích bytech. Jinak teda táhne perfektně. Ale pokud chcete o tom hluku něco víc a hlavně od odborníka, tak bych zavolala na kontakt na https://www.faber-eshop.cz/. My jsme se s nimi o výběru radili a ve vše nám poradili.

    #43315
    admin
    Správce

    Hele Molek, nechaj si rady „bytového designéra“ od cesty…., takových expertů jako ty je za korunu pytel.

    #43316
    admin
    Správce

    Ách jaj, tak jo……ať si tady nedělá reklamu jen jedna značka, zrovna tak můžete oslovit Catu,Sirius,Miele,Kluge, nebo zcela unikátní značku Q+F (plasmové digestoře) a nebo třeba Elicu…..Falmec, (značek na trhu je cca padesát).

    #43317
    admin
    Správce

    …ještě třeba na BORU jsem zapomněl…

    #43318
    admin
    Správce

    Dobry den, myslite, ze by jste mi mohl poradit opravdu kvalitni stropni digestor? Je tento typ vubec funkcni vzhledem ke vzdalenosti dogetore od varne desky? Dekuji moc za odpoved.

    #43319
    admin
    Správce

    To přes net prakticky nejde, zkuste navštívit více renomovaných prodejců, záleží na mnoha faktorech, z nichž nejpodstatnější bývá (krom nadutosti prkenice) třeba kubatura místnosti, to je základní parametr, pak jde o to jaké máte technické možnosti montáže do stropu, délku , složitost a provedení odtahového potrubí – všechny tyto proměnné mají vliv na nutný výkon motoru, pak tu ještě máme design a doplňkové funkce (doběh,automatické spuštění,hlučnost…), zkrátka dávat knížecí rady od počítače, jak zde často vidíme není vhodné.
    K další části vašeho dotazu…stropní digestoř je naprosto funkční věc, žádný ani klasický nepobere veškeré páry a pachy na první dobrou a ty se poté dostanou vždy spolu s teplem ke stropu, ten stropní tedy v podstatě technicky funguje nejlépe, navíc přeci po skončení vaření zpravidla přesunete hrnec jinak (cedíte těstoviny apod.) a pára opět uniká ke stropu….
    Každý však je třeba umět správně používat, tedy zapnout zároveň s plotnou a po dovaření nechat cca 5-8 minut doběhnout a vyčistit místnost.

    #43320
    admin
    Správce

    Ahoj, nás uchvátilo tohle řešení https://www.airforce-eshop.cz/e-shop/airforce-single-90-bk. Jsem ráda, že jsme vyřešili místo tak, aby tohle řešení mohlo vyjít. Jinak tuhle značku rozhodně doporučíme.

    #43321
    admin
    Správce

    viděla jsem vysouvací odsavače par – asi bora nevím – přimo v pracovni desce ostrůvku a to jsou zřejmě bez odtahu ven? tzn filtrové. Jakou to má učinnost když to nemá odtah ven? Budeme dělat novou kuchyn chtěla bych ostrůvek a nevim jakou digestoř. Ty komínové klasické se mi moc nelíbí, ikdyž budou asi učinné. Byt je v patře, nade mnou je jen střecha, žádná půda nic. Může mi někdo poradit? díky P.

    #43322
    admin
    Správce

    Mám digestoř nad ostrůvkem, odsává na 3 intezity páru a taky svítí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 31. až 42. (celkem z 42)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.