Digestoř nad ostruvek

Úvodní stránka Fóra Kuchyně Digestoř nad ostruvek

  • Toto téma obsahuje celkem 41 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 4 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 42)
  • Autor
    Příspěvky
  • #43296
    admin
    Správce

    Faber je průměrná firma, dodává jak velmi kvalitní digestoře, tak běžný hlučný low end………

    #43297
    admin
    Správce

    Dobrý den, mohu se prosím zepta, zda by bylo možné se o koupi Faber digestoře s někým poradit? Koukala jsem se na ty jejich stránky a výběe mají hodně široký a já nevím, která by pro mě byla nejvhodnější. Děkuji moc.

    #43298
    admin
    Správce

    Nemyslím si… Faber je hodně dobrá značka. Rozhodě na trhu top… Jasně, osloví širokou skupinu spotřebitelů.

    #43299
    admin
    Správce

    Ale no tak, trapná reklama na faber z jedné IP adresy s několika nicky, to je zoufalost……

    #43300
    admin
    Správce

    Víš co, ale já jsem třeba zase ráda, že se tady ten Faber probíral…Aspň vím, jaké jsou možnosti 🙂

    #43301
    admin
    Správce

    Možností je skutečně mnoho, mně jen vadí, když někdo zjevně lže a ještě si tím dělá reklamu, Faber je výrobce odsavačů – naprostý průměr, zde však vzhledem ke koupěschopnosti nabízejí spíše podřadnou produkci – tvrdit ,že jde o špičku je hodně za hranou……….

    #43302
    admin
    Správce

    Já tedy nevím, ale já odsavač zn. Faber mám a jsem s ním spokojená. Nevím, zda jde o špičku, ale na trhu mají nejlepší poměr výkon x cena. To byl ten důvod, proč jsem šla právě do této značky.

    #43303
    admin
    Správce

    Nic proti, také je prodávám, jen mi vadí ta samoreklama a vyzdvihování do nebes(oblbování zákazníků, kteří jsou ve slabší pozici), je to prostě PRUMĚR, jsou na trhu horší i lepší ,dražší i levnější – toť vše.

    #43304
    admin
    Správce

    Za sebe můžu říct, že když jsme stavěli baráček tak jsme se také rozhodovali mezi spoustou značek, ono je to samozřejmě i kus od kusu, nakonec jsme zvolili pro mě trošku neznámou značku a jsme maximálně spokojení, stěžovat si vážně nemohu, jedná se o spotřebiče značky Franka např. zde – https://eshop-franke.cz/720-mycky-nadobi

    #43305
    admin
    Správce

    Franke ne Franka :-), jo a je to Faber, jen pod jinou značkou…….Franke(výrobce dřezů ze Švýcarska ) Faber (italskou firmu) vlastní.

    #43306
    admin
    Správce

    Jako když si u Faberu porovnám cenu a výkon, tak podle mě to teda špička na trhu je!

    #43307
    admin
    Správce

    Máte dva problémy, neznáte dostatečně celou konkurenci, to za prvé a za druhé, porovnáváte jablka a hrušky, protože parametry (výkony a hlučnosti) musíte srovnávat za srovnatelných podmínek (norem), což nečiníte, neb nejsou jednotné a každý si to měří tak, aby mu vyšlo nejlepší číslo 🙂

    #43308
    admin
    Správce

    No, tak asi takhle… Já doma digestoř zn. Faber mám a jsem s ní opravdu hodně spokojená a to je to nejdůležitější 🙂

    #43309
    admin
    Správce

    A nebo tahkle, já prodal již tisíce kusů různých značek (i Faber/Franke) a nejsou ničím vyjímeční, či lepší……..hlčnost standard,poruchovost standard, sací výkony standard……….(pokud porovnávám odsvače v porovnatelných kategoriích), jediné, co je dnes možná trochu nadstandard je šíře nabídky – toť vše.

    #43310
    admin
    Správce

    A nebo tahkle, já prodal již tisíce kusů různých značek (i Faber/Franke) a nejsou ničím vyjímeční, či lepší……..hlčnost standard,poruchovost standard, sací výkony standard……….(pokud porovnávám odsvače v porovnatelných kategoriích), jediné, co je dnes možná trochu nadstandard je šíře nabídky – toť vše.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 42)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.