Dárek pro kluky pod stromeček

Úvodní stránka Fóra Ostatní Dárek pro kluky pod stromeček

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19832
    admin
    Správce
    #55485
    admin
    Správce

    Zdravím, prosím poradíte mi někdo s výběrem dárků pod stromeček pro dva kluky? Jednomu je 7 a druhému 9 let.

    #55486
    admin
    Správce

    Také mám doma dva kluky a pořídil jsem pro ně v létě bagr na dálkové ovládání a nákladní auto na dálkové ovládání. Blbnou s tím na zahradě hodně často, takže jsem se dárkem dost trefil. Pro dva kluky ideální nápad 🙂

    #55487
    admin
    Správce

    To je hodně dobrý nápad, s tím by se dalo u nás po zahradě také dobře řádit. Kde jste to kupoval a jaké přesně prosím?

    #55488
    admin
    Správce

    Koupil jsem bagr na dálkové ovládání https://www.rcobchod.cz/produkty/bagr-na-dalkove-ovladani-17-funkci-2-4ghz-P49532.html Je za super cenu, má ovládání
    2,4Ghz a 17 funkcí

    #55489
    admin
    Správce

    Když vidím u nás kolik máme různých hraček, které děti stejně nebaví a jen je z nich nepořádek, tak volím raději něco naučného například se mi líbí knížka od familium Můj atlas zvířat a rostlin, a kupodivu má u nás větší úspěch něž obrazovka telefonu :-).

    #55490
    admin
    Správce

    Taky máme a taky si v knize hodně listuje, takže doporučuji 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.