Chlebník pro čerstvé pečivo

Úvodní stránka Fóra Bydlení čtenářů Chlebník pro čerstvé pečivo

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25063
    admin
    Správce

    Dobrý den, potřebovala bych se poradit, zda někdo využíváte chlebník doma? Vydrží v tom pečivo opravdu o hodně déle? Přestěhovala jsem se totiž mimo centrum, kde není blízko obchod ani pekárna, takže musím nakupovat na více dní předem.

    #17659
    admin
    Správce
    #25064
    admin
    Správce

    Já si bez toho už nedokáži představit fungovat. Ze začátku jsem to vůbec doma nechtěla, ale pak jsem měla u kamarádky 3 dny staré pečivo z chlebníku a chutnalo jako právě koupené. Když si koupíte kvalitní chlebník, tak to rozhodně stojí za to

    #25065
    admin
    Správce

    A kvalitní chlebník bych mohla poznat podle čeho? Z jakého materiálu je kvalitní chlebník?

    #25066
    admin
    Správce

    Koupila jsem si tento chlebník https://www.doleo.cz/chlebniky/chlebnik-bambusovy-galaxy-zeleny/ , se kterým jsem opravdu spokojená. Poskytuje dostatek místa i přes to, že na kuchyňské lince nezabere moc místa.

    #25067
    admin
    Správce

    Ahoj, jsem ráda, že se můžu zeptat i tady, když se tu řeší ta kuchyně 🙂 Hele, jak řešíte broušení nožů? U nás žádné možnosti nejsou, tak se ptám, jaké možnosti vlastně existují…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.