Canaba zkušenosti

Úvodní stránka Fóra Stavba Canaba zkušenosti

  • Toto téma obsahuje celkem 41 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 31. až 42. (celkem z 42)
  • Autor
    Příspěvky
  • #66993
    admin
    Správce

    Nám se v domě od Canaby bydlí fakt dobře, máme ho asi dva roky a zabydleli jsme se perfektně, děti si užívají zahradu, i nám víc vyhovuje že nejsem přímo v Praze ale na okraji, je tu větší klid.

    #66994
    admin
    Správce

    Naše zkušenosti s Canabou jsou taky převážně dobré, je teda sice pravda že předání domu se o týden protáhlo kvůli dodavateli podlah, ale byli jsme s tím včas srozuměni, a naštěstí to byl fakt jenom ten týden. Holt doba koronová nebyla asi úplně jednoduchá ani pro ně, ale díku bohu že už bydlíme.

    #66995
    admin
    Správce

    Taky máme s domem zatím dobré zkušenosti, nic nás netrápí. Jinak máme dům Harmonie.

    #66996
    admin
    Správce

    Předání domu jsme měli taky později, ale jen o chvíli, ona s tím asi dost zamávala ta blbá korona…ale taky nám dali včas vědět, my byli vůbec rádi že dům mohli stavět i v těchto podmínkách a nemuselo se to posouvat třeba o rok, to by mi asi hráblo. Naštěstí se s tím Canaba poprala statečně, a i se mockrát omlouvali, když to vlastně nebyla pořádně ani jejich chyba, přístup z jejich strany byl fakt super.

    #66997
    admin
    Správce

    Ten máme taky! Jsme s ním moc spokojeni, je velký akorát, a garáž je hodně velké plus.

    #66998
    admin
    Správce

    My jsme si koupili dům Rezidence, ten nás uchvátil hned na první dobrou, je hodně prostorný, pro velkou rodinu ideální, a cena za něj je jak za nějaký trochu větší byt v Praze, myslím si že za ty peníze jsme si vzali to nejlepší.

    #66999
    admin
    Správce

    Tenhle stejný dojem jsme měli z domu Romance, pro nás byl velký akorát, a mě hlavně uchvátila ta prosklená plocha, ten vypadá hodně moderně ale zároveň je hodně útulný, prostory a pokoje jsou dostatečně veliké a za tu cenu je to hodně dobrý baráček.

    #67000
    admin
    Správce

    Canaba je dobrá firma, soudím podle vlastní zkušenosti. Na ničem s nimi nebyl problém se domluvit, snažili se vyjít vstříc jak to šlo, splnili termíny.

    #67001
    admin
    Správce

    Taky se nám s nimi velmi dobře pracovalo, byli jsme velmi spokojeni.

    #67002
    admin
    Správce

    Vzorové centrum Canaby nám pomohlo. Byli jsme ve stavu, kdy jsme nevěděli od čeho se odpíchnout, měli jsme vybraných více firem a všechny tak nějak splňovali podmínky co jsme chtěli, ale to že jsme si mohli prohlédnout, jak dům bude vypadat až bude hotov nám dost uspřádalo myšlenky, že jsme se rozhodli po tuhle firmu. To jak mají ty domy zařízené jakoby tam opravdu někdo bydlel je super, hlavně pro člověka co nemá prostorovou orientaci jako já to bylo velké plus, to že má dům tolik a tolik metrů čtverečních je hezký, ale já prostě nevím jak si to mám představit. :

    #67003
    admin
    Správce

    Moc se mi líbilo, že jsme si s nimi mohl smluvit schůzku a oni nás provedli po jednotlivých domech. Mohla jsem si lépe představit, jak bych si dům mohla poskládat. Dům máme v procesu, měli bychom se nastěhovat z jara 2022, tak uvidíme jak to půjde i s ohledem na všechna opatření, ale rozhodně se těším na to, až budu zařizovat… Mám v hlavě tohle co jsem u nich viděla.

    #67004
    admin
    Správce

    V Canabě jsme byli také, chtěli jsme vědět, za jaké peníze by bylo možné s nimi postavit dům a vyšlo nás to o něco víc, než by jsme to měli spočítáno, kdybychom stavěli dům svépomoci. Ale jelikož nejsme s manželkou ani jeden z manuálně pracující rodiny, tak jsme se rozhodli nechat to všechno na Canabě.S výsledkem jsme spokojeni a jelikož jsme nastěhovaní 2 měsíce, tak si myslím, že z původní ceny co jsme měli na tu svépomoc by dnes byla cena úplně jiná, jak šly ceny za materiály nahoru, Canaba nám ale udržela cenu stejnou po celou dobu stavby. Mimochodem tuto inspiraci máme z Canaby z těch jejich vzorových domů.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 31. až 42. (celkem z 42)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.