Canaba zkušenosti

Úvodní stránka Fóra Stavba Canaba zkušenosti

  • Toto téma obsahuje celkem 41 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 42)
  • Autor
    Příspěvky
  • #66978
    admin
    Správce

    Díky že ses ozval se svojí zkušeností, zkusím si tedy možná taky někoho sehnat, ale uvidím, asi to pro mě nebude priorita, Canaba s domem zatím hodně postoupila a vypadá to dobře, tak to snad ani nebude potřeba.

    #66979
    admin
    Správce

    Uvidíte no, nebo si jenom pročtěte nějaký články na webu co si před tím aspoň od oka projít. U nás to fakt bylo tím že to byl známý, jinak taky nevím jestli bych nad tím přemýšlel, a jak říkám nic nenašel takže Canaba asi ví co dělá, bylo to fakt jen pro klid na duši.

    #66980
    admin
    Správce

    No jasný, chápu, ale já si to zkouknu sám, stejně si myslím že by to byli akorát vyhozený peníze, budu Canabě prostě věřit když jsem jim dal prachy tak že mi postaví to co bylo na projektovým plánu, a zatím to nevypadá že by byl nějaký zádrhel, nikdo mi nic nevolal tak počítám s tím že za chvíli budem bydlet.

    #66981
    admin
    Správce

    Taky s nimi mám dobrou zkušenost.

    #66982
    admin
    Správce

    Díky Lencle, taky zatím můžu říct že zkušenost dobrá, dům bude za chvíli hotový, tak uvidíme, a jaký dům od nich máte vy?

    #66983
    admin
    Správce

    Pardon že píšu až teď, moc často sem nechodím…máme od Canaby bungalov 5+1 a jsme moc spokojeni.

    #66984
    admin
    Správce

    Jasný v pohodě, díky, my už máme hotovo a taky jsme zatím spokojeni, nechci to moc vykřičet, bydlíme teprve chvíli, ale jestli všechno bude tak jak je teď tak to bude fajn.

    #66985
    admin
    Správce

    My jsme s Canabou postavili Variant, to je jeden z těch větších domů co mají v nabídce, a jako hodně dobrý, takovýhle barák za tak krátkou dobu je hodně hustý, je to 7+1+garáž, a myslím si že za ty peníze jsme pořídili hodně dobře.

    #66986
    admin
    Správce

    Díky za tvou zkušenost Luboši, my už jsme celkově zabydlený a momentálně si užíváme že i přes to co se děje venku můžeme vylézt na zahradu a užít si trochu sluníčka když se objeví. Jen mi řekni prosímtě, kolik vás je? neumím si představit mít takhle velký barák, nevím co bych do teď místností dal 😀

    #66987
    admin
    Správce

    No je nás 5 + pes a 2 kočky, takže se vejdem akorát 😀 a díky bohu pořád ještě zbyla místnost který říkám pracovna, ale je to spíš taková zašívárna, přece jenom 3 ženský v baráku na dva chlapy, s tím že tomu jednomu je 10, to je potřeba se někam schovat když to na ně přijde 😀 takže díky bohu za tak velký barák

    #66988
    admin
    Správce

    aha, no tak v tomhle případě tak velký dům naprosto chápu, v tom případě doporučuju si na zahradě postavit ještě malý domek jako „kůlnu“. Té nejvíc využíval můj děda když se chtěl schovat před babičkou, a většinou mu to vycházelo, tak by to možná mohlo vyjít i vám, doporučuju jednou za čas bouchnou to prkénka jakože něco děláte a budete mít klid…možná 😀

    #66989
    admin
    Správce

    Taky máme od Canaby postavený jeden z těch větších domů, a ačkoliv se nám bydlí velmi dobře, tak můžu rovnou říct že ani zahradní domek vás před dětmi nikam neschová, zkoušel jsem to…

    #66990
    admin
    Správce

    Momentálně jsme v procesu stavby, na konci prázdnin bychom se mohli stěhovat. Jsem fakt ráda že nám to tahle vyšlo protože náš malý akorát rovnou nastoupí do nové školy a nebudeme muset řešit nějaké přestupy.
    Stavíme taky Ideal, je pro nás akorát tak velký s tím že plánujeme ještě jedno miminko. A už se tedy hrozně těším až se tam zabydlíme. Jak jste na tom vy Eriku, jak se vám bydlí v novém domečku?

    #66991
    admin
    Správce

    Hele bydlí se nám velmi dobře, i hlavně jak teď zasáhla ta koronakrize tak je super že máme zahradu i když je na ní už zima ale pořád se člověk může jít provětrat, udělat si něco na grilu a tak.

    #66992
    admin
    Správce

    Jo taky teď zjišťuju že je mnohem lepší barák než byt, nějak si neumím představit teď sedět už asi druhý měsíc jenom na bytě, na tom baráku je aspoň furt co dělat, něco na zahradě, vymýšlet nějaký vylepšováky do domu a podobně, a to jsme si říkali jak si v tomhle domě od Canaby budem dlouho zvykat, a korona nás přesvědčila že se to vyplatilo. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 42)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.