bezpečnostní dveře

Úvodní stránka Fóra Okna a dveře bezpečnostní dveře

  • Toto téma obsahuje celkem 86 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 87)
  • Autor
    Příspěvky
  • #45268
    admin
    Správce

    Pořídily jsme si bezpečnostní dveře do paneláku od firmy Next a mužů jen doporučit. Jsme maximálně spokojeni.

    #45269
    admin
    Správce

    Pokud si někdo dá tu práci a opravdu si poskládá vedle sebe diskusní příspěvky týkající se Nextu a to nejen na firmách ,ale taktéž v diskusích na jiných portálech ,nedojde a nemůže dojít k jinému závěru ,než že to managment této firmy vzal tak nějak trochu za špatný konec, kdy jak se říká někdy méně je více 8o) .Některé smyšlené diskuse napadající i záměrně a podle mého názoru neopodstatněně Polsko se záměrně zkomolenými názvy firem, jsou pak bohužel až moc do očí bijící a věřit jim může již jen hlupák. Co je horší,že já jsem chtěl být firmě Next věrný a objednal jsem si u nich druhé dveře do mého dalšího bytu po přestěhování.Ochota oproti minule je ta tam.Prodej vedený jen na základě pomluv druhých jsem přešel mlčky . Kvalita již dnes podle mne neodpovídá ceně, kterou jsem za tyto dveře zaplatil. Poslední kapkou byla neochota montérů odvézt trochu sutě a jejich nehorázná poznámka,jestli nemám peníze na objednání likvidace sutě, mám si ji zlikvidovat sám.Podotýkám, jednalo se o jeden obyčejný kbelík v hodnotě dveří hodně přes 30 000.Možná si to chce trochu zamést více před vlastním prahem.Další dveře od této společnosti rozhodně nepořídím(_). Jiří K.

    #45270
    admin
    Správce

    Dobrý den,

    nestalo 🙂

    #45271
    admin
    Správce

    Firma HT dveře mi lhala, že nepotřebuji do bytu protipožární dveře a teď jsem je musel vyměnit. Při tom jsem zjistil, že firma dělá dveře sotva dva roky a ne 21 let, jak lže v reklamě. Tak jsem je rovnou vyhodil, protože při vymontování se zkroutily a rozpadly a nešly ani do sklepa. Jo za blbost se platí.

    #45272
    admin
    Správce

    Jak píšu jinde, mně HT dveře lhali, že do bytu nemusím mít požární a měl jsem s tím velký problém. Navíc těch směšných 21 let co se vytahují, když je prodávají sotva dva roky.

    #45273
    admin
    Správce

    Vážení dikutující,
    firma NEXT žádné diskuze nemoderuje a falešné příspěvky nevkládá, protože každému soudnému člověku, který si pár diskuzí přečte, je jasné že vypovídací hodnota je nulová. Většina příspěvků je od firem z oboru. O tom, kdo je největší grafoman si uděláte představu snadno sami.
    Pokud vznikne vlna reakcí např. na firmy.cz nebo na Facebooku, je to prostě tím, že v našem pravidelném, adresném a legálním mailingu vyzveme naše zákazníky, aby se vyjádřili, jak byli spokojeni.
    K příspěvku pana Radka o firmě ADLO bych pouze podotkl, že se jedná o naše nejkvalitnější konkurenty na trhu. Pokud bychom chtěli někoho dehonestovat, najdeme si spoustu snadnějších cílů s mizernými dveřmi, falešnými certifikáty, falešnou historií apod.
    A závěrem k problémům s úklidem řeknu jen, že se to jistě může stát a při našich desetitisících instalací jistě stává. Proto je na našich stránkách můj e-mail a pokud mi napíšete o jakémkoli problému, buďte si jist, že ho důrazně řešíme.
    S pozdravem
    Ivan Pavlíček (jednatel NEXT s.r.o.)

    #45274
    admin
    Správce

    Nechal jsem si udělat od HT dveře premium, tak dodám své zkušenosti: dveře jsou dobré, dobře vypadají, certifikace mají. Můj požadavek v podstatě byl nahradit běžné dřevěné dveře, které amatér otevře páčidlem nebo silnějším šroubovákem za patnáct vteřin nebo je vylomí či vykopne, a mohu říct, že tohle u HT dveří nehrozí a účel plní. Bohužel jsem narazil na pana „velkopodnikatele“, který mi ve druhém rozhovoru naznačil, že dvacet tisíc nejsou žádné peníze, a že jsem si dovolil jej obtěžovat v autě. K tomu mohu jenom říct, když jste na tom tak dobře a opustil jste už kategorii obyčejných lidí, tak si proboha pořiďte sekretářku, ať vám vyřizuje hovory a neuvádějte číslo na sebe. Chlapíci kteří přijeli byli docela zruční, ovšem byl v tom háček: kromě peněz za dopravu jsem se dozvěděl, že vše ve větší vzdálenosti než 3 cm od rámu dveří jsou extra práce. Co bylo ještě horší, na „extra práce“ není ceník, a pan velkopodnikatel Jičínský mi sdělil, že je to můj problém, na čem s těmi chlapíky domluvím. Mimochodem při zkoušení dveří došlo k zabouchnutí,a musím potvrdit, strejda zámečník je teda neotevřel, musel jsem druhý den plošinou přes balkon:]] Celkem tedy s dopravou a „extra pracemi“ 23 000, zabouchnuté dveře neřeším, to se stane. Když jsem ale oprávněně žádal, aby nám je otevřel zámečník, kterého uvádějí pro případ nouze, tak to nějak večer nešlo. Že je z Prahy, že by to stálo tisíce atd. Mno celkově bych řekl, že je to spíš problém špatně vybranho prodejce.

    #45275
    admin
    Správce

    Protože se to nevešlo do minulého příspěvku, ještě to dokončím: ceny za kukátka mi přijdou nadsazené, schválně se podívejte k polskému výrobci. Taky si vše rozmyslete předem, alespoň můj prodejce na dotaz, zda by šel dokoupit omezovač, mi sdělil že ne. Díky za ochotu. Nicměně stále jde u polského výrobce příslušentství koupit asi za 1/3 ceny od HT.
    http://www.delta.net.pl/produkty/drzwi-do-mieszkan/delta-premium,18,2,7

    #45276
    admin
    Správce

    Dobrý den.
    Myslel jsem , že pomluvy a nechutný konkurenční boj již skončil a mohu se věnovat reálně zákazníkům a práci. Je mne líto , že zde začíná něco , co již několikráte bylo probráno a vracet se k tomu je zbytečné. Vážený pane – Karol Mušo. Vaše jméno v realizaci zakázek po ČR neevidujeme !!! Pokud mne sem veřejně doložíte existující objednávku dveří a předpokládám , že není problém ji sem vložit jako přílohu, rád Vás budu kontaktovat přímo jakožto jednatel společnosti. Nemám nejmenší problém vrátit Vám veškeré vynaložené finance za dveře, které jste u nás zakoupil a po té , co se Vám jak uvádíte dveře zkroutily a rozlepily nevím a nechápu, že jste je nereklamoval a na sjednání nápravy nevyužil Vašeho práva bez ohledu na protipožárnost. (UVÁDÍTE ŽE DVEŘE PRODÁVÁME SOTVA DVA ROKY, PAK JSTE TEDY VYHODIL DVEŘE,KTERÉ SE VÁM ROLEPILY A ZKROUTILI A MĚL JSTE JE JEŠTĚ V ZÁRUCE) Předpokládám , že opět jde o něco vymyšleného a IP adresa, ze které byl příspěvek napsán se bude moci přiřadit k nějaké internetové kavárně. Chci ale vyloučit nespokojenost zákazníka a nezbývá mne, než reagovat tímto způsobem. V protipožárnosti nelžeme a každý se o tomto může přesvědčit na naší infolince osobně , kde jasně a zřetelně zodpovím veškeré dotazy a to i ohledně protipožárnosti a to přímo ,věcně bez nutnosti si vymýšlet . Více se k tomuto nebudu vyjadřovat na diskusním fóru. Naše historie a zkušenosti jsou uvedeny přímo na našich stránkách pod sekcí o nás. Já osobně se v oboru výroby, prodeje, montáží veškerých stavebních výplní a zejména dveří i oken pohybuji celý svůj dosavadní život. Ke dnešnímu dni mne je 46 let, tyto zkušenosti mohu řádně doložit.
    Haltmar Tomáš jednatel společnosti HTdveře s.r.o.

    #45277
    admin
    Správce

    Vážený pane Pavle.
    Opět nemám možnost někoho konkrétně kontaktovat, věc řešit , být nápomocen. Buď mne sem uveďte celé jméno (doložíte nákup našich dveří) , já objednávku lehce dohledám v účetnictví a budu moci věc ověřit, sjednat nápravu, provézt posouzení, minimálně Vám slušně zavolat. K Vašemu napsanému příspěvku , který je veden s cílem nás evidentně co nejvíce poškodit napíši následující. Pan Jičinský , který vede naše obchodní zastoupení pro Prahu a Středočeský kraj , je velmi slušný a skromný člověk, žijící běžným způsobem života a za tímto obchodníkem si plně stojím i když jsem si vědom pořekadla ,, není člověk ten co se zalíbí lidem všem a ne každý s každým si sedne,,. Na našich stránkách v sekci poradna je zřetelně uvedeno , že zapravením a betonáží v ceně se rozumí zapravení okolo rámu do 2-3cm po obvodě. Pokud bylo nutno provézt zapravení větší ano, mohou vzniknout vícenáklady . Je možno je dopředu dohodnou, je lehké je i na místě vyčíslit a je možné pokud vzniknou se proti nim ohradit cítíte li se poškozen a nezaplatit je do vyřešení, nebo mne zkontaktovat a věc společně vyřešit během minuty. Věc zabouchnutých dveří nedovedu opět posoudit . Nevím , kde se zakázka realizovala a síť zámečníků řešit problémy jakéhokoliv rázu, byť si je způsobí zákazník sám tak jako ve Vašem případě , má naše firma velikou – kontakty naleznete v menu POHOTOVOST .Podotýkám ještě jednu věc ,že pokud si zabouchnete klíče uvnitř bytu ,můžete využít jakéhokoliv zámečnictví bez pozbytí záruky a dveře kdokoliv otevře bez poškození pokud nejsou uzamčeny.
    Myslím, že je cílem Vašeho příspěvku opět vyzvednout to odkud výrobek je a jeho cenu. K tomu jen několik faktů. Opět a dnes již o to více hrději se hlásím k tomu, že naším dodavatelem je poměrně velký Polský výrobce firma Delta. Tuto firmu jsme zcela veřejně opět nedávno i znovu prezentovali na stavebním veletrhu Forarch v Praze a zastupujeme ji zde v naší republice již několik let (nikoliv dva roky jak je zde jinde uváděno). Naše firma je ryze Česká , má České zaměstnance ,Českou logistiku ,Česká obchodní zastoupení a nyní důrazně podotýkám neprodáváme zde dveře jako hokynáři na stojato opřené v nějakém velkoskladu. Naše firma se řádně prezentuje na našem trhu, zajišťuje realizace od A do Z včetně záručního a pozáručního servisu. Na nátlak konkurence , ano podotýkám znovu ne na nátlak zákazníků , ale na nátlak konkurence ,jsme vyhotovily Českou certifikaci ,aniž by nám toto ukládal zákon či nějaké předpisy . I bez provedení certifikace a zkoušek u nás v ČR jsme měly platnou certifikaci ,která je akceptována po celé EU. Rozvoj naší firmy probíhá na našem území ČR , nikoliv na území někoho jiného. Zde se zúčastňujeme veletrhů a výstav, procházíme školením i rozvojem, zde u nás investujeme!!! Už jsem to někde uvedl na jeden jiný jizlivý příspěvek jednou a zopakuji to. Kdokoliv u nás v tomto státě může sednou do auta, do letadla , nebo zapnout internet a objednat si výrobek kdekoliv na světě. Nechat si ho zaslat vlakem, letadlem, lodí. Vyzvednout si ho třeba na poště a naložit s ním jak uzná za vhodné. Buď si ho namontovat sám, nebo si ho nechat namontovat za pivo od kamaráda z hospody. Já jsem se rozhodl zastupovat slušnou kvalitní firmu s výrobkem na velmi vysoké úrovni,, kde cena s ohledem na kvalitu je naopak stále i u nás v ČR neskutečně nízká a to s ohledem na vysoce kvalitní použité materiály, bezpečnost i jiné aspekty ,které s tím souvisejí a výrazně nižší než u konkurence (což bude ten největší problém). Pokud máte zájem a zakoupení dveří od nás litujete udělejme následující a omlouvám se myslím to naprosto vážně . Osobně Vám zajistím navrácení vynaložených financí a dám Vám tu možnost dveře si zakoupit přímo od firmy Delta, bez naší přidané hodnoty ve stejném naprosto totožném modelu a provedení , které je seskládáno pro prodej v ČR a nikoliv pro trh Polský !!! Nemáme nejmenší zájem zde za sebou nechávat zhrzené nespokojené zákazníky ,náš cíl je naprosto opačný. V případě zájmu jsme firmě Delta udělali překlad katalogu do Českého jazyka jejího celého sortimentu a můžeme ho zaslat komukoliv poštou na vyžádání. Je potřeba ale počítat s tím , že ne všechny výrobky jsou určeny pro náš trh a ne všechny zde prodáváme. Ale tak nějak předpokládám ,že o toto Vám v příspěvku ,který jste zde umístil nešlo a nejde. Pokud jste uzavřel objednávku s panem Jičinským je velkými písmeny v příplatkové výbavě (PŘÍMO NA OBJEDNÁVCE KTEROU POUŽÍVÁ PRO VŠECHNY STEJNOU) uvedena možnost objednání omezovače otevírání o kterém taktéž píšete. Omezovač nelze osadit na dveře Universal , ale ty neodpovídají ceně kterou uvádíte. Předpokládám , že objednávku můžete doložit?? Haltmar Tomáš jednatel společnosti HTdveře s.r.o.

    #45278
    admin
    Správce

    Přikládám ještě odkaz na naše stránky ,kde uvádíme jednoduchý postup jak zjistit jestli a jakýkoliv zákazník potřebuje protipožární dveře či nikoliv. Tento odkaz a postup tam nebyl vložen nyní ,ale vychází již z dřívějších podnětů a anonymních přispěvatelů právě s ohledem na problematiku protipožárnosti a poškozování našeho jména na diskusních fórech již v předešlých letech. Naše objednávkové formuláře mají i jasně předepsáno jestli zákazník kupuje protipožární dveře či nikoliv.Více pro danou věc nemohu učinit.
    Děkuji za pozornost Haltmar Tomáš jednatel HTdveře s.r.o.
    http://www.htdvere.cz/poradna/jsou-nutne-protipozarni-bezpecnostni-dvere/

    #45279
    admin
    Správce

    Napsal jste na všechny portály a na všech portálech ,kde se diskutuje o bezpečnostní dveřích jsem Vám odpověděl. Vaše jméno v našem účetnictví nefiguruje (pokud není zakázka vedena pod jiným jménem). Na našich stránkách je jasně uvedeno za jakých podmínek si zákazník musí osadit protipožární dveře či nikoliv v sekci poradna. Stejně tak je v našich objednávkách velkým písmem napsáno jestli si protipožární dveře kupujete nebo nikoliv. Pokud zavoláte na infolinku, kterou Vám ve většině případech zvednu já osobně o protipožárnosti Vám sdělím veškeré podrobnosti. Následně již je na každém, jestli si protipožární dveře koupí či nikoliv. Dále bych chtěl upozornit že ano, norma do určitých bytů nařizuje osadit protipožární dveře ,ale pokud je byt ve Vašem osobním vlastnictví neexistuje žádná zákonná moc Vás k tomu donutit nebo donutit je opět vyměnit!!! Z tohoto důvodu si lidé do bytů mění a dávají co uznají za vhodné a hlavně na co mají peníze. Je to nespočet lidí ,které upozorním i já osobně na to, že by si dveře protipožární měli dát a jak to poznají . Stále si neuvědomujete ,že pořízení dveří není levná záležitost a ne všichni obyvatelé bytů ji finančně zvládají. Dále trvám na tom, že Vaše osoba není naším zákazníkem, pokud tomu tak je, jistě sem můžete doložit objednávku a následně se Vám mohu omluvit z mého nařčení ,že lžete!!! Pokud by se zákazníkovi stala tato skutečnost a dostal se do budoucna do problémů, je nejmenší problém do zárubní od dveří neprotipožárních zasadit model z naší nabídky protipožární ,jelikož zárubně jsou IDENTICKÉ a jde mne osobně o to ,aby byl náš zákazník spokojený ne poškozený !!!Požárníkům se nejeví optimální ani zavěšování nových protipožárních křídel do starých zárubní což nabízí většina i velkých renomovaných firem ,ale ani s touto skutečností nikdo nic nenadělá ,pokud se nezmění legislativa. Na jiném portále jsem Vám na sebe dal i tel. kontakt ,doposud jste mne nezavolal, jen na dalším portále napadáte naše dlouholeté zkušenosti. Haltmar Tomáš jednatel společnosti HTdveře s.r.o.

    #45280
    admin
    Správce

    Pane Haltmare, měl byste uvážit, jestli vaše hysterické příspěvky neodradí víc lidí než případná umírněná kritika. Tohle je fórum pro zákazníky, ale vy tu řádíte jak černá ruka, co si pak lidi pomyslí.

    #45281
    admin
    Správce

    Dobrý den, máte pravdu, opravdu jsem se nechal unést a má reakce na příspěvek pana Pavla byla neadekvátní. Pokud se snažíte své podnikání vést zodpovědně a děláte vše pro spokojenost svých zákazníků, dokáže vás nefér jednání konkurence vydávající se za nespokojené klienty vyvést z míry. To je případ onoho příspěvku o rozpadajících se dveřích. Proto jsem cítil potřebu se k tomuto vyjádřit. Naopak každou konstruktivní kritiku od reálných zákazníků vítáme, posouvá nás zase o krok dál a pomáhám nám vylepšovat náš produkt a služby. Děkuji i za Vaše upozornění a beru ho zcela zřetelně na vědomí.Haltmar Tomáš jednatel společnosti

    #45282
    admin
    Správce

    Máte prosím někdo zkušenosti s kamerou do domu? s bezpečnostní kamerou?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 87)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.