bezpečnostní dveře

Úvodní stránka Fóra Okna a dveře bezpečnostní dveře

  • Toto téma obsahuje celkem 86 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 87)
  • Autor
    Příspěvky
  • #45253
    admin
    Správce

    A jéje. Zuzko ty jsi tu nečetla diskuzi, která zde proběhla? Co od toho zde očekáváš? Buď si zde povede diskuzní téma a příspěvek firma sama svou vlastní s fiktivními přezdívkami , co všem dá najevo ,že to co je z Polska nás všechny zabije a jen ta jediná správná firma nás spasí ,nebo si zde nasází firmy svoje reklamy stylem já jsem koupil SECURIDO a je to to nej nej, nebo se zde plácne reklama hurá kupujte Gimax , který příspěvek je jen stěží od zákazníka, nebo se zde vyvolá dojem, že pokud nekoupíte dveře protipožární, zahyne kvůli vám minimálně deset důchodců, dvacet dětí , tři psy a jedna kočka. Nebo si to zde bude vyřizovat anonymně konkurence. Možná se zde najde i pár skutečných zákazníků, ale jen těžce se to již rozezná , kdo je kdo. Najde se tu asi i zhrzený zákazník co nic nekoupil , ale vesele se rozepsal. Já bych to shrnul z toho co se zde píše , pokud ti vadí Polský národ a Polské zboží , nekupuj od HT, pokud ti vadí Slováci a Rumuni ,nekupuj Sherlock a Adlo, pokud chceš Českou firmu, vezmi si třeba Next nebo Bedex ,ale nebuď naivní , že dveře jsou složeny celé z českých součástek a že si kupuješ něco výrazně jiného. Kup si bezpečnostní třídu 3 , ale nebuď naivní , že se do nich nikdo nedostane. Kup dveře s certifikátem , bez něj jen stěží budeš jednat s pojišťovnou a o lepší pojistce. Ten kdo si s tebou bude psát , radit ti a někoho doporučí, je velmi velká pravděpodobnost ,že v té firmě pracuje. Jsi ženská ,vybírej v klidu tedy i podle vzhledu co se ti líbí. Na diskusní fórum se vyprdni , vezmi si z něj jen to, co by zhruba dveře měly splňovat a co od nich očekáváš. Jsem fakt zvědavý, kam tato diskuze povede a co za špínu se zde bude zase řešit a která potrefená husa tu začne nejdřív kejhat:P

    #45254
    admin
    Správce

    jsem ráda, že vím i názor ostatních, tak já dle rady mrknu na všechny zmiňované firmy a uvidím, kterou vyberu. Už jsem koukla na http://www.adlo.cz/cz/bezpecnostni-dvere-rada-economy a taky na NEXT. Jdu tedy pokračovat 🙂

    #45255
    admin
    Správce

    já pořídil tyto http://www.adlo.cz/cz/bezpecnostni-dvere-cenik-dveri/teduo. design moderní, taže i žena je spokojená 🙂

    #45256
    admin
    Správce

    Dne 20.3.15 v pátek jsem zjistil vloupání do mého objektu mycího centra Brno Futurum na Vídeňské. První telefonát byl na policii ,následně vyhledání firmy na bezpečnostní dveře. Rychle reagovala pouze firma HT a na místě byla ještě než odjela policie. Zdarma provedla posouzení a odhad škody a ještě na místě zajistila po telefonickém hovoru montéry ,kteří už ve 13.00 hodin ten den namontovali dveře nové v modelu Premium. Původní dveře jsem měl opravdu katastrofální a z mého hlediska tedy doporučuji i ostatním lidem co přemýšlí jestli nové dveře ano nebo ne, aby vcelku na nic nečekali a neoddalovali to jako já. Jakou si kdo firmu vybere je jeho věc ,za mne mohu jen říct, že firma, kterou jsem vybral já funguje naprosto rychle, profesionálně a o tom, že nejsem fiktivní zákazník se může přesvědčit kdokoliv, jelikož jsem tyto dveře měnil na veřejně přístupném místě. Jediné co bych jim nyní mohl vytknout je, že jsou příliš hezké a zbytečně plně vybavené na to ,že se montovali do ne příliš reprezentativního místa v garážích do malé kanceláře.

    #45257
    admin
    Správce

    prošla jsem více diskuzí a je pravda, že spousta lidí píše, že je to zbytečné, ale pořád si říkám, že pro ten pocit, že jsem udělala maximum vy jste ten poslední impulz…Každý si myslí, že jemu se to stát nemůže. Jdu do toho a zkusím firmu ADLO, líbí se mi design jejich dveří (jsem hold ženská :)- popřípadě napíšu následnou zkušenost 🙂

    #45258
    admin
    Správce

    Adlo?To jsi tedy trefila vedle.Jsou to naprosto ošizené Slovenské dveře,pokud jsi chtěla mít jistotu,měla jsi koupit Next.Máme je již rok a sousedi taky,konstrukčně,materiálem,provedením jsou úplně jinde.Už pro ten pocit jsi měla zvolit Next,jsi hold ženská.

    #45259
    admin
    Správce

    Slavná firmo NEXT, slavný Radku. Moc se tu nenavážejte do Slováků . Vaše internetová kampaň diletantsky založená na vkládání si vlastních referenci například na FIRMY.CZ , které vzniknuli v březnu roku 2014, kdy jste si hloupě sami nasázeli reference ve stejné dny a měsíce ke všem svým pobočkám , pokaždé jen s jiným zněním. Tak nějak v jiný měsíce v roce jste už na toto pozapomněli, nebo jste přestali dělat kvalitní dveře. Pokud máte zájem, můžu pod různá diskusní fóra napsat, které další zhovadilosti jsou čistě Vaše práce a že jich tu je. Hlavně , že jste Češi. Hlavně , že když přijde zákazník k zámečníkovi se zeptat ,do kterých dveří se nedostane, tak se všichni smějí, jelikož je to vlastně úplně jedno. A jinak Slovensko zde má víc vybudovaných zastoupení než firma vaše.

    KOPIE REFERENCÍ NEXT K DNEŠNÍMU DNI Z FIRMY.CZ – SMĚŠNÉ A HLOUPÉ

    NEXT – bezpečnostní dveře, fólie, mříže Pobřežní 299/8 18600Praha, Karlín

    josta513: “Doporučuju, Jednání a montáž bez problémů. Montáž dokonce s úklidem.” jjjjj30. DUBNA

    romhorak123: “Jsme velmi spokojení s celou akcí. Dveře jsou moc pěkné, podle našich představ. Jednání bezvadné. Montáž rychlá i s úklidem.” jjjjj28. DUBNA

    Dita Vlasáková: “Oceňuji profesionální přístup, rychlou komunikaci a dodávku. Vše bylo dle domluvy.” jjjjj27. DUBNA

    Švanda: “Maximální spokojenost. Nechali jsme si dělat dveře do panelákového bytu a vše OK. I hluková izolace krásně funguje.” jjjjj17. DUBNA

    waldaufik: “Super jednání a přístup. Montáž bez problémů i s úklidem” jjjjj10. DUBNA

    ferda: “Perfektní poradenství, pomohli mi i jako laikovi dobře vybrat bezpečnostní dveře. Všechny termíny dodrženy, cena odpovídá kvalitě.” jjjjj10. DUBNA

    ver76: “Spokojenost, vstřícné jednání” jjjjj10. DUBNA

    NEXT BRNO – bezpečnostní dveře, fólie, mříže Mlýnská 324/9a 60200 Brno, Trnitá

    dusan cihlar: “Profesionální dodání a montáž bezpečnostních deří do starého domu. Krásné dveře a montáž bez potíží. Oceňuju rychlou dodávku a dobré jednání firmy.” Jjjjj30. DUBNA

    alexjurenka: “Česká firma, český výrobek a slušné jednání.” jjjjj29. DUBNA

    Dita Vlasáková: “Nechali jsme si udělat kompletní zabezpečení naší novostavby. Firma měla rychlý přístup, komunikace bez problémů stejně tak i montáž. Po montáži jsme neznamenali žádné nedostatky. Doporučujeme, jsme spokojení!” jjjjj11. DUBNA

    NEXT Plzeň – bezpečnostní dveře, fólie, mříže Zborovská 18/37 30100 Plzeň, DoudlevcePavel Janků:“Realizovali jsme s firmou Next komplexní dodávku deří, mříží a elektronického zabezpečení pro zajištění naší firmy. Jsme velmi spokojení s celým průběhem zakázky.” Jjjjj 30. DUBNA slavalavas: “Superrychlá nabídka, technik si přijel vše naměřit a stejně rychlá byla i výroba a montáž. Vše OK.” jjjjj28. DUBNA

    filip dolny: “Oceňuju perfektní přístup k zákazníkovi. Firma si vše pěkně vyměřila, montáž pak byla bezproblémová. Jsem spokojený. Děkuju.” jjjjj10. DUBNA

    NEXT Hradec Králové – bezpečnostní dveře, fólie, mříže Foerstrova 1682/3a 50002 Hradec Králové, Pražské Předměstí

    toniborec: “Máme od firmy Next dveře a elekttonické zabezpečení. Vše funguje výborně. Rychlá dodávka.” jjjjj30. dubna

    jarousfreedom: “Nechali jsme si udělat dveře a zabezpečení. Návrhy i realize OK. Je vidět, že firma je kšeftu už dlouho a ví co a jak” jjjjj28. dubna

    ivos: “montaz a chod dveri OK, komunikace a firma taky OK, zadny problem” jjjjj17. dubna

    pkalousek: “Férové jednání, dodržení ceny, bezproblémová instalace. Doporučuju!” jjjjj10. dubna

    NEXT Security Ostrava – bezpečnostní dveře, fólie, mříže Slévárenská 427/22 70900 Ostrava, Mariánské Hory

    zednik davidbily: “Bezproblémová dodávka dveří do paneláku. Obzvlášť oceňuejme zvukotěsnost dveří a větší klid doma.” jjjjj30. dubna

    janina4455: “Next jsme si vybrali, protože má všechy potřebné certifikáty a dlouho tradici. jednání s firmou a dodání probělo bez problémů.” jjjjj28. dubna

    kráťa: “Druhy pokus… rychle jednani, zakazka na miru bez problemu. Montaz v poradku i s uklidem. Tak to ma byt.” jjjjj11. dubna

    ferda: “Vstřícní technici, kvalitní výrobek, rychlá montáž. Velká spokojenost.” jjjjj10. dubna

    #45260
    admin
    Správce

    Ahoj. Mohl bych ti doporučit společnost Plancher, která nabízí bezpečnostní dveře jak levné tak drahé. Konkrétně bych doporučil bezpečnostní dveře agat, opal od Porta Doors, které se prodávají od pěti tisíc. Díky konstrukci s použitím vícevrstvého hliníkového plechu, získávají dveře výjimečnou odolnost. Jsou určeny pro použití ve specifickém prostředí, které je charakterizováno rozdílností teplot a vlhkosti. Dveře disponují bezpečnostní třídou 2 d a zvukovou izolací 33dB. Kompletní popis najdeš zde >

    http://www.plancher.cz/produkty/detail/bezpecnostni-dvere-agat-opal

    Nebo můžeš navštívit vzorkovnu na adrese Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9.

    #45261
    admin
    Správce

    Josefe to jsi tady tomu dal korunu. Ty jsi to tady moc nečetl že ano. Ty jsi spadl z jiné planety a nečetl jsi ani , že Zuza2 o dva řádky níž má již má vybráno a jasno , že jasněji být ani nemůže. Dále z tebe tady ti Češi moc radost mít nebudou , když sem lezeš opět s Polským výrobkem , což se tu moc nikomu nehodí do krámu a vesměs se tu snaží každý navodit atmosféru toho , že co je z Polska nás zmrzačí . Fakt jsi reklamu umístil blbě. Ale budiž ať se daří, já třeba proti Polákům nic nemám , je mne to jedno a diskuzi zde se musím již jen smát a je odrazem naší kultury a podnikatelského prostředí. Jen nám tu prosím nezačni tvrdit, že jsi zákazník.

    #45262
    admin
    Správce

    My si nechávali dělat dveře i okna od firmy adlo.cz a taky můžu doporučit. Hodně dobrá zkušenost …

    #45263
    admin
    Správce

    Dobrý večer.Dělají i bezpečnostní dveře? A je možnost pokud bych si to nějak namyslel aby se pokusili tu moji představu zrealizovat nebo jen to co maj v nabíídce?? A kde ta firma sídlí? díky

    #45264
    admin
    Správce

    Milý Ctibore a Libore, Lukáši a Marku, máte nás zákazníky za hloupé. Divím se vám jako firmě Adlo, že zde máte ještě odvahu vůbec založit nový další hloupý umělý diskusní naprosto do očí bijící příspěvěk viz. podobný na více portálech od firmy Next . Sním dřeváky vašeho slovenského Juraje Jánošíka, jestli vy dva jste reální a potencionální zákazníci firmy . Pokud budete mít zájem ,nemám problém vám to co jste zde napsali ve stejnou hodinu rozdílem jednoho týdne rozebrat proč tomu tak je a nestačím se divit co za bahno se dá diskusních portálech najít. 13 a 19 května ve stejném datu a skoro na chlup stejný čas, jste dali příspěvky na jiné diskusní fórum pod jinými jmény . To jste opravdu tak neskutečně neodborně na výši a nedokážete se poučit z chyb konkurence Nextu? Vaše počínání budu sledovat a požádám administrátory obou diskusních portálů, aby sjednali nápravu a situaci na diskusních fórech umravnili , jelikož ve stavu v jakém to je ,to přináší ostudu i jim a běžným lidem to nepřináší již nic. Prošel jsem portály obydlení.cz a portalsvj.cz , na další mne již přešla chuť. Za mne co se týče f. Adlo – další jeden velký podvod na lidi a nevidím nyní žádný morální rozdíl mezi firmou z Polska, Česka nebo vaší ze Slovenska. Sína Pavel

    #45265
    admin
    Správce

    Dávám palec nahoru a souhlasím ,co se tu píše je každému s hlavou otevřenou jasné. Možná by to byl dobrý námět na reportáž o tom co se tu děje ,jak se tu dělá ze lidí b**ce a pere se tu konkurence(^)(^)(^)

    #45266
    admin
    Správce

    S firmou Adlo jsem velmi nespokojená a v žádném případě ji nedoporučuji . Termín nedodrželi, montáž proběhla nekvalitně a muselo dvakrát dojít k přetěsnění zavěšeného křídla do původní zárubně z důvodu netěsnosti , kdy jsem z chodby slyšela hluky víc ,než u původních dveří. Měla jsem vybrat asi jinou firmu, zejména třeba Next , která zde v domě také provedla výměnu dveří , ale s jiným výsledkem a včas. Obchodník u Adlo mne ubezpečoval ,že zavěsit křídlo do původních zárubní bude stačit a že od toho přijel výměnu posoudit na místo osobně. Myslím že šlo pouze o to, aby zakázku jen uzavřel a prodal. Tuto firmu já v žádném případě doporučit nemohu. Marcela

    #45267
    admin
    Správce

    Psal jsem že i dveře 🙂 musíte pořádně číst. A ano,můžete si to namyslet jak chcete, vyjdou vám maximálně vstříc

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 87)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.