bezpečnostní dveře

Úvodní stránka Fóra Okna a dveře bezpečnostní dveře

  • Toto téma obsahuje celkem 86 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 87)
  • Autor
    Příspěvky
  • #45238
    admin
    Správce

    Všem místním chytrákům bych ráda napsala, že problém je v tom, že jsem dělala rekonstrukci bytu a v tom případě je podle platných norem mít každý vstup do bytové jednotky opatřený protipožárními dveřmi, když to napíšu velmi stručně. Družstvo si to kontroluje právě proto. A prodejci jsem se o rekonstrukci zmínila, nechápu, proč mi teda říkal, že protipožární dveře nepotřebuju.

    #45239
    admin
    Správce

    Místní chytrák Stropík vám nyní vzkazuje následující. Pokud jste dělala rekonstrukci bytu včetně ohlášení nebo stavebního povolení ,měla jste v něm jasně uvedeno jaké dveře si můžete do bytu osadit. Nepotřebovala jste tedy žádnou odbornou radu, stačilo si povolení k rekonstrukci jen přečíst ,ovšem pokud jste tedy nerealizovala rekonstrukci tzv. na černo !!:S Z toho co jste v předešlém nesmyslném příspěvku napsala vychází jen jedna skutečnost a to ta, že jste na protipožární dveře nechtěla termínově čekat. Teď už chápu vaši zoufalost, jelikož nemáte co by jste vlastně mohla vůbec reklamovat. V původním mém příspěvku jsem napsal, že nákup dveří odkládám, ale mou motivací této vaší ubohé diskuse bylo koupit si dveře právě od firmy HT a již je mám namontovány. Pokud by jste se do mne nenavážela ani bych to sem nepsal. Pokud si i všimnete, tak z jiných portálů byly vaše příspěvky již odstraněny a tím co jste nyní napsala jste u mne opravdu pouze hloupý zákazník pokud zákazník vůbec jste. Kdybych byl majitelem firmy HT a objevila by jste se po tomto co tu předvádíte u mne v kanceláři prolítnula by jste u mne zavřenými dveřmi. Toto je má osobní reakce na chytráka, kterým jste mne nazvala.:P
    Petr Stropík

    #45240
    admin
    Správce

    Hezký den. Panelový byt, Lesná. Průzkum trhu jsem velký nedělal, Adlo, Next – a díky dobré komunikaci v podstatě obratem domluva s HT Dveře: dobrá cena i domluva termínu montáže. Když pročítám předchozí diskuse, moc jim nerozumím. Proč je tak velký problém protipožární certifikace? -i HT dveře mi ji nabídlo- po konzultaci s SVJ v našem panelovém domě netřeba. Montážní dvojice byla v pohodě, rychlá, chodbu po sobě uklidili, obával jsem se výměny a vyzdění zárubně, ale šlo to, jak do množství hluku, tak prachu. Dveře jsou hezké, stejně tak kování. Za mě, s HT dveře spokojenost 🙂

    #45241
    admin
    Správce

    Vážení recenzenti,

    nemohu mlčeti k některým tématům, která se tu rozebírají a nad nimiž visí jakési otazníky. Rád bych proto podotkl, že nejsem naivní důvěřivec a pokud mám investovat své pracně nabyté korunky, určitě si dotyčnou firmu předem prověřím.

    Na sklonku loňského roku jsem vybíral firmu pro výměnu vchodových dveří v panelákovém bytě, nakonec jsem tuto zrealizoval 14. ledna 2015 prostřednictvím firmy HT Dveře. K mému rozhodnutí přispěly nejen tyto (a další) recenze, ale i malý průklep firmy nejen v obchodním rejstříku, v neposlední řadě rozhodovala i cena. Vzhledem k faktu, že firma HT Dveře sídlí v Brně a já bydlím v Ústí nad Labem, prodejnu jsem nenavštívil, ovšem nemohu si stěžovat na jakýkoliv zádrhel ve vzájemné komunikaci. Po dohodě ke mně nakonec přijeli řemeslníci k jejichž práci nemám žádné výtky. Díky stávajícím zděným zárubním se sice práce protáhly na zhruba osm hodin, nicméně mohu již v tuto chvíli říci jediné – práce kvalitní, dveře s certifikátem pro pojišťovnu kvalitní, cena srovnatelných dveří nesrovnatelná.

    I já podotýkám, že jsem reálná osoba (pro případné dotazy přidávám svoji emailovou adresu – sorentes@seznam.cz) a nemám ve zvyku chválit to, co si chválu opravdu nezaslouží. Souhlasím se všemi, kteří se dovtípili, že se tu vyskytují recenze štvavé, ale i od samotných firem, proto svoji identitu neskrývám.

    Firmu HT Dveře vřele doporučuji, i přes nepatrné počáteční pochybnosti jsou seriózní a spolehlivá firma.

    Zdraví Miguel De Sorentes.

    #45242
    admin
    Správce

    První seznámení s firmou HT dveře bylo pozitivní, slušné ceny, síť prodejců a dokonce i foto majitele na webové prezentaci ve mně vzbudilo pocit solidnosti.

    Důvody proč jsem přesto uzavřenou objednávku zrušil :

    – Telefonický rozhovor s majitelem, který nebyl ochoten nacenit výměnu noname zámkových vložek za kvalitní rakouské.
    – Požadavek uhradit 1500,- kč za banální sjednocení 2 zámku na jeden klíč.
    které v zámečnictví udělají za max 200 kč.
    – Rozpory v třídách odolností dveří a zámku ,které uváděl majitel firmy a můj místní dodavatel.
    – Informace z firemního letáčku (viz příloha) ,kde cena dveří Premium před slevou je 34990 kč tedy o 5000 kč více než je u firmy HT cena nejdražších dveří Royal. 😀 . Dále se zde píše že cena v akci 19990,- kč zahrnuje „kompletní realizaci“ přesto po Vás požadují 500,- kč za dopravu.
    – Konstrukce dveří,kde je tloušťka plechu 0,7mm, je slabá v kombinací s žebříkovou výztuhou (nikoliv mřížovou) a lacinou zámkovou vložkou.
    – Konstrukci zárubně bez spodní strany považuji taktéž za nedostatečnou.
    – Po výzvě majitele firmy HT, že si tyto dveře můžu klidně koupit sám v Polsku jsem zjistil ,že cena v Polsku včetně montáže je v přepočtu cca 11 560,- kč.

    Jak jsem řekl i majiteli firmy HT, nehledám parodii na dveře,chci kvalitu na kterou se mohu spolehnout , objednávku jsem zadal konkurenční firmě předběžná cena je 29 000,- . O kvalitě a způsobu jednání Vás budu informovat po realizaci. S pozdravem Kadlec V.

    #45243
    admin
    Správce

    Dobrý den, nestalo se Vám, že se uvolnilo kování?

    #45244
    admin
    Správce

    Vážený pane Kadleci,

    nezbývá mi než neagovat na Váš příspěvek, který je bohužel pro naši firmu velmi nepříznivý. Je nám líto, že Vám naše firma nedokázala dát vysoce kvalitní výrobek a perfektní zákaznický servis, který zajišťujeme po celé ČR tak jako jiným zákazníkům, ale od toho jsou zde na trhu i jiné firmy zabývající se problematikou bezpečnostních dveří, kde vám nabídnou rovněž kvalitní výrobky, nicméně za výrazně vyšší cenu. Není na světě člověk ten, který by se zavděčil lidem všem.
    Ale co mě mrzí nejvíce je, že Vaše názory, které zde reprodukujete mají jediný cíl – znevěrohodnit naši firmu a zároveň poškozovat kvalitu našich dveří, z důvodu, že jsme nepřistoupili na Váš požadavek výměny zámkových vložek za jiné. Sám majitel vás odkázal na jinou firmu, v případě, že požadujete záměnu komponentů dveří.
    V naší firmě garantujeme všem zákazníkům jistotu, že dveře, které si od nás objednají, jsou identické s dveřmi, které byly ve zkušebním ústavu a podstoupily všechny předepsané zkoušky pro deklaraci bezpečnostní třídy RC3 dle harmonizované celounijní normy PN-EN 1627:2012. Z tohoto důvodu nenabízíme ani jiné zámkové vložky, ani jiné typy kování a další komponenty, které zákazníci mají občas tendence si dodávat sami. Firma HT DVEŘE tímto postupem garantuje skutečnost, že dodané dveře odpovídají přesným specifikacím deklarovaných certifikátem. A z této skutečnosti naše firma nikdy neustoupí.

    Přeji příjemný den

    Jiří Vyklický,
    obchodní ředitel HT DVEŘE s.r.o.
    obchod@htdvere.cz

    #45245
    admin
    Správce

    Vážený pane řediteli Vyklický,
    reaguji na Váš poněkud rozezlený komentář.
    Všechny informace, které jsem uvedl ve svém příspěvku jsem získal právě na webu firmy HT dveře nebo přímo od jejího majitele.
    Proto nechápu Vaše nařčení z toho, že cituji Vás : “ …. názory, které zde reprodukujete mají jediný cíl – znevěrohodnit naši firmu a zároveň poškozovat kvalitu našich dveří, z důvodu, že jsme nepřistoupili na Váš požadavek výměny zámkových vložek za jiné…..“
    Uveďte prosím, které body mého příspěvku jsou lživé?
    Objednávku jsem zrušil proto, že jste nebyli schopni vysvětlit rozpory v tvrzení majitele a mého místního dodavatele ohledně bezpečnostních tříd a výměna zámku byl jen jeden z bodů mé nespokojenosti. Opravdu si trváte na tom, že ke dveřím dodávate vložku bezpečnostní třídy 6 , jak uvádíte na svém webu ?( viz příloha).
    Pokud, jak uvádíte, opravdu poskytujete vysoce kvalitní výrobek a perfektní zákaznický servis, který zajišťujete po celé ČR, tak přece nemůže být problém dodat zámky nebo např. barvu dveří i podle požadavku náročnějšího klienta.
    Nezpochybňuji, že výše uvedené dveře splňují všechny předepsané zkoušky pro deklaraci bezpečnostní třídy RC3. Ovšem je známo, že se jedná o stupeň zabezpečení, který odolá pouze příležitostnému zloději . Ano, tento stupeň má většina dveří prodávaných na našem trhu, podstatný rozdíl je v tom, jak dlouho díky své konstrukci, budou ty které dveře zlodějům odolávat.
    Kadlec V .

    #45246
    admin
    Správce

    Vážený pane.
    Důvod Vaší nespokojenosti nespočívá v tom, že by jsme nebyly schopni vysvětlit rozpory v normách. Hovořil jste se mnou osobně a důvod Vašeho rozhořčení je, že jsem Vám nesednul možná i jako obchodník, ale v každém případě jsme spolu po telefonu neřešili normy ani certifikáty. Odmítnul jsem Vám dodat dveře bez vložek, či zakoupit vložky jiné a zaměnit je s těmi co prodáváme v cenovém balíčku. Odmítnul jsem Vám dát slevu na sjednocení vložek a vysvětloval jste mne rozezleně, proč účtujeme dopravu , že by měla být v ceně dveří. Ano odkázal jsem Vás následně na konkurenci s tím, že Vašim požadavkům nemohu vyhovět a dveře musíte objednat jinde. Pokud by jste měl zájem a požádal mne o zaslání certifikátů ,zaslal bych Vám je tak, jako je zasílám každému zákazníkovi ,který mne o to požádá. Nemusel jste následně nyní uvádět bez ověření (jen na základě infa od konkurence), že lžeme při prodeji bezpečnostní vložky třídy odolnosti 6 , jelikož jsem Vám toto mohl zaslat a doložit, včetně překladatelské doložky ze které jen cituji ,,Třída odolnosti proti vloupání: -C- dle KT/402/IMP/2009,září 2009, 3. Vyd: Třída zabezpečení : -6 – dle PN-EN 1303:2007 PLATNOST CERTIFIKÁTU DO 27.března roku 2017 atd.atd.atd certifikát má 3strany tabulky atd. (nebudu to sem kopírovat). Tento mám uložen u mne v kanceláři v originále, kdykoliv k nahlédnutí a doložení. Předpokládám ,že stejně jako Vám konkurence poradila, proč naše dveře nekoupit, zdůvodní i neplatnost certifikátu minimálně tím, že se nejedná o ryze Český výrobek. Pomlouvat zde konkurenci co má na dveřích špatně, nebo co má na stránkách zavádějící nebudu a nečinil jsem tak ani u vymyšlených diskusních příspěvků z minula , tohoto se zcela i nadále zdržím. Jedna věc mne nyní trochu těší, že konečně komunikuji s opravdovým nespokojeným zákazníkem , který se dokáže pod příspěvek podepsat a je v naší firmě dohledatelný. Nicméně mne vzniklá situace mrzí a ano je to možná mé profesionální selhání , že jsem Vás jako zákazníka nezvládnul udržet v klidu. Pokud to ale počítám správně 19990.- + 500kč (doprava , která vás rozezlila) celková cena dveří 20 490.- nyní za dveře dáte o cca 9000.- více a koupíte si tím pouze lepší pocit ,nikoliv lepší zabezpečení , nebo o tolik lepší výrobek. Možná jste si tím koupil i známější značku což je v pořádku. Již jsem ale někde uvedl , že k prvnímu prodeji našich dveří došlo před čtyřmi lety, do dnes slouží bez problémů. Konstrukce našich prodávaných dveří je výborná a bylo by naivní vycházet z dedukce , že co je těžší a z tlustějšího železa vydrží déle.To ,že naše dveře nevydrží tak, jak dveře konkurence nemá v ničem oporu. Po telefonu jsem Vám sdělil , že jsme udělali úpravu v letáčcích a již je na nich uvedená pouze konečná cena včetně DPH .Je možné ,že starší typ letáčků se ještě někde objeví .Stejně tak nyní dochází ke změněně na stránkách a v reklamních kampaních (nelze to udělat během dne). Zároveň veškeré podněty tedy i Vaše vyhodnocujeme a odpovídáme na ně v naší poradně na www tak ,aby nedocházelo k zavádějícím informacím. Nyní na základě i Vašeho podnětu jsme tam uvedli ,že z naší pozice při prodeji dveří nebudeme zaměňovat komponenty na našich dveří před instalací atd. Omlouvám se Vám za to, že Vám naše firma nevyšla vstříc a za to, že se cítíte být natolik poškozen, že si dopisujeme prostřednictvím diskusního fóra . Přeji Vám ,aby jste byl spokojen se dveřmi a výrobcem ,kterého jste si vybral a tyto dveře splnily Vaše očekávání. Není důvod si myslet, že jste vybral špatně.
    S pozdravem Haltmar Tomáš
    Jednatel společnosti HTdveře s.r.o.

    #45247
    admin
    Správce

    Dnes a včera jsem si byl „osahat“ několik značek bezp. dveří a HT dveře nejsou nijak horší. Oproti TOP modelům jsou o malý krůček pozadu, na poklepání zní trochu víc dutě, ale nic hrozného oproti dveřím za dvojnásobnou cenu. Za stejné ceny konkurence nic navíc nemá, naopak. Designem se mi líbí HTdveře nejvíc.

    K tomu sjednocení zámků – něco jsem zjišťoval a vzhledem k tomu, že se jedná o dva různé typy, tak to rozhodně nebude banální, ale naopak se ten přídavný musí nahradit za vyšší model a pak ho teprve může někdo sjednotit.

    Normálně mám po zkušenostech přirozený odpor ke všemu polskému, ale po prohlídce už jsem téměř rozhodnutý po HTdveře. Je to velký a prověřený výrobce. Včera jsem mluvil s majitelem a ptal se ho, zda je možné dodat dveře, které ještě ani nemají v nabídce ale jsou od stejného výrobce a co mě mile překvapilo, tak odpověď byla, že pokud jsem ochotný si počkat (jelikož je logicky nemají skladem), tak ANO. Ještě tedy záleží na ceně, kterou mi nabídnou, ale ten přístup se mi líbil.

    Dál jsem včera odpoledne jednal se dvěma prodejci v Praze a jeden na mě po telefonu neměl čas a neudělal na mě moc dobrý první dojem. Druhý výborný přístup a ochota, ihned jsem se domluvil na prohlídce u něj doma. Zajel jsem si sice 50Km, ale jsem spokojený.

    #45248
    admin
    Správce

    * výrobcem myslím tu firmu, která jim je dodává. HTdveře je nevyrábí.

    #45249
    admin
    Správce

    Zdravím, bezpečnostní dveře za mě vyřešil přímo developer, ale zbylé interiérové dveře jsem nakoupila v pohodě v Gimaxu. Můžu jen doporučit.
    http://www.dvere-rychle.cz/akce-dvere-zaruben-1990/

    #45250
    admin
    Správce

    Stále se opakujícího komentáře, který plive špínu na firmu HT dveře „janinkadvorak“ a „duchajs“, jsem si všiml snad na všech fórech o bezpečnostních dveřích. Sám jsem hledal nějaké refernce, pže jsem plánoval taky nákup dveří. Člověk se opravdu žádného seriosního názoru nedohledá. Rozhodl jsem se ignorovat komentáře těchto přispěvovatelů (neboť nevěřím, že se jedná o skutečné zákazníky) a koupil od HT (přeci jenom jejich ceny jsou výrazně nižší, než u konkurence). A moje zkušenost? Ať si kdo chce říká co chce, ale za 20 000 mám parádní dveře (montováno 13.2.2015). Je pravda, že nejdřív jsme se nemohli dohodnout na ceně dopravy, pže podle jejich stránek to mělo být výrazně méně. Nicméně nakonec jsme se dohodli na jejich ceně s tím, že mi udělají drobnou protislužbu.
    Každopádně dveře v pořádku, jsou nádherné (tmavý ořech), jakože fakt jsem z nich nadšený. Pánové, co montovali byli pohodáři (borci co mají na starost Olomouc). Byla na nich vidět dobrá nálada a sehranost, žádná sprostá slova, což oceňuju. Já to u práce nedokážu 😀 Snažili se udělat co nejmenší nepořádek a když už nějaký byl, tak si to poctivě uklidili. Díky za rychlé dodání a montáž. (mimochodem, tenhle přípěvek dám i na jiná fóra, ať se lidi zbytečně nebojí).
    Nevím jestli jsou dveře z Polska, ale je mi to u zadele, pže i když tomu možná nevěříte, v Polsku umí dělat i hezké a kvalitní věci, když si o ně zákazník řekne.
    Nikomu nevnucuju ať si vybírá HT, jen si myslím, že je fér slyšet i opravdového zákazníka. Jesl(;)

    #45251
    admin
    Správce

    dobrý den, prosím o radu, u které firmy je možné pořídit solidní a cenové dostupné bezpečnostní dveře.

    #45252
    admin
    Správce

    a chcete je do interiéru nebo venkovní?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 87)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.