bezpečnostní dveře

Úvodní stránka Fóra Okna a dveře bezpečnostní dveře

  • Toto téma obsahuje celkem 86 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 87)
  • Autor
    Příspěvky
  • #45223
    admin
    Správce

    Tak jsme s manželkou udělali užší výběr a rozhodujeme se mezi Sherlockem a Nextem. S MT dveře byla divná komunikace a moc se nám to nelíbilo

    #45224
    admin
    Správce

    Tak jak jste nakoupil? Já bych si tipnul na Next 🙂 Mám pravdu?

    #45225
    admin
    Správce

    No manželka chtěl šerloky kvůli ceně, já Next kvůli celkovýmu provedení. Chvíli jsem ji musel přesvědčovat, pak povolila 🙂 takže jo, tipnul ste správně Next (^)

    #45226
    admin
    Správce

    Dobrý den

    Za účelem vypracování diplomové práce na téma LED osvětlení a jeho prodej, bych Vás rád požádal touto cestou o vyplnění krátkého dotazníku, který Vám zabere méně než 1 minutu.
    Dotazník najdete na tomto odkazu: http://bit.ly/Q8MsBL

    Moc děkuji Vítek Machal

    #45227
    admin
    Správce

    Dobrý den,
    již cca dva týdny procházím internet a samozřejmě nejen stránky výrobců,ale i fóra. Bohužel je fakt, že co se týká bezpečnostních dveří, moc toho najít nelze a to co člověk najde nestojí za nic. Samá superlativa, nebo naopak, samá špína. Bohužel, ač jsem si vědom, že více příspěvků napíší obchoďácí nebo majitelé těchto firem a samotný zákazník se tu vyskytne jen náhodou, byl jsem „recenzemi“ tak znechucen , že jsem výměnu dveří zatím pozastavil a do firmy HT Dveře se nejel ani podívat. (Firmu HT Dveře jsem si vybral předběžně na internetu, líbilo se mi dvojité těsnění a hliníkový práh, cena byla také akceptovatelná, jsou samozřejmě i lepší dveře, ale cenově bohužel někde úplně jinde).

    Posledních pár dní, co každý večer cestou do ložnice procházím kolem 35 let starých skřivených dveří , pod kterými profukuje usínám téměř rozčílen, že si dnes člověk musí zaplatit za pořádné dveře cca 35tis nebo přetrpět uvolněné kliky, nesedící těsnění a kdoví co se tu ještě psalo.

    Inu jsem rád, že se pan Haltmar ozval. Dnes se jedu podívat na Šlapanickou a když vše dobře dopadne, dveře objednám. Snad tu pak bude konečně jedna skutečná zkušenost pro budoucí generace hledajících i pár fotek z realizace (;)

    #45228
    admin
    Správce

    Nechali jsme s manželem namontovat dveře Next do paneláku. Doporučuju, protože mají zvukovou izolaci a už konečně neslyšíme doma ten protivný výtah a sousedovic pejsci už nás taky ráno nebudí.

    #45229
    admin
    Správce

    Tak už máme dveře. Přikládám foto jako důkaz 😀 Komentář napíši do dalšího příspěvku. [^]

    #45230
    admin
    Správce

    Mám pocit, že mi to tu někdo sabotuje :X už 4x sem psal příspěvek a vždycky se to kouslo. GRRRRR (8))

    Takže krátce : NEXT, ADLO, SCHERLOCK – dobré dveře, první dvě firmy ale přiliš drahé (na panelákový byt), Sherlock o něco levnější, ale má divné prodejce a hnusný řetízek místo omezovače otvírání.

    Dveře NOVÁK – velmi podivné, cena sice o cca 1000,- kč lepší za podobné nebo možná stejné dveře, ale nabyl jsem dojmu, že by to mohla být moje nejdražší ušetřená tisícovka.

    Vybrali jsme HT Dveře. Montáž proběhla asi za týden po objednávce. Bez zálohy. Na montážnících bylo vidět že je to baví, žádní ubručení lemrouši. Montáž trvala cca od 7:45 do 12:30. Dle očekávání montážníci vylomili dvě kachličky v předsíni. Když jsme jim dali náhradní kachle a spárovačku vše opravili. 🙂 Dveře krásně zapravili, omyli z nejhoršího. Sousedé si chválili jak rychle a „tiše“ vše proběhlo. Dveře používáme cca měsíc a jsme spokojeni. Omezovač otvírání je super a horní zámek se hodí. Náš malý syn na něj nedosáhne 😛 HT Dveře mohu jen doporučit. V případě dotazů mi klidně napište email. Dveře jsem opravdu hodně dlouho vybíral a jsem teď odborník teoretik :]] mavojek@gmail.com PS: Česká pojišťovna nám certifikáty bezpečnostní třídy uznala a dostali jsme slevu na pojištění domácnosti. (;)

    #45231
    admin
    Správce

    Nedávno jsem si pořídila bezpečnostní dveře do panelákového bytu od firmy HT dveře. Když mi přišla kontrola z bytového družstva, oznámili mi, že dveře nejsou podle našich norem protipožární a musím je co nejdřív vyměnit, protože prý každý byt musí mít protipožární dveře. Dodavatel dveří se k ničemu nemá a já se cítím docela podvedená. Pokud máte někdo stejnou zkušenost, napište mi sem a pojďme společně podat stížnost na ČOI.

    #45232
    admin
    Správce

    Dobrý den. Bohužel žádnou reklamaci ani stížnost s ohledem na protipožární dveře jakožto jednatel společnosti neeviduji. Ani žádná reklamace na naší firmě s ohledem na protipožárnost evidována není. V případě, že by nějaká stížnost či reklamace ke mne dorazila ,osobně jakožto jednatel společnosti bych ji řešil a garantuji, že ke spokojenosti zákazníka. Pokud tedy daný problém nastal rád ho budu řešit ale obávám se, že problém bude zcela jinde. Co se týče Brněnské pobočky ale i jinak, posíláme certifikáty a hlavně od protipožárních dveří zákazníkovi právě s ohledem na odsouhlasení právě pro družstva na požádání před realizací. Jinak norma hovoří jasně ,tam kde protipožární staré dveře nejsou nemusí být nahrazeny dveřmi protipožárními, tam kde ale protipožární dveře jsou, byť podle staré normy ,musí nové dveře protipožární být. Protipožární dveře prodáváme procentuálně velmi opravdu velmi málo a pokud prodáváme neprotipožární dveře, je to i označeno v objednávce, která je pro všechny pobočky po celé ČR stejná. Pokud se mne tedy zákazník ozve a kontakty jsou na mne uvedeny na stránkách budu záležitost řešit i současně s bytovým družstvem ,který má s certifikátem problém. Pokud se bude chtít zákazník na ČOI obrátit, nemohu tomu zabránit ale budou se ho tam s největší pravděpodobností ptát jestli věc řešil v reklamačním řízení a za sebe mohu říct a opakuji reklamaci na protipožární dveře a její certifikaci zde nemáme a neevidujeme a dveře do bytu má od nás co já vím tak i člen a zaměstnanec požární ochrany. Ale to vše je bezpředmětné řešit pokud nebyla naší společnosti reklamace zaslána, nebo na sídlo firmy nahlášena, momentálně ji tedy ani řešit nemohu jelikož nevím o koho, jakého a odkud se zákazník nachází.Haltmar Tomáš jednatel společnosti HTdveře s.r.o.

    #45233
    admin
    Správce

    Janinko,
    napište mi prosím o jaké bytové družstvo se jedná, to by mě fakt zajímalo :]]

    Já jsem řešil to stejné, včetně hlavních vchodových dveří do paneláku a narazil jsem na dost věcí, ale to co píšete je TOTÁLNÍ KRAVINA. Víc se rozepisovat nebudu, každý inteligentní člověk umí zvednout telefon a zavolat si. A opravdu si nedovedu představit, že by Vám někdo nařizoval PROTIPOŽÁRNÍ dveře té a té třídy tam, kde jste měla papíráky, v lepším případě dřevěno překližkové dveře.

    🙁 Docela mě mrzí, že tato fóra slouží akorát k vychvalování nebo kydání špíny na konkrétní firmy a neřeší se tu skutečné instalace a dotazy/připomínky nás, existujících lidí.

    V tom aby se pak 8o) vyznalo…

    #45235
    admin
    Správce

    Zkoušela jsem je reklamovat obchodníkovi, který mi je prodal, ale moc se se mnou nebavil, že prý prodává soustu různých dveří a nepamatuje si, že by mi rozmlouval protipožární… navíc polské HT dveře prý letos dovezly jen pár kusů požárních dveří a tak bych prý dlouho čekala …

    #45236
    admin
    Správce

    :]] Tak já se bavím… ono je vidět, že Janinka (podle mého názoru Novák, Sherlock, nebo NEXT) si ani nedá práci aby fórum četli a všude hází stejné příspěvky typu CTRL+C a CTRL+V. Opravdu si stačí vygooglovat Janinkadvorak a je na všech fórech to stejné… ale reakce žádná.

    Je zajímávé, že jsem nenarazil na JEDINÉHO reálného člověka, které by si nějaké dveře udělat nechal. Ač dávám kontakt na sebe a to jen proto, že se JSEM SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK firmy HT dveře (^)

    Píšu sem jen proto, že jsem strávil více jak rok hledáním dobré firmy a nakonec ji našel. A jediné, čeho tyto „Janinky“ tj. firmy neschopné normální konkurence dosahují je to, že se člověk akorát naštve a nechá si dveře staré, protože je prostě nas*aný a unavený už jen z toho hledání.

    Osobně doporučuji všem solidním lidem, kteří mají zájem a radu, názor nebo klidně i nějaké fotky/videa, popřípadě jsou z Modřic, kde mám dveře instalované, klidně se ozvěte na mavojek@gmail.com.

    A pro ty firmy, které mají zapotřebí vymýšlet si smyšlené příběhy reklamací a nevím čeho:

    Nejsem pan Haltmar, ani jeho bratr, bratranec nebo teta. Ani jeho zaměstnanec, společník nebo já nevím co ještě vymyslíte. To jste opravdu neměli prostě jen „Spokojeného Zákazníka ???“ (8))

    #45234
    admin
    Správce

    Jsem potencionální zákazník na bezpečnostní dveře. Od diskusního fóra jsem moc neočekával, ale zapojím se jelikož mne tato diskuse nenechává chladným a pro potencionální zákazníky jsem zjistil během jen dvaceti minut telefonování v pátek a po proběhnutí pár emailů následující .Pan Vojta je skutečný zákazník firmy HTdveře. Tím vyvstává dotaz pro ,,janinkudvorak,, a ,,duchajz,, otázka- pohráli jste si i s touto myšlenkou, připustili jste tu možnost, že kromě pochvalných emailů ,které si sem i jinam píší pouze firmy, zde na fórum může napsat zkušenost i opravdový zákazník? Jeden telefonát do firmy HTdveře a zjistíte bez zaváhání, odkud dveře jsou, co je a co není skladem na co a jak dlouho budete čekat a že si můžete vybrat dveře jak protipožární tak bez požární vložky. Během chvilky máte na emailu zaslány veškeré certifikáty, aniž by jste zakázku uzavřeli co navíc na infolince vám to nezvedne sekretářka ,ale majitel společnosti. Po dotazu na sklad a skladové zásoby dostávám nabídku prohlídky skladu, které jsem zatím ale nevyužil. Dostávám také veškeré informace o výrobě, výrobci včetně odkazu na jeho stránky. Jeden telefonát v němčině mne ubezpečuje o tom,že firma HTdveře je opravdu již čtvrtým rokem obchodním zástupcem pro ČR poměrně velkého výrobce bezpečnostních dveří. Podívám li se na stránky http://www.htdvere.cz nikde na nich nevidím to, že by se prezentovali jako výrobci z čehož jsou osočování. Každý kdo tyto moje články čte, může udělat to samé jako já a ať mne pak zde na fóru obviní, že jsem lhář. Ale k problematice ,,janinky,, která nebude až tak janinkou a ,,duchajzovi,, který nebude až tak duchajzem. Jak jsem si všimnul a na tom se tedy asi všichni shodneme problém vůbec není v kvalitě dveří od firmy HT dveře a to si myslím, že bude ten největší problém Janinky a Duchajze. Dobře přejděme tedy k problematice protipožárnosti o které se tu debatuje. Od bytových družstev se dozvíte různé informace. Volal jsem náhodně na tři. Jednomu bylo vše jedno a bylo vidět, že úředníka zajímá jen jeho teplé místo na pohodlné kancelářské židli a že o problematice neví vůbec nic a bylo mne řečeno ať si dám dveře jaké chci. Druhé se zajímalo o dům, kterého se to týká a že na základě toho teprve může říct, jestli je potřeba mít protipožární dveře či nikoliv. Vše záleží totiž na tom jak a kdy byl dům kolaudován a s ohledem na požární zóny, únikové prostory ,výšku budovy apod.. Obecně tedy ten kdo uvádí, že je potřeba vždy a všude osadit dražší protipožární dveře tedy lže stejně jako ten, který řekne, že nikam není potřeba protipožární dveře dávat. Třetí družstvo a to ve mne začala vřít krev mne mělo tu drzost určit mi model a co více i výrobce (mám chuť podat protikorupční oznámení) Dále trvali na protipožárních dveřích aniž bych jim sdělil ,kde bydlím, jaké mám stávající dveře. Volal jsem tedy i na požárníky, kde mne bylo krátce řečeno, že norma a certifikace stávajících dveří se při výměně nových nesmí jakkoliv zhoršovat, ale že si lidi ve většině případech obzvláště pokud je byt v jejich osobním vlastnictví dělají co chtějí a to s ohledem na to, že cenově na dveře, které by tam případně opravdu měli mít v mnoha případech ani nedosáhnou. Z laického hlediska nechápu, že pokud si nechám stávající dveře, které mne shoří během pěti minut sloužit dalších 30let nebude to vůbec nikomu vadit, ale pokud si budu chtít třeba zítra dáti dveře nové budou o tom rozhodovat jiní, kolik za ně a jaký model si koupím. Paradoxně jsem volal i do pojišťovny a ty při uzavírání pojistných smluv a možných slev zajímá pouze taky jen bezpečnostní třída nikoliv protipožárnost. Co se týče mého bydliště zcela jistě nepotřebuji protipožární dveře a i kdyby nejsem si jist, že bych bytové družstvo po mnoha konzultacích na různých místech ještě vůbec akceptoval. Vyjímkou by byla rekonstrukce bytu na základě stavebního povolení či ohlášení. Poslední problematikou ,která je nám zde předhazována je původ dveří. K tomu jen krátce. České firmy by měli vsázet na prestiž,dlouholetou tradici,servisní zázemí,kvalitu nikoliv na plivání po výrobcích z jiných států.Zahraniční firmy a jejich zástupci co se jim dokáží vyrovnat, by se za tuto skutečnost neměli stydět. Lidí co mají ještě nějaké předsudky ubývá ,lidi co mají rozum se budou zajímat o důležitější aspekty. Už jen brambora, která je vypěstovaná u nás je opravdu česká ,ale jakékoliv výrobky zde vyrobené s českými součástkami nemají mnohdy ani z 1% nic společného.

    Přesto je směle nazýváme českými výrobky a s předsudky je kupujeme v domnění, že jsme podpořili nějaký náš virtuální trh, který zde již min.20let není.Nákup dveří stejně jako jiní odkládám.Petr Stropík.

    #45237
    admin
    Správce

    Pan Stropík si mě ověřil. Takže já opravdu existuji :]] hurá, dobré to vědět. 😀

    No a jinak jsem rád, že mi docela dost lidí píše a ptá se. Odpovídám na všechny dotazy, protože mne tyto diskuze také zvedají ze židle 😛

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 87)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.