bezpečnostní dveře

Úvodní stránka Fóra Okna a dveře bezpečnostní dveře

  • Toto téma obsahuje celkem 86 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 87)
  • Autor
    Příspěvky
  • #45209
    admin
    Správce

    Dobrý den, všem kdo potřebují bezpečnostní dveře bych ráda doporučila firmu „NEXT spol. s r.o.,Pobřežní 8,186 00 Praha 8“.
    Jejich odborný a profesionální přístup mě příjemně potěšil a to od prvního setkání. Přišel servisní technik a nic nenutil, pokud jsme se zeptali poradil, ale nikdy se rada netýkala nejvyší ceny, potom přišli zedníci (měnili jsme futra), vše bylo pohodové i po sobě uklízeli a nakonec montážní skupina se dveřmi a opět vše uklidili, no co si víc může člověk přát. Lenka Chramostová

    #19366
    admin
    Správce
    #45210
    admin
    Správce

    My máme bezpečnostní dveře od prodejce JKT OKNA Olomouc, stránky mají http://www.securidoors.cz. Jsou z Olomouce. Byly za dobrou cenu a fungují dobře.Taky mnohem lépe těsní a jsou moc pěkné. Koukni na stránky, dělají k tomu i veškeré práce spojené s výměnou, bylo to vše za jeden den a ani moc nepořádku nebylo.Sousedův byt v zimě vykradli a tak jsem měla strach a tak jsme si je koupili. Jsem moc spokojená. Katka OLOMOUC

    #45211
    admin
    Správce

    Dobrý den, přemýšlím o bezpečnostních dveřích. Jsou nějaké věci, na které se mám při poptváce zaměřit nebo je to jedno, protože se vše řídí nějakýma normama? Nevíte někdo? Přede díky za odpovědi

    #45212
    admin
    Správce

    Jedno to určitě není. Je celkem 6 bezpečnostních kategorií. Normální smrtelník se kupuje dveře ze 3. třídy nebo 4. třídy.

    #45213
    admin
    Správce

    Díky. Bydlíme v paneláku, takže předpokládám, že by se dali objednat nějake standardizované dveře – panelákovky. Ale zatím jsem nic moc na internetu nenašel 🙁

    #45214
    admin
    Správce

    člověče neblázněte,pokud chcete mít všechno na 100%, vprdněte se na interneové obchody nebo objednávky a taky na hobby markety, není to jen o koupi za nejlpší cenu, ale celkově o správném vyměření, o futrech, jestli jsu vhodné, jestli potřebují vystužit, ukotvení atd – prostě je lepší oslovit konkrétního dodavatele

    #45215
    admin
    Správce

    ještě jsem zapomněl, že je třeba a ty dveře měly certifikaci, odpovídaly požárním normám atd

    #45216
    admin
    Správce

    doporučuji přečíst následující článek http://www.inspirace-interiery.cz/jak-vybrat-bezpecnostni-dvere/ a poté se osobně vydejte do kamenného obchodu, kde vám s výběrem poradí. nedejte tady na ty rady kde kdo kupoval dveře, nekupujete slepice na tržišti, ale důležitou věc do bytu nebo domu.

    #45217
    admin
    Správce

    Tak jsem si zadal do googlu bezpečnostní dveře a poslal jsem poptávku do prvních firem. MT dveře, Sherlock a Next. První dva jsou docela levný

    #45218
    admin
    Správce

    buďtě opatrný, Next je česká výroba a špička v oboru. Ale ty MT dveře zkoušel švára a docela se spálil. Neměly potřebný certifikáty a nedostal pak od pojištovny slevy na pojistce a při montáži mu to doma docela dodělali. Jsu to prý polský deře podle polských norem… to mluví za vše

    #45219
    admin
    Správce

    ty poslední neznám, ale co jsem koukal, tak by to mělo být rusko nebo slovensko, takže zjistit, jaký tady mají servis, jestli jsou poblíž, kde bydlíte a jestli to sami montují

    #45220
    admin
    Správce

    ty jo, díky za info. Jsem nevěděl, že můžu mít slevu od pojišťovny, to je dobrý

    #45221
    admin
    Správce

    a nevíte teda, jaký je rozdíl mezi tou třetí a čtvrtou třídou dveří? Myslím, že jse o těch třídách psal a nepopsal jste to

    #45222
    admin
    Správce

    no ptal jsem se na to, jkdyž jsem řešil bezpečnostní dveře já a má to být něco jako že zkušební pracovník si nastuduje schéma zabezpečení a pomocí přesně daných nástrojů zkouší dveře otevřít a záleží, jestli se mu to povede nebo ne

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 87)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.