barvy Antirezin(na železo, plechy, dřevo, plasty…)

Úvodní stránka Fóra Ostatní barvy Antirezin(na železo, plechy, dřevo, plasty…)

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #54102
    admin
    Správce

    Nabízím velmi levně barvy Antirezin. Barvy Antirezin jsou na dřevo (AktiKolor, AktiLazur(dříve AktiDřevin), UNI – na plasty, BIO – vhodné i na dětský nábytek, hračky…, železo AkvaMetal- výborné na rez) Barvy Antirezin mají vrchní i základní barvu v jednom, lesklá. Výborně kryje, má rozliv syntetiky a nezapáchá. Dlouhá životnost nátěru.Cca za méně než poloviční cenu (1kg barvy nabízím za 100,–Kč). Barvy jsou nové, originální. S případným vrácením zbožím není problém. Platba zboží až po obdržení a překontrolování zásilky.S dopravou zboží také není problém.

    #19600
    admin
    Správce
    #54103
    admin
    Správce

    Já používám na železo barvy od svk barvy a jsem spokojený. Dobře kryjí a vydrží.

    #54104
    admin
    Správce

    svk barvy jsem taky zkoušel a jsou ok. Prý ze zahraničí, zkoušel jsem na kov a manželka vybrala magnetickou.

    #54105
    admin
    Správce

    Magnetickou jsem taky zkoušela a je dobrá. Teď se pustíme do malování celého bytu kromě dětského pokoje, tak asi taky budeme brát od svk barvy.

    #54106
    admin
    Správce

    Interiérové jsem zatím nezkoušel, ale asi budou taky dobré, když jsou od stejného výrobce.

    #54107
    admin
    Správce

    Ty neznám, chci příští rok malovat, protože čekám miminko, tak ať má nový pokojík. Asi je zkusím.

    #54108
    admin
    Správce

    Manžel zase potřebu kvalitní barvu na železo. Já tomu dvakrát nerozumím.

    #54109
    admin
    Správce

    Manžel zase potřebu kvalitní barvu na železo. Já tomu dvakrát nerozumím.

    #54110
    admin
    Správce

    Oaqafe Uzobdh wlx.lnbj.obydleni.cz.jpj.ub http://slkjfdf.net/

    #54111
    admin
    Správce

    Ipovoz Ixiumuj vpu.iddq.obydleni.cz.mkh.vs http://slkjfdf.net/

    #54112
    admin
    Správce

    provigil 100 mg modalert

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.