7 originálních tipů na vánoční dárky pro vaše blízké

Úvodní stránka Fóra Tipy a rady 7 originálních tipů na vánoční dárky pro vaše blízké

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #69123
    admin
    Správce

    Moc pěkné tipy na dárky. To já třeba minulý rok udělala obrovskou radost svému muži. Ten si totiž už hrozně dlouho přál nějaké chytré hodinky. Nakonec jsem mu tedy jedny koupila, konkrétně tyto od Samsungu: https://yeshodinky.cz/samsung/31083-samsung-samsung-galaxy-watch-42-mm-cerne.html Vzhledem k tomu, že má i telefon Samsung, tak to byla jasná volba.

    #20917
    admin
    Správce
    #69124
    admin
    Správce

    Dostat takový dárek je jistě krásné, ale k výrobě je potřeba být trošku kreativní. To v mém případě vůbec neplatí, takže nic nevyrábím a vše nakupuji. Zrovna včera jsem objednala manželovi kožený pásek z internetového obchodu penezenkylp .cz. Už jsem na pásek zvědavá, až mi přijde domů.

    #69125
    admin
    Správce

    S vymýšlením dárků pro děti nemám vůbec problém, dárky pro děti mám nakoupené jako první. Větší problém mám s vymýšlením dárku pro manžela. Letos jsem mu na Vánoce koupila whisky z Vizovic ze stránky eshop.rjelinek .cz, tak snad bude rád.

    #69126
    admin
    Správce

    Já jsem letos chlapovi koupila https://www.thechillidoctor.cz/ochutnavkova-sada-9-chilli-mash-e216.htm, myslím, že bude šťastný jak blecha 🙂

    #69127
    admin
    Správce

    S dětma je to v pohodě, já jim letos pořídila knížku Můj atlas zvířat a rostlin z familium, doufám, že mě také pustí knížku luštit :-).

    #69128
    admin
    Správce

    To je docela dobrý tip, no asi letos místo ponožek koupím tu sadu chilli taky, a taky se zahřeje 😀

    #69129
    admin
    Správce

    Taky už tuto knihu mám, dokonce i zabalenou :-), věřím, že bude mít veliký úspěch!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.