10 důvodů, proč využít služeb stěhovací firmy při stěhování

Úvodní stránka Fóra Tipy a rady 10 důvodů, proč využít služeb stěhovací firmy při stěhování

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel admin a poslední změna proběhla před 2 roky a 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #69192
    admin
    Správce

    Zdravím, moc mě těší, že je už vícero takových stěhovacích firem, které nabízí tolik komfortu. Já se stěhovala dvakrát a dvakrát skrze stěhovací službu. Poprvé, a to už je opravdu několik let zpátky, jsme se stěhovali přes jednu nejmenovanou firmu na stěhování. Připlatili jsme si i to, že nám nábytek a věci odstěhují nahoru do nového bytu, kde nebyly schody – věděli to předem. Nakonec nám odnesli jen gauč a dvě postele a to bylo vše. Všechny komody a ostatní věci nám tam nechali a odjeli. Takže nic moc příjemná zkušenost. Člověk po takové zkušenosti už samozřejmě se ani moc skrze stěhováky stěhovat nechce. Podruhé u stěhování mě manžel přemluvil, že už je doba jinde, že se s tím nebudeme tahat, máme více času, méně stresu a tak. Nakonec jsem povolila a nechali jsme se odstěhovat, teď už u jmenované firmy, Stěhování Koruna https://stehovanikoruna.cz/stehovani-bytu/ . Přístup úplně odlišný, vlídnost a vstřícnost k lidem. Jen tak dál!

    #20962
    admin
    Správce
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.