malování na zeď - Ostatní diskuze

malování na zeď

Nový příspěvek
malování na zeď

14.06.2006 21:16:16 | Skritekcz

Hezký den, mohl by mi někdo poradit, mám takový nápad, nakreslit si hezké obrázky na zeď, nevíte kde na internetu najít inspiraci nebo někoho kdo to provádí. Moc díky všem. R.M.S.
Odpovědět
Re: malování na zeď

15.10.2007 16:06:38 | Lucie

Nabízíme malování motivů na stěny interiérů i exteriérů. Naše služba je určena pro všechny stěny, které chcete oživit barvami - dětské pokojíčky,školky,školy,nemocnice,ordinace,obchody,kanceláře, restaurace,byty,domy,ložnice,koupelny,družiny... Namalujeme Vám motivy, které si budete přát nebo Vám motiv rádi navrhneme. Více se dozvíte na našich webových stránkách, kde naleznete ukázky naší práce nebo nás kontaktujte. www.kouzelnypokojicek.cz Váš Kouzelný pokojíček:)
Odpovědět
Re: Re: malování na zeď

16.10.2007 11:41:49 | Pete

Hezke! :D Kolik to stoji? 8-0
Odpovědět

03.11.2007 18:22:26 | Julie

No je to fakt krásný, uplně to ten pokoj rozzáří, ale nevolila bych do dětskýho pokoje ten poslední obrázek. Přijde mi, že hodně působí na psychiku, že je člověku zima i v létě ?-(
Odpovědět

27.01.2011 10:36:39 | Laura

Nádherné, díky za inspiraci (;)
Odpovědět

28.01.2011 13:22:16 | vilcea

Ten strom s opicemi je bomba!!!
Odpovědět
Re: Re: Re: malování na zeď

27.10.2011 14:42:47 |

A my strom s opicema malovat nemusíme:))Máme je živé a to přímo doma...asi metr od nich sedí Žako:-):]]
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: malování na zeď

23.01.2013 08:54:11 |

??
Odpovědět

28.01.2013 22:34:42 | Tapetovani Praha

S malováním na stěny máme bohaté zkušenosti, pro inspiraci se podívejte také na stránky http://www.tapetujeme.cz Dokážeme navrhnout originální motiv podle vašeho přání nebo vytvořit obraz dle vámi zvolené předlohy. Hezký den, Olga
Odpovědět

04.03.2013 08:20:50 |

v okolí Děčína a ÚSTÍ NAD LABEM můžu namalovat pokojíčky i já :) albiny77@gmail.com DALŠÍ OBRÁZKY MÉ PRÁCE MOHU POSLAT EMAILEM
Odpovědět

17.10.2007 14:32:23 | Markéta

Skřítku mrkni na www.predlohy.cz (;)
Odpovědět

04.11.2007 19:04:21 | skritekcz

děkuji :o)
Odpovědět

22.09.2009 08:38:33 | Maja1975

Zkuste kouknout ma www.malovaninazed.wbs.cz Profesionální přístup, precízní práce. Známa si nechala malovat na dve zdi a moc spokojená.
Odpovědět

10.03.2010 16:01:22 |

Dobrý den, mám výbornou zkušenost s panem Martinem, je výtvarník a designér a mimo malby používá i mnoho jiných technik, kterým obzvláštní Váš interiér. Přikládám fotku z obývacího pokoje, jedná se o 3D design a je to špičková práce! Vše originál :) Více info na www.walldesign.cz Hezký den všem!
Odpovědět

25.11.2010 19:43:18 | studentka grafiky

Dobrý den již několik obrázků na zed jsem kreslila poradim jestli chtece... kdyžtak napište kontakt
Odpovědět

11.02.2011 12:12:25 |

Dobrý den, mohl by jste mi někdo poradit jakými barvami mám kreslit na zeď obrázek do dětského pokojíčku a kde se dají sehnat?? Předem děkuji za odpověď. Veronika
Odpovědět

13.10.2012 22:31:25 |

malovat!!! ne kreslit! dobré jsou tonovací barvy na zed, černou používám temperu...a nějaké i stíny dodělávám buď akrylovými barvami nebo temperami
Odpovědět

04.01.2013 16:30:36 |

Dobrý den, namalovala jsem si obrázek na zeď temperou a problém vznikl ve chvíli, kdy přišla dcera a už zaschlý obrázek ochmatala. Taťka šmoula má rozmazanou čepici přes nos a oči. Dá se obrázek nějak zafixovat? Existuje nějaký lak nebo něco takového. A ohledně kontur bojím se, že i když se budu sebevíc snažit tak štětcem to nedám. Existuje jiná možnost? Pokud možno ne na věky jako lihová fixa která prý nejde přemalovat.Prosím poraďte Lysla@seznam.cz
Odpovědět

11.02.2011 13:48:41 | Šárka

Dobrý den, můžu se zeptat, odkud jste? Já jsem z F-M a sháním někoho, kdo by nakreslil černou linkou pár obrázků na zeď. Vím přesně, co tam má být, bohužel to nedokážu výtvarně provést :o)). Pokud jste zdaleka, nevíte o někom (náhoda je nevyzpytatelná), kdo bydlí poblíž a šel by do toho? Nebo poradíte alespoň, čím malovat? Je mi jasné, že fix je na stěnu nevhodný, ale štětce se bojím, pokud to budu muset rukou neumělou realizoat sama, tak bych měla v ruce radši něco méně nevyzpytatelného. A když už, tak jaká barva je nejlepší? Díky moc. A tiše závidím všem výtvarníkům :o)). Šárka
Odpovědět

16.03.2011 09:14:25 |

Dobrý den, nedávno jsem řešila podobný problém. Nikoho jsem nesehnala, tak se do toho pustila sama...:) no...:) nějak to nevyšlo:) Pak jsem objevila stránky www.sablonynazed.cz, tam jsem si nechala šablony na obrázky vyrobit a poslali mi na míchané barvy k obrázkům, což bylo super. Tak jsem zabila dvě mouchy jednou ranou a teď mám malá krásný pokojík přímo od maminky:)
Odpovědět

21.03.2011 08:29:15 | Lili

Ahojky, holky :) Jestli chcete nějaké malůvky na zeď, ráda se do toho pustím :) jsem z havířova a s kreslením na zeď mám už zkušenosti - naposledy jsem kreslila sestřence do dětského pokojíku a malý Tomášek měl šílenou radost :) jsem z havířova, což do frýdku není zas tak daleko :) takže jestli máte zájem, napište mi na mail, jak byste si to představovali a můžu vám nakreslit návrh, nebo už pošlete svůj, jestli ho máte :) klidně pošlu foto toho pokojíku, budete-li chtít. Můj mail je lilupaw@gmail.com Hezký den!
Odpovědět

28.03.2011 15:45:15 | Tereza

Ahoj Šárko, jsem z Ostravy a také s radostí nabízím pomoc :) Autem je to za rohem ;) tereza.muskova@seznam.cz
Odpovědět

20.03.2012 13:19:58 | Blanka

Taky nejsem v této oblasti zdatná, tak jsme to vyřešili po svém. My vklidili pokoj, firma http://udrzbadomecku.cz/ nádherně vymalovala (i s úklidem po malování) no a nakonec jsme jen nalepili samolepky na zeď. P.S. Obraťte se na net - samolepky vytvoří přesně podle Vašeho přání.(^)
Odpovědět

13.10.2012 22:32:59 |

kupte si samolepku
Odpovědět

08.03.2011 19:06:34 | Iva

mohl by mi někdo doporučit nějaké barvy se kterýma se dá dobře malovat na zeď?
Odpovědět

11.05.2012 11:56:51 | Jarkox

Ahoj jarkox mam jeden dotaz.. Jakymi barvami je nejlepsi malovat na zed?? Dekuji jarkox@klikni.cz
Odpovědět

13.10.2012 22:29:01 | fallenka

snad malovala ne?
Odpovědět

18.10.2012 18:10:03 | Marcela

Dobrý den, ráda bych se zeptala ohledně kreslení na zeď ... existují nějaké konturovací fixy - mám nakreslené obrázky a ráda bych je obtáhla černě a štětečkem a barvičkama je to pomalu sebevražda, chtělo by to něco jednodužšího. Díky za radu Marcela
Odpovědět

18.10.2012 18:11:28 | Marcela

Kontakt je macek89@seznam.cz Díky
Odpovědět

06.11.2012 11:14:45 | tea

Ahoj chci se zeptat o radu na malovani na zed. Jsem vytvarnice a s malovanim na zed zkusenosti jeste nemam,ale rada bych s tim zacala. Diky za info na email: haveagoodday@seznam.cz
Odpovědět

05.06.2013 13:59:51 | Klára

DObrý den, chtěla bych se zeptat, jaké barvy používáte na tvoření obrázků? Předem děkji za Vaši odpověď
Odpovědět

04.01.2011 08:57:35 | Jarrii

Doporucuji http://www.malovani-na-zed.cz. Jsem s jejich praci velmi spokojeny.
Odpovědět

09.03.2011 23:13:00 |

koukněte na stránky www.malovanezdi.cz jedná se o tvorbu stříkací pitolí (airbrush)
Odpovědět

23.01.2013 09:20:09 | petr

super
Odpovědět

27.06.2011 18:20:48 | Schiggy

Mrkněte na obrázky na www.dupynka.webnode.cz(;)
Odpovědět

25.07.2011 09:52:34 |

Zkuste se podívat na www.styldomova.cz Originální, ručně malované dekorativní malby - pohádkové postavičky, dětské motivy, ornamenty a moderní malby, vše na co si vzpomenete a vše za přijatelnou cenu!
Odpovědět

06.01.2012 10:37:50 |

Ahoj..jestli budete chtít..mohu vam něco na zed nakresli..jestli mate nějakou představu..mám na to školu.Pro zájem pište na kacenak1@seznam.cz
Odpovědět

02.01.2013 05:20:42 |

Malby na stěnu, na zeď dle Vašich představ a přání na www.obrazovemalbysten.webnode.cz Individuální přístup ke každému zákazníkovi a příznivé ceny šité na míru...
Odpovědět

02.01.2013 05:29:34 | Ammerlingová

www.obrazovemalbysten.webnode.cz - malování na zeď, stěnu - individuální přístup ke každému zákazníkovi a příznivé ceny šité na míru
Odpovědět

29.10.2013 12:57:56 | Týna

Ahojky, já sem našla inspiraci na googlu-obrázky a malo ala sem to vodovkama a vypadá to hezky :) posílám i obrázek. Hlava je z googlu a tělo sem domalovala růčo :)
Odpovědět

07.01.2014 18:53:25 | Bobb11

No malování dělají i hoši z hradce králové a také parádní. Jednou jsem to vyzkoušel a opravdu umít. Koukněte... http://www.dmcolor.cz/
Odpovědět

20.01.2014 11:05:46 | petula

To jsou fakt krásné kousky některé ty malby. A co toto? www.bytexpert.cz/reference/3Dmalby
Odpovědět

28.01.2014 17:12:29 | Pepros

Hale inspiraci nejlépe načerpáš asi zde http://www.nabytek-cernymost.cz/
Odpovědět

13.05.2016 14:09:45 | Dadkaruz

Dobrý den, malování na zed´je obrovská zábava. Chtěli by jste si sami něco navrhnout a namalovat na stěnu Vašeho pokoje, kanceláře nebo restaurace a nevíte jak na to? Kontaktujte mě a společně pomocí grafického návrhu a naší spolupráce vytvoříme malbu podle Vašich představ. Nebo společně jen připravíme návrh a poradím Vám jak postupovat.
Odpovědět

08.05.2017 14:55:29 |

DOBRY DEN JA BYCH MOC RADA NECO NAMALOVALA ALE NEVIM S CIM NAMALOVAT
Odpovědět
doplnky do bytu

27.02.2008 12:00:06 | _magda

Z fotolumiscenční fólie si můžete vyrobit zajímavé doplňky. Po nasvícení samy svítí takže nespotřebují žádnou energii. Jediný obchod, kde jsem uspěla s malým množstvím je .
Odpovědět
barvy?

22.03.2008 14:32:16 | barbucha

Dobrý den, chtěla bych si také namalovat doma nějaký obrázek na stěnu, bohužel s tím nemám žádné zkušenosti, a potřebovala bych poradit, jaké barvy jsou na to nejvhodnější, mohli byste mi nějaké případně doporučit? Děkuji mockrát za každou radu.
Odpovědět
Re: barvy?

30.08.2010 10:55:27 | Honza

Zacatecnikovi (ale i vetsine pokrocilych), staci pro malovani obrazku na zed obycejne malirske barvy. Ty se kterymi malujete pokoje jednobarevne. Treba od firmy HET. Akorat si jich musite koupit vic (aspon tri zakladni barvy cervenou, zelenou, modrou a k tomu cernou a bilou) a v mensich balenich. A michate je pak na palete a ne v michacce u prodejce. Mrknete na www.kreativnimalby.cz Vetsina je barvami HET a Primalexem. Levna zalezitost. Honza
Odpovědět

24.01.2011 23:43:41 |

Dobrý den, také jsem se poprvé obávala a teď, po třech letech, už není kam malovat :-) Mrkněte na www.campari.webnode.cz tam najdete motivy šablon, které vyrábím na vaše přání, ceníky maleb, pomůcky k malování a především fotopostup jak postupovat při malování obrázku. Jakýkoliv motiv si najdete, at už na internetu, v knížce, nebo například chcete motiv z povlečení přenést na zeď atp. vyrobím vám z něho šablonu až do 200cm, podle které jednoduše vaše představy zrealizujete. Takže hodně štěstí a určitě se do toho pusťte. Není to fakt nic složitého a výsledek stojí za to.(^)
Odpovědět

24.01.2011 23:44:47 | Nikol

Dobrý den, také jsem se poprvé obávala a teď, po třech letech, už není kam malovat :-) Mrkněte na www.campari.webnode.cz tam najdete motivy šablon, které vyrábím na vaše přání, ceníky maleb, pomůcky k malování a především fotopostup jak postupovat při malování obrázku. Jakýkoliv motiv si najdete, at už na internetu, v knížce, nebo například chcete motiv z povlečení přenést na zeď atp. vyrobím vám z něho šablonu až do 200cm, podle které jednoduše vaše představy zrealizujete. Takže hodně štěstí a určitě se do toho pusťte. Není to fakt nic složitého a výsledek stojí za to.(^)
Odpovědět
Re:

13.11.2010 01:41:45 | prcek

Pokud hledáte inspiraci nebo si chcete neco nechat namalovat, tak jsou pekne treba tyto stranky: http://www.malovani-na-zed.cz/
Odpovědět
Re:

20.11.2010 19:53:58 | mazecz

Dobrý den. Neví někdo jak na malbu na zeď, jaká je vidět na většině fotek Jana Saudka. Na trhu je nějaká hmota na podbnou malbu,ale dle vzorku to není úplně ono. Předem děkuji
Odpovědět
Re: Re:

04.02.2011 08:58:01 | george houba

dobrý den.stěnu kterou Jan Saudek používal a používá jako pozadí ke svým fotkám,znám velice dobře.asi tomu nebudete věřit ale tu stěnu jsem maloval s pomocí Jana Saudka.Už je tomu asi 30 let.nebudu zde vše popisovat,ale jestli se o to doopravdy zajímáte,odepište,velice rád Vám poradím,případně provedu.mohu též ukázat mé práce které dělam. přeji hezký den George
Odpovědět
kalendarium z orloje..

05.02.2011 01:34:36 | huhacek

Taky jse zkousel neco na zed.....konkretne na strop,muzete ohodnotit? http://www.youtube.com/watch?v=qJ6-xP2OTgQ
Odpovědět
Malby na stěny

19.05.2011 14:02:20 | Miroslav Novák

Namaluji cokoliv ( dle Vašich představ, nebo mých návrhů ) na stěny a ne jen do dětských pokojů. Interiér i exteriér. Mrkněte na: www.mirek2.websnadno.cz :]]
Odpovědět
Re:

20.03.2012 13:28:27 | Blanka

Taky nejsem v této oblasti zdatná, tak jsme to vyřešili po svém. My vklidili pokoj, firma http://udrzbadomecku.cz/ nádherně vymalovala (i s úklidem po malování) no a nakonec jsme jen nalepili samolepky na zeď. P.S. Obraťte se na net - samolepky vytvoří přesně podle Vašeho přání.(^)
Odpovědět
Re:

10.07.2012 07:37:44 | Hellena

Ahoj, pokud by někdo z Vás měl zájem, tak maluji na zdi pro Brno a okolí. Na hotové dílo Vám vystavím přímo fakturu. Obrázky maluji krásné a levné. Klidně si napište:) YellaB@seznam.cz:]]
Odpovědět
Re: obrázek 3d na zed

21.08.2012 14:32:52 |

Dobrý den,prosím chtěla bysem poradit ,do hracího pokoje nějaký lehký obrázek,například stom....děkuji Markéta
Odpovědět
Eshop

06.09.2012 08:55:08 | Malířská šablona

Dobrý den, Pokud budete chtít cokoliv namalovat nebo poradit s malbou na zeď, tak navštivte naše stránky www.malirskesablony.cz (malířské šablony), kde najdete velké množství barevných motivů na stěnu či obraz. Pokud tam něco nenajdete, případně budete mít vlastní nápady a požadavky, tak mi prosím napiště na info@malirskesablony.cz Přejeme hezký den Tým Malířské šablony
Odpovědět
Doporučuju

09.09.2012 18:58:05 | Zdeňka

Ahoj ráda bych Vám doporučila stránky www.svet-maleb.cz :) Nechala jsem si realizovat obývák s kuchyní a mohu jen doporučit :) skvělé jednání, velmi levné ceny a parádní domluva :)
Odpovědět
Re: Inspirace

10.11.2012 16:39:57 | Radim

www.malby-interieru.cz
Odpovědět
Re: ...už jen Vymalovat!

10.11.2012 16:49:42 | Malováni

www.malby-interieru.cz
Odpovědět
Re:

11.11.2012 21:31:19 |

Ahoj jak už přede mnou někdo komentoval určitě doporučuji www.svet-maleb.cz :)Já jsem naprosto spokojená, super práce, krásný obrázek a to za velmi dobré peníze. Slečna přijede kam budete potřebovat. Webovky nejsou ještě dodělané, ale nenechte se odradit!! Určitě doporučuji (;)
Odpovědět
Re:

21.01.2013 01:51:49 | destenka

Jen jdu přispět se svou troškou do mlýna. Já maluji obrázky akrylem, je to docela trvanlivé (děti to prověřují) a vypadá to hezky, navíc mám velký výběr barev. A pro ty, kdo neumí dobře malovat, tak jsem teď vyzkoušela novou techniku - promítnout si obrázek na zeď a načrtnout nejprve obrys.
Odpovědět
Re:

22.01.2013 20:33:23 | ogee

Zrovna dneska jsem náhodou našel podobné téma - http://www.inspirativni.cz/umeni-ulice/ třeba si někdo něco vybere (;)
Odpovědět
Re: Malování na zeď

20.12.2012 10:04:47 | Monika

Ahojky mám dotaz,maluji na zeď jen tak pro známe a pro sebe...nejsem tím vyučená nic jen mě to baví..ale chci se zeptat jak mám udělat když sem namalovala strom tak aby byl jakoby vystouplý?Vystínovat??Jinak maluju universálními akryl.barvami a nebo i tonovacími co se přidává do primalexu atd.Prosím kdo mi poradí tak napište na email:tresnakovamonika@seznam.cz klidně pošlu i fota díky moc snad se někdo najde...mám jít právě malovat tatkovi a tak bych to chtěla rovnou zkusit.Monika
Odpovědět
Re:

30.12.2012 22:37:48 | Petra

Ahoj všem příznivcům, marně hledám nadšence, který by mi namaloval postavy z pohádky Na vlásku synovi na zeď. Jsme z okolí Teplic ( severní Čechy ) a nemohu nikde nikoho najít. Opravdu by mi stačil i nadšenec :-) Můžete mi prosím doporučit ? petunnka@centrum.cz
Odpovědět
Re: malování pokoje

29.04.2013 10:04:20 | Jana P.

Já jsem využila na vymalování pokoje www.stehovani-malovani-praha.cz a výsledek byl super. I když jak na to koukám, tak nějaké zvířátko na zeď by se mi také líbilo :P
Odpovědět
Re: malování na zed

31.05.2013 14:26:36 | martof

Ahoj, já jsme taky malovala na zeď dětem a použila jsem matnou barvu Artemiss 170g za 58kč která je něco jako tempera(v lahvičce,takže pokud nespotřebujete na zeď vše. můžou využít zbytek děti.Jsou nezávadné a krásně krycí.Dají se sehnat v kamených obchodech ale ted otevřeli i nově eshop.www.barvybarvicky.cz.No a šablony se dají různě vytisknout z internetu.:))
Odpovědět
Re: Re: malování na zed

12.06.2013 11:44:53 | Lucianda

Taky jsem malovala dětem na zeď a použila barvy Artemiss.Můžu jen doporučit:))
Odpovědět
Re: Re: malování na zed

18.06.2013 10:43:57 |

Krásný obrázky:))barvy Artemiss používám taky,ale na textil a na kůži a koženku a jsem s nima spokojená.Díky za inspiraci, určitě taky vyzkouším i ty tempery a něco namaluju na zeď:D
Odpovědět
Re:

18.09.2013 09:00:17 |

Zdravím, prosím vás nevíte čím malovat na venkovní zeď? Známý chce něco na chatu a jde mi hlavně o to aby to tam vydrželo a neponičil to déšť je to jen částečně kryté. Budu vděčný za každou radu :) Delven@seznam.cz
Odpovědět

19.09.2013 09:37:21 |

Ahoj,zkuš univerzální barvy Artemiss.Jsou vodou ředitelný,ale po zaschnutí voděodolný.Mají je v lesku, v matu i v metalíze.(^)Mrkni na www.barvybarvicky.cz
Odpovědět

30.09.2013 13:17:35 | Miroslav Novák

Dobrý den. Stálé zde čtu o různých akrylových barvách mnoha značek (i zahraničních), které používáte pro malbu na stěnu.....Já maluji již 20 let s "obyčejným" Balakrylem. Je to špičková, vodou ředitelná barva kterou používám v interiéru i exteriéru. Balení je 0,75l a když zbyde tak se určitě využije i příště. Dá se míchat na paletě do různých odstínů a hlavně stálost je neuvěřitelně dlouhá - v interiéru na pořád a v exteriéru to z mé praxe 10 a více let vydrží. Práce s tímto materiálem uvidíte na mém webu: www.mirek2.websnadno.cz. Pokud by jste měli zájem o malbu na stěnu (cokoliv, kdekoliv) tak jsem k dispozici. Pár obrázků přikládám. Zdravím a díky za případný zájem Miroslav N.
Odpovědět
Re: Re: Re:

28.01.2014 14:28:16 | vilik

ten deštný prales už jsem taky viděla, ale bylo to na stránkách bytexpert.cz
Odpovědět
Re:

28.10.2015 10:09:37 | tapety na plochu

Pěkné tapety na plochu www.hdwallpapers.eu
Odpovědět
Re:

13.05.2016 14:13:57 | Dadkaruz

Malování na zdi s grafickým návrhem Chtěli by jste si sami něco navrhnout a namalovat na stěnu Vašeho pokoje, kanceláře nebo restaurace a nevíte jak na to? Kontaktujte mě a společně pomocí grafického návrhu a naší spolupráce vytvoříme malbu podle Vašich představ Cena dohodou www.kurzy-kresleni-malovani.cz Tel.:728 054 880
Odpovědět
Re:

06.05.2017 00:25:45 | Hana

Důležité je zvolit kvalitní barvu. Za nás jsou nejlepší barvy tady http://www.barvy-komplet.cz, všem mohu při výběru barev doporučit.
Odpovědět
Re:

02.04.2019 11:19:59 | Michal

Můžete mi prosím někdo doporučit kvalitní barvu, pro vymalování novostavby?
Odpovědět
Re:

04.04.2019 11:42:02 | Renik

S výběrem barvy si dejte opravdu záležet, mě se podařilo sehnat do domu kvalitní barvy, které jsou vytvořené pro čistý vzduch v domě, od Holandského výrobce.
Odpovědět
Re:

08.04.2019 12:08:33 | Michal

Od kterého výrobce? kde přesně jste tu barvu koupil?
Odpovědět
Re:

12.04.2019 13:12:01 | Renik

Koupil jsem ji od Holandského výrobce barev https://svk-barvy.cz/262-sps-cisty-vzduch, jedná se o velice kvalitní barvy, které jsou do interiéru velice vhodné.
Odpovědět
Reklama
Reklama