Venkovní kuchyně - Kuchyně diskuze

Venkovní kuchyně

Nový příspěvek
Venkovní kuchyně

03.02.2020 12:28:13 | Martina

Nechával jste si někdo na terase budovat venkovní kuchyni? zajímalo by mě hlavně od koho, a jak to vypadá? co tam všechno máte?
Odpovědět
Re:

05.02.2020 17:08:05 | Denisa

Pokud o tomto přemýšlíte, tak doporučuji si sehnat firmu, která to udělá kompletně, tudíž zastřeší úplně všechny práce. Já jsem si takovou našla, a dokonce jsem přes ně měla i návrh předem. Navíc je to výroba kompletně z Česka, takže opravdu kvalita. A také jsem byla spokojena s dodržením termínu přes podle smlouvy, což už v dnešní době není tak úplně běžná věc.
Odpovědět
Re:

09.02.2020 15:13:32 | Martina

Mohla bych se zeptat prosím se kterou firmou jste to realizovala? a jak dlouho to tedy celkově trvalo? a ten návrh předem, to byla nějaká kompletní vizualizace?
Odpovědět
Re:

10.02.2020 15:12:03 | Martina

Ano určitě, dělala mi to firma www.szabo-interier.cz, stačí když zavoláte na číslo 776 823 607, kde si můžete domluvit schůzku, kde si ujasníte o co přesně by se mělo jednat. Podívejte se na jejich stránky, kde uvidíte skutečné fotky z jejich realizací, a pokud se pak domluvíte, tak Vám nachystají kompletní nabídku, opravdu je dobré, že zajistí kompletně všechny práce.
Odpovědět
Reklama
Reklama