Prodej sám nebo s realitkou? - Reality diskuze

Prodej sám nebo s realitkou?

Nový příspěvek
Prodej sám nebo s realitkou?

16.01.2020 15:09:26 | Michal

Mohl bych se zeptat na zkušenosti ostatních, zda je lepší pro prodej nemovitosti uvažovat o prodeji sám nebo s realitní kanceláří? zajímá mne to pro prodej v Praze.
Odpovědět
Re:

19.01.2020 15:18:26 | Vilém

Zkoušel jsem to, myslel jsem si, že nemovitost prodám sám výhodněji, konkrétně také v Praze, ale není to pravda. Měl jsem s tím jen spoustu obíhání a telefonátů, a k prodeji nikdy nakonec nedošlo. Pak jsem zvolil prodej přes realitní kancelář, která dokázala za 3 týdny najít kupce.
Odpovědět
Re:

21.01.2020 14:36:55 | Michal

To byla tedy realitní kancelář přímo z Prahy, která dokázala najít kupce za 3 týdny?
Odpovědět
Re:

22.01.2020 17:14:20 | Vilém

Ano realitní kancelář přímo z Prahy, pokud se chcete podívat na jejich internetové stránky, tak se podívejte na https://www.edoxreality.cz/. Jinak v Praze mají pobočku na adrese Senovážné náměstí 978/23 nebo mají bezplatnou telefonní linku 800 503 305.
Odpovědět
Re:

31.01.2020 13:03:32 | Noah

Taky jsem to zkoušel a z vlastní zkušenosti to nedoporučuji, jak psal Vilém, je to samí obíhaní, volání a nakonec nic z toho, pak se najde někdo další a zase všechno znova, takže podle mě pro fyzický i duševní zdraví je lepší to odevzdat někomu zkušenějšímu, já byt nakonec prodal přes mm reality, a s těmi to bylo v pohodě, asi do týdne našli kupce a bez delších protahovaček se to vyřešilo asi do 14 dní.
Odpovědět
Reklama
Reklama