Canaba zkušenosti - Stavba diskuze

Canaba zkušenosti

Nový příspěvek
Canaba zkušenosti

26.02.2019 14:06:41 | Erik

Dobrý den, chtěl bych znát názory na tuhle stavební firmu, zatím se mi nabídkou líbí nejvíc. Zjišťoval jsem si zatím jen finanční náročnost, ale jinak nic, takže pokud s nimi někdo stavěl tak budu rád když se ozvete s nějakými recenzemi. Zajímalo by mě jak to probíhá od začátku do konce, stavět budu něco poprvé takže bych rád věděl na co si dát pozor a čemu se případně vyhnout, nerad bych koupil zajíce v pytli, chceme s rodinou konečně pevnou půdu pod nohama a vlastní střechu nad hlavou, žádný blbý podnájem.
Odpovědět
Re: Canaba zkušenosti

01.03.2019 12:30:20 | Martin

Zajeďte se podívat do Nehvizd, pokud jste z Prahy teda, májí tam pár domů „vystavených“, domy si tam můžete projít i jen tak sám a udělat si nějakou představu, ale lepší je to asi když máte „průvodce“, jakože prodejce těch domů. Jinak já s nimi postavil dům Ideal, ten tam maj taky. Stavba se dělá vlastně úplně bez vás, já nemusel na nic ani hrábnout, chce to jen pořádně vyřídit papírování aby pak nedocházela k nějakým komplikacím nebo zpoždění.
Odpovědět
Re: Re: Canaba zkušenosti

08.03.2019 09:39:50 | Erik

Díky za info, z Prahy nejsem ale asi si tam budu muset zajet no, na webu sice mají ty virtuální prohlídky takže nějaký obrázek už o tom mám, ale lepší je to vidět na živo. S jedním z prodejců už jsem komunikoval přes mobil a zjišťoval si nějaké podrobnosti, další týden s ním mám schůzku, zatím se mi líbí jejich přístup tak uvidíme.
Odpovědět
Reklama
Reklama