Zkušenost s developerem Homedeluxe/ L.A.P.N. Prague Development? - Reality diskuze

Zkušenost s developerem Homedeluxe/ L.A.P.N. Prague Development?

Nový příspěvek
Zkušenost s developerem Homedeluxe/ L.A.P.N. Prague Development?

06.06.2017 23:01:24 | Paja_Praha

Přátelé, nemá někdo z vás jakoukoli zkušenost s developerem Homedeluxe/ L.A.P.N. Prague Development, pan Němeček? Či neslyšeli jste od vašich známých, že by oni takovou zkušenost měli? Budu vděčná za jakékoli bližší info. Díky
Odpovědět
Re: Zkušenost s developerem Homedeluxe/ L.A.P.N. Prague Development?

15.12.2017 10:02:03 | Jan

Dobry den Pajo. Znamy si od L.A.P.N. pred casem koupil byt. Muzu snadno zjistit referenci. V pripade zajmu mne kontaktujte mimo toto forum na jan.horky79@seznam.cz. Hezky den. Honza
Odpovědět

12.02.2018 12:40:44 | BAJA_Praha

Máme velmi špatné zkušenosti. Umístění nemovitosti super, ale to je asi tak všechno. Neustálé průtahy s předáváním bytu, o kvalitě předaného nejen našeho bytu ani nemluvě, bylo by to nadlouho. Komunikace Homedeluxe/L.A.P.N. špatná. Dejte si pozor. Rozhodně za nás nedoporučuji.
Odpovědět

21.02.2018 11:01:09 | BAJA_Praha

Chtěla jsem se Vás zeptat, zdali nebydlíte náhodou v bytě č. 504. V případě, že ano, tak mi tu prosím nechejte vzkaz (možná jsme sousedi). Děkuji
Odpovědět
Re:

15.01.2019 09:47:03 | majitel

Ano mám. Rekonstruují staré bytové domy v Praze, nekvalitní a nespolehlivé. Dokončení staveb se ohromně spožďuje hlídejte si proto hodně dobře smluvní pokutu a nastavte ji vysoko. Domy nejsou zateplené a nové byty pak rychle chytnou třeba plíseň a to i v bytech ne ve sklepech! L.A.P.N. sa pořád vymlouvá pokud něco reklamujete, obvyní vás že je to vaše vina. Šmejdi, již nikdy od P. Němečka nic nekoupit.
Odpovědět
Re:

10.04.2019 14:43:29 | Alex

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenosti s realitní kanceláří z Prahy? můžete mi poradit, se kterou realitní kanceláří se vyplatí prodávat dům?
Odpovědět
Re:

13.04.2019 09:58:20 | Ondrej

Já jsem narazil na realitní kancelář v Praze https://www.edoxreality.cz/, která ještě před prodejem domu nebo bytu, nabízí zálohu.
Odpovědět
Re:

15.04.2019 14:59:59 | Alex

Jak velkou zálohu realitní kancelář před prodejem nabízí? a jak celkově probíhá prodej nemovitosti s touto realitní kanceláří?
Odpovědět
Re:

16.04.2019 17:44:19 | Ondrej

Prodej proběhl opravdu velice dobře, já jsem se nemusel téměř o nic starat, vyplácí zálohu až dva miliony korun, počítá se podle ceny nemovitosti, kterou prodáváte.
Odpovědět
Reklama
Reklama