Zkušenosti Vekra - Okna a dveře diskuze

Zkušenosti Vekra

Nový příspěvek
Poraďte prosím

06.06.2014 14:53:26 | Hanka Poláková

Dobrý den, chci zeptat na vaše zkušenosti s okny Vekra. Mám o ně zájem kvůli dobrým zkušenostem od známých, ale chci se ujistit ještě zde. Trochu na to spěchám, protože Vekra nyní soutěží o BMW a myslím, že je zde dobrá šance, ale soutěž brzy končí, tak poraďte prosím.
Odpovědět
Re: Poraďte prosím

10.06.2014 20:48:25 | Daniel

Pokud jde o okna od Vekry, tak ty jsou fakt dobré. Potřeba si jen ohlídat instalaci s tou jsme taky neměly problémy, řemeslníci to zvládli. Jsem spokojený,tak doporučuji.
Odpovědět

18.06.2014 20:22:13 | Igráček

Jo, je to dobrá firma, mají dlouholeté zkušenosti a pozitivní reference, vyrábějí v Česku a nemusíte se bát, že přijdete o zálohu.
Odpovědět

04.07.2014 15:06:45 | Mirka

Tak my jsme u zrovna u Vekry okna objednali a mám z toho dobrý dojem. Pán co nám okna zaměřoval působil jako odborník, to hned v člověku vyvolá důvěru. Jsem ráda, že si tu mohu potvrdit dobré reference, už se těším až nám je nainstalují. Ta současná jsou hrozná.
Odpovědět

21.08.2014 15:54:51 | Lucie Pivkanová

Byla to první firma na kterou jsme při výměně pomysleli a i když jsme si nechali vypracovat další nabídky stejně jsme u nich zůstali. Jednání bylo na úrovni, výměna rychlá a okna jsou od nich kvalitní, děkujeme.
Odpovědět
Re: Re: Poraďte prosím

14.01.2016 11:03:53 | Bulirova

Jednání bylo na úrovni, výměna rychlá
Odpovědět
MADE IN VEKRA

26.07.2016 13:42:32 | res.vsetin

Vekra lže zákazníkům, pomlouvá konkurenci přičemž kvalita jejich výrobků a služeb je na tragické úrovni. Veškeré pomluvy okenářských společností na internetu píše právě Vekra s cílem očernit konkurenci a na jejich úkor získat zakázky. Podívejte se na kvalitu MADE IN VEKRA ZDE: www.oknavekra.eu Zdroj: http://forum.tzb-info.cz/105302-vekra-okna-nema-nekdo-zkusenost
Odpovědět
Re:

27.08.2014 22:18:00 | Hanka Poláková

Hezký večer a díky za příspěvky. Okna jsou namontované, sice jsme v soutěži nevyhráli i když jsem si to moc přála, ale z oken mám velkou radost, dům hned prokoukl. Vše probíhalo perfektně, zaměstnanci Vekry vystupovali profesionálně a překvapila mě rychlost a čistota montáže. Čekala jsem teda větší hrůzu. Tímto jim děkuji za kvalitně odvedenou práci.
Odpovědět
Re: Re:

02.10.2014 19:49:08 |

Také jsme se stali spokojenými zákazníky Vekry, nejen že odvedli dobrou práci a dodali nám kvalitní okna, ale jejich zaměstnanci byli vstřícní a milí. To se v dnešní době cení dvojnásob, děkujeme.
Odpovědět
Re: Re: Re:

24.10.2014 20:20:10 | MIlada

Já jsem zas tak nadšená nebyla, okna mají dobrý, ale s tou montáží mi to přišlo vtipný. Jakmile u nás složili okna, zjistili, že jim jedno chybí, tak si vynadali a vyrazili pro něj. Nevěděla jsem co se děje, okna složený a chlapi nikde. Pak se to vysvětlilo a stihli to, ale bála jsem se.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re:

30.10.2014 15:19:19 | Matěj

Hlavně, že to dobře dopadlo. U firem jako Euro Jordán lidi přišli třeba o zálohy...:((
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re:

26.01.2017 15:01:47 | Aleš

To já jsem s vyrobenými okny od vekry spokojený, mám dřevěná okna ze smrku - barvu mám ale dubovou, zatím nemáme nahozenou omítku domu, tak doufám, že jsem se i přesto trefil do barevné kombinace. Dělníci od vekry byli co k čemu, byli pracovití nikde se nepoflakovali a když jsem okna procházel nenašel jsem žádné vady.
Odpovědět
Re:

16.11.2014 18:35:47 | Marie

My jsme měli s montážní firmou která mám přijela okna Vekra montovat smůlu, nemají svoje montážníky, byl to děs!!!!!!!!!!!!! Tři montéři v opraných džínách motorkářských bundách, kteří ani nevěděli co je pravý úhel. Ale okna Vekra spokojenost, nechápu proč nemají svoje "lidi" asi odvody?
Odpovědět

18.11.2014 16:49:34 | Matěj

A přivezli okna na motorkách, no asi jinej gang, co? :)):)):)) Touhle představou jste mě pobavila. Ale vážně je dobré si montáž pohlídat vždy, důležité je, že jste s okny spokojena.
Odpovědět
Re:

27.11.2014 14:56:18 | Honza

Naprosto bez problémů, co jsem si zaplatil to jsem i dostal, kvalitní okna, jednání i montáž.
Odpovědět

28.03.2017 12:57:34 | Zappy

Montovali u mě taky okna jejich okna, ale měli jsme s nimi jedno vyřizování kvůli reklamaci kliky na okně, máme totiž eurookna a dali jsme na rady a nechali si udělat k nim bronzové kliky, ale jedna bohužel přišla taková obušená, tak při montáži pak vyměnili kus za kus a nebyl dál problém...
Odpovědět

02.06.2017 10:12:40 | T.K.

My koupili před několika lety dům a dáváme si ho postupně dohromady, byla potřeba předělat spoustu věcí jak zevnitř, tak z venku. Po opravě vnitřních prostor jsme se vrhli na venek a první co jsme chtěli byla okna, abychom potom mohli nahodit omítku. Oslovili jsme vekru kvůli známosti a ceně a pořád jsme s okny spokojeni, máme dřevěná okna a myslím, že je to lepší volba než nějaká plastová okna.
Odpovědět
Re:

21.01.2015 17:03:53 | Tomek

Máme od nich usazenou balkonovou stěnu a okna. Celkově hodnotím firmu dobře, kvalita oken dobrá, cena odpovídá, usazení v pořádku a servis jsme zatím neřešili.
Odpovědět

30.01.2015 10:45:44 | Jitka V.

No tak cena byla v nabídkách vyšší, ale báli jsme se koupit nějaké levné okna, aby se brzy nepokazily. Soused co je má,tak nám je doporučil a nemá s nimi problém, ale otázka je jak by to bylo s těmi levnějšími, ale to asi těžko soudit, když nemáme tu zkušenost s nimi.
Odpovědět

31.07.2015 13:42:06 | Dalibor

My jsme radši o levných oknech ani nepřemýšleli. Poptali jsme několik firem a Vekra nám cenově přišla jako zlatá střední cesta. Máme od nich plastová okna a jsme spokojeni. Všude jsme se dočetli, že si máme radši pohlídat montáž, což jsme udělali, ale stejně nebylo co řešit.
Odpovědět
Zkušenost Vekra

24.02.2015 21:25:14 | V.L.

Můžu se podělit o zkušenost s firmou Vekra,protože jsem již pět let jejich zákazníkem. Okna mám určitě vyráběli na míru podle našich rozměrů. Zakázka probíhala normálně,jen mě zarazilo,že jim montuje okna externí firma,ale byl jsem ubezpečen,že Vekra za montáž ručí. Montáž se jim povedla a já jsem s výsledkem spokojen.
Odpovědět
Re: Zkušenost Vekra

12.10.2016 14:38:30 | Tonda

mám hodně podobnou zkušenost, jen já jsem o tom četl ještě předtím než jsem si okna od nich poptal a není to prý vůbec výjmečný stav.. Prý chodí to takhle chodí i u jiných firem. Ale u nás byla montáž taky v pohodě a o oknech nemluvě, taky všechno proběhlo v klidu...
Odpovědět
Re: Re: Zkušenost Vekra

23.02.2017 15:53:18 | Otto

Dobrý den,u nás vekra zatím taky drží dobře a to okna jsou dělaný před 12 lety, když se opravovala fasáda. Okna jsou dřevěná dubová, ale v tmaší varvě, okapničky jsme dali takový do bronz, tak to vypadá dobře ke žluté fasádě si myslím, že ok.
Odpovědět
Re:

19.03.2015 17:18:13 | Martina

Nově máme nainstalovány plastové okna zn. Vekra a okna jsou opravdu výborné, jejich přístup je profesionální, takže maximální spokojenost.
Odpovědět
Vekra zkušenost

16.04.2015 11:27:59 | Aleš

Včera nám Vekra montovala nové plastové okna a jsem moc spokojen s přístupem dělníků i ostatních zaměstnanců, odvedli dobrou práci a dílo se povedlo, tímto díky.
Odpovědět
Re: Vekra zkušenost

12.05.2015 23:19:42 | Petr

Tak to my máme plastová okna v paneláku více jak deset let a sou naprosto v pořádku, musím smeknou poklonu, že jsou fakt dobrý.
Odpovědět
Re:

14.05.2015 07:40:17 | Josef

Od Vekry si nec nenechávejte dělat jsou to podvodníci..a neberou žádnej zřetel na reklamace.
Odpovědět
Vekra zkušenoti

14.06.2015 17:02:32 | Přemek M.

Nově máme od Vekry garážová vrata, vybrali jsme je kvůli dobré zkušenosti při zakázce s okny, které taky máme od nich. Okna máme už sedm let nemuseli jsme nic reklamovat. Garážová vrata jsou taky super.
Odpovědět
Jedině malé firmy (zkušenosti s PSD servisem)

06.07.2015 21:42:43 | Martin B.

Já už bych nešel do velké firmy. Je jedno, jestli řešíš okna, auto nebo my teď bazén. Já jsem po zkušenostech a samých průserech s velkýma firmamam zvolil na okna malou firmu z Radotína a jsem spokojenej. Váží si každýho zákazník, nebál jsem se jim zavolat, když jsem si nebyl jistý přípravou pro dveře, pokaždé ochotný. Žena si furt vymýšlela kvůli barvám a dekoru a v měli pomalu větší trpělivost než já. Velká firma už by nás poslala dopr... Našel jsem je na netu a s klidem můžu doporučit www.psd-servis.cz. Jinak okna máme zatím od podzimu, tak snad to nezakřiknu. Nemáte někdo zkušenosti s bazény? Nejlíp okolí Berouna. Díky
Odpovědět
Re: Jedině malé firmy (zkušenosti s PSD servisem)

27.08.2015 17:21:20 | Denisa

Tak to já bych po zkušenostech s opravami kolem domu do malé firmy už více nešla. Nebyli jsme s jejich prací spokojeni a asi po roce přestali existovat. Těžko se teď dovoláme nějaké reklamace a podobně. Proto jsme tentokrát vybírali firmu na okna podle toho jak dlouho na trhu jsou a jak velkou část trhu obsazují. Z top 3 firem jsme nakonec vybrali Vekru. Po roce jsme žádali nějaké úpravy na oknech a vše jsme s nimi vyřešili bez problémů. Nebojím se, že pokud nastane nějaký problém za 5 let, firmu už nedohledám.
Odpovědět
Re: Jedině malé firmy (zkušenosti s PSD servisem)

07.06.2017 10:19:44 | Janina

Také máme okna od PSD servis - jsou skvělí! Menších firem se není třeba vždycky bát - PSD jsou na trhu 25 let a určitě nějakou dobu ještě vydrží. :) Jsou nesmírně ochotní, trpěliví, máme od nich bílá plastová okna (Salamander) a jsou krásná - celý byt prokoukl. Doporučuju - podívejte se na stránky: http://www.psd-servis.cz/plastova-okna-salamander
Odpovědět

19.12.2016 14:00:46 | Petr J.

Tak s takovým jednáním jsem se ještě u vekry nestetkal, spíš jsem byl spokojen s odvedenou mmontáží a s profilem a kvalitou oken, určitě bych něco špatného vypíchl, jako že třeba chlápek se kterým jsem jednal měl logopedickou vadu, takže jsem se musel na některý věci vyptávat víckrát, tak to trošku zdrželo, ale jinak to bylo v pohodě a celkem plynulý přístup.
Odpovědět
Re:

28.06.2015 14:57:43 | Josef Kracík

Okna Vekra jsem vybral pro jejich kvalitu, kterou potvrdili. A mám tu čest prohlásit, že jsem s nimi zažil solidní jednání a odborně provednou montáž. Výsledkem jsem moc spokojen a firmu doporučuji.
Odpovědět

02.10.2015 19:41:54 | Tomáš N.

Já jsem byl upřímně taky překvapen solidním jednáním firmy. Zdržela se jim výroba oken a hned mě informovali a montáž jsme o týden přesunuli. Líbilo se mi jejich férové jednání. Jinak oknům není co vytknout. Klidně doporučím.
Odpovědět
Re:

11.11.2015 13:08:31 | Franta

Vybíral jsem okna u Vekry asi před rokem a popravdě mne trochu zaskočili. Cena byla vyšší než jsem původně předpokládal. Naštěstí s něma byla kloudná řeč a nějak jsme se dohodli. Ale vem to čert, hlavně že všechno proběhlo v cajku.
Odpovědět

06.01.2016 12:03:07 | Milan

Koupili jsme před dvěma lety starší dům a dáváme ho postupně dopořádku, bylo potřeba předělat koupelnu a rozvody vody což něco stálo a na jaře jsme se vrhli do opravy oken - internet nám vypliv vekru jako dobrý poměr cena/kvalita - okna si přijeli poměřit pak nám je přijeli namontovat a teď nám doma dělají parádu, ještě mě doma čeká pár oprav, tak snad to i dál půjde všechno tak rychle jako doteď.
Odpovědět
Re:

08.02.2016 15:18:32 | Adriana

Objednali jsme si okna u oresi tak, že tam manžel zavolal, přijel pán, který okna poměřil a asi za měsíc nám je přijeli namontovat, celý průběh proběhl hladce a asi po 7 letech se nám jen uvolnila jedna páčka, tak jsme do vekry opět zavolali a do týdne byla klička zase v pořádku, já na firmu nemohu říct ani popel.
Odpovědět
MADE IN VEKRA

26.07.2016 13:43:45 | res.vsetin

Vekra lže zákazníkům, pomlouvá konkurenci přičemž kvalita jejich výrobků a služeb je na tragické úrovni. Veškeré pomluvy okenářských společností na internetu píše právě Vekra s cílem očernit konkurenci a na jejich úkor získat zakázky. Podívejte se na kvalitu MADE IN VEKRA ZDE: www.oknavekra.eu
Odpovědět
Re:

02.08.2016 20:09:17 | Mirek

Nám dělala vekry takzvaně okna na klíč a dopadlo to celkem dobře. Máme od nich jen plastový okna a na tom ani není co zkazit, možná jen ta montáž a ta byla asi taky v pohodě. Rozhodli jsme se pro ně díky ceně.
Odpovědět
Re:

04.05.2017 14:53:23 | Roman D.

Okna fajn, ale co je super jsou jejich venkovní žaluzie... Hlavně s tím, že přijedou všechno namontují a člověk s tím jinak nemá starosti je to fajn..:) A ted vidím, že ty žaluzie jsou opravdu k něčemu, jak od sluníčka chrání, tak i od tepla my máme i takový ovladač na ně tak se ani nemusím zvedat, když je chci zatahovat.  
Odpovědět

19.06.2017 17:48:28 | Milada A.

My máme na domě eurookna ze smrku, bylo nám tak doporučeno protože máme atypický tvar oken a dřevěná okna lépe sedí nebo tak nějak. Okna máme už přes 3 roky a zatím jsem nenašla žádnou chybu, až na to že nejsou samočistící, ale to bohužel zatím neexistuje. :D Teď jsem si dokupovali venkovní žaluzie, a přesně jak říkáte je to paráda, a až na malý problém při montáži, kdy se jedna žaluzie nedala připevnit je všechno v pořádku.
Odpovědět

28.08.2017 13:33:04 | Eva

No nějaký samočístící okna by to chtělo no :D ale myslím že když se ještě nějaký pátek počkáme tak oni něco vymyslí :D díky bohu že okna nemusíme umývat každý den, to bych z toho byla na prášky.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re:

15.09.2017 08:22:24 | Karel

No myslím si že na samočistící okna si ještě chvíli počkáme :)) mě to teda ani moc netrápí, okna myje manželka, u starých dřevěných si teda pořád stěžovala ale teď co máme ty nový dřevěný od vekry jí to asi ani tolik nevadí :)) hned potom co dělníci odjeli už je leštila :))
Odpovědět

20.07.2017 17:40:21 | David

Já mám okna od vekry už asi 10 let a neměl jsem s nimi žádný starosti, až na občasný promazání kování, ale to je normální. Souhlasím s paní Miladou, chtělo by to nějaký samočistící okna, i když já je nemeju, ale žena u toho vždycky stráví půl dne. Mám plasťáky, a neměnil bych, podle mě je kvalita znát, určitě to nebudou nějaký okna z polska.
Odpovědět
Re:

20.04.2018 14:58:59 | Martin

Já jsem minulý rok u Vekry koupil plastová okna a jsou taky dobrá, jen jsem si je nechal udělat v tmavém dekoru, protože bydlíme blízko silnice. Před tím jsme měli okna světlá a byl to opruz, bylo na nich vidět každý smítko…teď se stačí mýt klasicky 2x za rok a v pohodě, dřív jsme to s manželkou dělali tak 4-5x do roka, takže nám to teď vyhovuje.
Odpovědět
Okna a sítě proti hmyzu

16.11.2018 14:26:02 |

Okna jsou super, kvalita opravdu dobrá, montáž provádí extrení firma. Ale pozor na doplňky - např. sítě proti hmyzu. Dělá jiná divize, extra smlouva a hlavně, katastrofická cen. V mé případě při kalkulaci bylo uvedeno, že to vyjde na cca. 3.500 až 5.000,-. Pak přišla smlouva na síť na dveře 200x90 s cenou 8.500,- + doprava 1.000,- . Opravdu směšný.
Odpovědět
Re:

03.02.2019 15:04:24 |

Chtěl bych se podělit o moji zkušenost s okny od Vekry. Po 5 letech se mezi skly objevili otisky prstů a jaké si strojové šedivé řádky (uniklo asi vakuum). Stalo se to skoro u všech oken. Po dotazu na Vekru mi bylo sděleno po dvou měsících, že je to na výměnu skel. A jelikož mam po záruce, tak samozřejmě na moje náklady. Krytky pantů popraskali už při prvním roce užívání, takže kvalita oken asi nic moc. Už bych volil asi jinou společnost, které nabízejí 10let záruky.
Odpovědět
Re:

08.03.2019 10:24:17 | Radek S.

Mám okna od Vekry už pěknou řádku let a nediagnostikoval jsem nic co by mi jako uživateli nějak překáželo, až na umívání, ale tomu se na jaře většinou dobře vyhnu odjezdem na chatu. :))
Odpovědět
Reklama
Reklama