Indiana Kuchyně - Kuchyně diskuze

Indiana Kuchyně


Nový příspěvek
Negativní zkušenost

29.03.2013 21:59:28 |

Bohužel musím také napsat svoji negativní zkušenost s Indiana kuchyní. Tady se hodí říct: Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Jak už tady výše zaznělo, pořád se něco platí, záloha, kuchyně předem než ji vlastně vidím namontovanou, montáž má být již zaúčtovaná ve faktuře ale na místě se stejně zase něco platí, doprava zvlášť. A ještě než jsme potvrdili finální verzi kuchyně a k tomu i kalkulaci, tak v kalkulaci z jejich strany pořád chybné ceny. Musela jsem to hooodně kontrolovat, abychom se neošidili. Problém s domlouváním montáže. Jednou vám řekne p.Suchomel A a podruhé vám tvrdí, že nám řekl B. Teď po půl roce od montáže jsem zjistila, že na kuchyňské spotřebiče, které jsme u nich zakoupili, máme pouze 2 roky záruky, i když jsme je brali s vědomím a p.Suchomel ujistil, že je na ně 5 let záruka. A teď mi zase tvrdil, že jsme si měli tu 5 letou záruku zaregistrovat a že nám to tenkrát říkal. NEŘÍKAL. Manžel byl se mnou při každém jednání s p.Suchomelem a ani on neslyšel nic o žádné registraci.Takže za mě také NEDOPORUČUJI.
Odpovědět
Re:Indiana kuchyně Plzeň-výborná zkušenost !

14.02.2014 14:41:42 | dzery

Dobrý den,četl jsem zde ty příspěvky na adresu kuchyňského studia Indiana Plzeň.Vypadá to,jako když je sem napsala jejich konkurence-vše anonymní,krom p.Bouškové.Mám od nich v Plzni kuchyň 3 roky jsem nesmírně spokojen.Jak s jednáním p.Suchomela,tak paní grafičky.Rovněž tak s namontováním linky-mají velice šikovné truhláře.Nechápu,jak ti anonymové mohou napsat,že nebyli s cenou seznámeni? Vše vám tam vysvětlí a pak to máte i vše na papíře a můžete si vše doma zkontrolovat.Jo,když někdo pořádně neposlouchá co mu vysvětlují a je i líný si to doma přečíst,tak pak to má těžké.Dával jsem jen 30% zálohu na kuchyň,což je normální.A záloha se musí dávat na výrobu kuchyně i jinde-co,když pak nějaký chytrák od objednávky ustoupí ? To by každému studiu vznikla velká škoda.Také jsem si u nich koupil spotřebiče a u návodu na obsluhu byl leták od výrobce,jak mám postupovat,abych získal 5-ti letou záruku.Oproti anonymu ve 3.příspěvku zde- jsem si jej přečetl.A proto mám 5-letou záruku a nemusím fňukat jako tento anonym.Vše je v lidech a jejich pohodlnosti.Toto kuchyň. studio jsem doporučil více známým a mají od nich kuchyni a pokud vím,všichni jsou velice spokojeni.V jednou případě se kamarádovi vyskytla také reklamace,což se stane.A v pohodě to vyřešili k jeho spokojenosti.Tak nechápu,co ti anonymové sem píšou.Opravdu nabývám dojem,že to na ně psala konkurence.Než jsem je oslovil,tak jsem prošel net,jestli na ně někde není nějaká negativní zkušenost.A nikde nebyla.DOPORUČUJI!!! Sedláček
Odpovědět
Re: Re:Indiana kuchyně Plzeň-výborná zkušenost !

16.02.2014 10:59:55 | Vašek

Aha a Vy nejste anonym, tak prosím úplnou adresu :-)
Odpovědět
Re: Re:Indiana kuchyně Plzeň-výborná zkušenost !

25.06.2015 22:12:54 |

Musím souhlasit s panem Sedláčkem.Několikrát jsem kontaktovala firmu INDIANA ohledně kuchyně kterou jsem si objednala a vždy mi bylo ochotně vše vysvětleno. Kuchyně je smontovaná k mé velké spokojenosti.Práce pana Houdka a jeho pomocníka precizní.Vřele doporučuji.Moc Vám děkuji. Plocarová Jitka Zbůch.
Odpovědět
Indiana kuchyně - velká spokojenost

27.01.2020 10:57:23 | Marie Kirchmanová

Od kuchyňského studia Indiana kuchyně v Plzni Plachého 16 - www.indiana-kuchyne.com jjsme si koupili velkou kuchyň před několika lety a jsme moc spokojení. V kuchyňském studiu byli velmi vstřícní, vše nám vysvětlili, doporučili nám různé vychytávky a udělali nám 3D návrh kuchyně zdarma. Na montáž kuchyně nám doporučili pana Houdka, je to profesionál.
Odpovědět
Indiana kuchyně - spokojenost s cenou i službami

27.01.2020 11:16:23 | Eva

Nechápu, jak někdo může takto pomlouvat firmu Indiana kuchyně v Plzni? Koupili jsme si od nich už druhou kuchyň a máme jen výborné zkušenosti. Na kuchyň si vždy platili pouze zálohu. Na dovoz a montáž mají externí firmy a vše proběhlo v pořádku. Nechápu, proč se někdo divý, že se platí za dopravu a montáž, to je běžné. Při první kuchyni jsme si nechal udělat nabídku u více firem a nejlépe nám vyšlo Kuchyňské studio indiana jednak cenou a také velkých výběrem kuchyní.
Odpovědět
Re:Indiana kuchyně - spokojenost

27.01.2020 11:30:04 | Jana Mullerová

Od firmy Indiana Kuchyně máme již 3 kuchyně - my a naše děti. Vždy jsme byli moc spokojení a s jednáním pana Suchomela a jeho kolegů máme jen dobré zkušenosti. 2 kuchyně mají i naši sousedi a mají stejné zkušenosti. Ceny kuchyní jsou nejlevnější v Plzni a kvalita je výborná.
Odpovědět
Indiana Kuchyně - negativní zkušenost

14.09.2012 14:02:50 | davidoff

mám negativní zkušenost s kuchyňským studiem Indiana kuchyně, alespoň z jejich plzeňskou pobočkou, ale myslím že politika je stejná i v dalších pobočkách v Praze apod. S cenou klamají zákazníka už od počátku, když Vám rozdělujou cenu za dodávku, montáž, příplatky k montáži za x věcí, které jsou vždy nutné udělat. Miniaturním písmem napsané, že doprava kuchyně není v ceně a jiné klamavé hesla. Linku navíc chtějí zaplatit 100% dopředu, než jí vůbec přidedou namontovat. Když chcete montáž zařídit, dozvíte se, že to dělá úplně jiná firma, která po Vás chce zase další peníze navíc, prostě HRŮZA! Pokud můžete, raději se tomuto studiu při výběru kuchyně vyhněte!!!
Odpovědět
Hrůza

05.12.2012 06:05:39 | Karlina

Indina Kuchyně - nikdy více. Souhlasím s předchozím pisatelem - sice od začátku jsou velice ochotni, platba kuchyně před složením bez možnosti vidět komponenty, smontování, doprava a ostatní dodatečné služby jsou zvlášť a každá je velmi drahá. Navíc pokud máte nějakou reklamaci, chová se pan Suchomel velmi arogantně a dělá vše pro to, aby ji nemusel uznat. Stalo se mi, že mi do očí řekl, že něco dodatečně objedná a když jsem tam po 14 dnech byla, tak to ještě neobjednal, ale hned to napraví a za tři dny mi opět tvdil, že to ještě neobjednal. NEDOPORUČUJI
Odpovědět
Re: Doporučuji Karlovy Vary

13.01.2014 15:03:25 | Boušková

Dobrý den, ráda bych se také zapojila do diskuze. Všichni tu píšete většinou o pobočce v Plzni. Já mám také kuchyni od studia Indiana, ale objednala jsem ji v Karlových Varech. DOPORUČUJI! Měla jsem již zpracovaný návrh od jiného kuchyňského studia a více méně jsem chtěla ten samý návrh, jenom aby mi řekli cenu. P. Šťovíčková, která zde navrhuje kuchyně, mi návrh zcela předělala a musím říct, že nový návrh byl o 100% lepší. Opravdu se snaží, aby byla kuchyně jedinečná, líbila se vám a zároveň byla pohodlná k užívání. Když jsem to pak porovnávala s předchozím návrhem a viděla jsem ty nesmysly, co mi navrhli, tak jsem byla opravdu ráda, že jsem zašla do tohoto studia. Navíc návrh od paní Šťovíčkové se finančně vyrovnal prvnímu návrhu. Montáž proběhla na jedničku, kuchyň je úžasná. Každý, kdo ke mě přijde na návštěvu ji chválí a jen těžko může uvěřit tomu, kolik mě doopravdy stála. Ceny jsou zde opravdu příznivé. Pokud chcete krásnou kuchyni, navrženou podle vašich představ, tak DOPORUČUJI KUCHYNĚ INDIANA KARLOVY VARY! [^]
Odpovědět
Re: Re: Doporučuji Karlovy Vary

11.04.2017 10:08:46 | Jan Suchomel

Dobrý den. Rozhodli jsme se rekonstruovat kuchyni a koupelnu v panelovém bytě. Po mnoha návštěvách a i nepříjemných peripetiích v různých kuchyňských studiích jsme objevili BEST-KUCHYNĚ (dříve Indiana) v Karlových Varech a tady jsme se okamžitě rozhodli a také vše uskutečnili. Zde jsme viděli kuchyni našich snů a zároveň našli paní Šťovíčkovou.Tato dáma je nejen absolutní srdcařkou přes kuchyně,ale zároveň i technicky disponovaný čovíček,který nejen velice dobře ví kde je,ale i proč tam je. Absolutně dokonalá spolupráce z její strany se dá hodnotit prakticky jen samými superlativy.Vše se odehrávlo od papírů až po sliby na které se podala jen ruka absolutně bez jakýchkoliv konfliktů. Vše dohodnuté vždy a bez výhrad platilo,technická pomoc s výběrem spotřebičů byla fantastická,úpravy skříněk,jejich rozmístění v daném prostoru a různá doporučení pro vylepšení našich nápadů byly ze strany pí Šťovíčkové nejen trpělivě akceptovány,ale ještě vylepšovány velmi hodnotnými poznatky z její bohaté praxe. Jsme opravdu rádi,že jsme na naší cestě za novou kuchyní našli pí Šťovíčkovou,kterou jsme posléze pozvali ke slavnostní "kolaudaci" doplněné o oběd - už uvařený v nové kuchyni. Na závěr tedy upřímné poděkování pí Šťovíčkové a všem kdo potřebují novou kuchyni 100 % doporučujeme nejen v oblasti Karlových Varů naprosto neváhat a navštívit kuchyňské studio BEST (dříve Indiana) na Buchenvaldské ulici.Stojí to za to.A můžete jen získat,ale nic ztratit. Manželé Irena a Jan Suchomelovi. z KV
Odpovědět
pozitivní i negativní

25.11.2016 16:01:26 | nepokojený zákazník

První zkušenost výborná, vše klaplo nadmíru dobře, proto jsme se pro tuto firmu rozhodli i při další rekonstrukci kuchyně v jiném bytě. Bohužel jednání naprosto opačné, jen pár měsíců po první rekonstrukci. Pan Suchomel veškeré své chyby velmi rád háže na vás a klidně vám tvrdí, že "jste to takhle chtěli", komunikace katastrofální, dlouhé čekání na reklamovanou skříňku s naprosto odlišnými rozměry.... Naopak chválu si zaslouží pan Václav Houdek, velmi šikovný a ochotný truhlář, který má na starosti montáž.
Odpovědět
pozitivní i negativní

25.11.2016 16:01:59 | Nespokojený zákazník

První zkušenost výborná, vše klaplo nadmíru dobře, proto jsme se pro tuto firmu rozhodli i při další rekonstrukci kuchyně v jiném bytě. Bohužel jednání naprosto opačné, jen pár měsíců po první rekonstrukci. Pan Suchomel veškeré své chyby velmi rád háže na vás a klidně vám tvrdí, že "jste to takhle chtěli", komunikace katastrofální, dlouhé čekání na reklamovanou skříňku s naprosto odlišnými rozměry.... Naopak chválu si zaslouží pan Václav Houdek, velmi šikovný a ochotný truhlář, který má na starosti montáž.
Odpovědět
Reklama
Reklama